Математически турнири - 38

  • 160 223
  • 754
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 81
Децата са събрани по 3 на чин и си обсъждат. Това е естествено, нали са отбор. Да, има отбори наоколо, трябва да си говорят тихо и да не пречат (подсказват) на останалите отбори. Всяко дете има лист със задачите, така че всеки може да си ги чете сам и да обсъдят само отговорите. Бланката за отговори е обща за всички.

За МБГ - миналата година децата от нашия отбор са имали САМО ЕДИН лист със задачи.

# 211
  • Varna
  • Мнения: 439
НА 10 МАЙ ПРИКЛЮЧИ ЗАПИСВАНЕТО ЗА МАТЕМАТИЧЕСКИ ЗВЕЗДИ -2016 В ПЛОВДИВ!
ВСИЧКИ ДЕЦА С РЕЙТИНГ, КОИТО ИЗПРАТИХА ДО 10 МАЙ ЗАЯВКА - ЩЕ УЧАСТВАТ В СЪСТЕЗАНИЕТО НА 11 И 12 ЮНИ!!
ДОПУСНАТИ ДО ФИНАЛЕН КРЪГ "МАТЕМАТИЧЕСКИ ЗВЕЗДИ, 2016" - ТЕ ВЕЧЕ СА ПОБЕДИТЕЛИ!!
УЧАСТНИЦИТЕ ЩЕ ЗАПОЧНАТ СЪСТЕЗАНИЕТО С ТЕНИСКА "МАТЕМАТИЧЕСКИ ЗВЕЗДИ, 2016"!!

Ето това е съобщението от академия 21 век.

# 212
  • София
  • Мнения: 9 134
А кога се очаква да получим потвърждение на мейл, че детето е включено като участник в състезанието в Пловдив  newsm78?
Дали скоро ще излезе някакво класиране/ списък на децата, допуснати до Националното състезание (втория етап на Кенгуруто) или както точно се казва тази година  Blush? Нещо ми се върти, че трябваше след 10 май да има такова.

# 213
  • Sofiq
  • Мнения: 719
Прощавайте, но случайно да знаете за София какво стана с грамотите от областния кръг на Кенгуруто-никъде не видях нищо по въпроса. Ще има ли и трябва ли да ходим да ги прибираме отнякъде?

# 214
  • Мнения: 10 631
Тези от Академията не ги слуша главата  Crazy През 5 минути цъкат някакви съобщения и ъпдейтват информация във ФБ страницата си ... пълен мармалад се получава  Rolling Eyes

# 215
  • Мнения: 1 057
Тези от Академията не ги слуша главата  Crazy През 5 минути цъкат някакви съобщения и ъпдейтват информация във ФБ страницата си ... пълен мармалад се получава  Rolling Eyes

нищо им няма, "творчески хаос" Simple Smile

# 216
  • Мнения: 6 301
"НА 10 МАЙ ПРИКЛЮЧИ ЗАПИСВАНЕТО ЗА МАТЕМАТИЧЕСКИ ЗВЕЗДИ -2016 В ПЛОВДИВ!
ВСИЧКИ ДЕЦА С РЕЙТИНГ, КОИТО ИЗПРАТИХА ДО 10 МАЙ ЗАЯВКА - ЩЕ УЧАСТВАТ В СЪСТЕЗАНИЕТО НА 11 И 12 ЮНИ!!
ДОПУСНАТИ ДО ФИНАЛЕН КРЪГ "МАТЕМАТИЧЕСКИ ЗВЕЗДИ, 2016" - ТЕ ВЕЧЕ СА ПОБЕДИТЕЛИ!!
УЧАСТНИЦИТЕ ЩЕ ЗАПОЧНАТ СЪСТЕЗАНИЕТО С ТЕНИСКА "МАТЕМАТИЧЕСКИ ЗВЕЗДИ, 2016"!!" - току що гледах на сайта им и това го няма там. Сигурно е от фейсбук, но не ползвам.

От това съобщение излиза, че независимо от квотите щом сме пуснали заявка детето може да се яви. Но все пак няма ли да има официален списък с децата за Пловдивското състезание. Когато изпратих заявката никой не потвърди, че е получена за разлика от МБГ от където веднага получих имейл.
Освен това това съобщение не посочва от тук нататък в какъв срок, по каква сметка и в какъв размер се внася такса за участие.
От прочетения регламент останах с впечатление, че в този случай отборите ще са изцяло на случаен принцип и индивидуалните участници не заявяват отбор т.е. повече не се подават никакви заявки и потвърждения. Или ....
Пише, че децата от 2 клас се явяват на състезание на 12.06, което е неделя, но не пише какви са часовете за индивидуално и отборно явяване т.е. не е ясно ще се налага ли да се мисли за нощувка на 11.06 срещу 12.06 и съответно на 12.06 срещу 13.06.

А за ЕК изобщо полагат ли се грамоти. Сякаш миналата година имаше, но тази нищо не дадоха и класирането т.е. грамотите на национално ниво ли се разпределят или на местно - град, училище  Thinking

# 217
  • София
  • Мнения: 10 825
Отдолу има и допълниния

ЩЕ ПУБЛИКУВАМЕ ОФИЦИАЛНО В САЙТА ИМЕНАТА НА УЧАСТНИЦИТЕ С РЕЙТИНГ ПО КЛАСОВЕ!

РОДИТЕЛИТЕ ЩЕ ПОЛУЧАТ НА ПОЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА - ЕДНОМЕСЕЧНА ПОДГОТОВКА ЗА СЪСТЕЗАНИЕТО smile emoticon , ПРОГРАМА, НАСТАНЯВАНЕ В ПЛОВДИВ

# 218
  • София
  • Мнения: 1 382
Вчера на Фейсбук страницата пишеше, че 2 клас ще се явяват от 10 часа на 12 юни, но днес не го виждам това съобщение, така че може би е най-добре да изкачаме окончателната програма, която ще ни пратят на мейлите.

# 219
  • Varna
  • Мнения: 439
Аз получих потвърждение от тях, когато изпратих емейл за записване на дъщеря ми. Писаха ми че ще ми изпратят допълнителен е-мейл когато направят списъците с одобрените.
От съобщението им и аз оставам с впечатление че всички които са потвърдили реално са поканени. Но дали е това... Предполагам че днес ще качат официалният списък и ще разпратят поканите по е-мейлите.

# 220
  • Мнения: 2 298
Така е честно, защото премахнаха квотите за 2ри клас, като написаха преди дни, че поради огромния интерес всички потвърдили, ще участват. Не помня точната цифра, но беше над 120 деца.
Та в този ред на мисли е редно да направят същото и останалите класове. Иначе при общо 400 участника и 120 потвърдени второласника, състезанието се превърща в такова за 2ри клас  предимно.

# 221
  • Мнения: 1 057
вече пускат списъците с участниците на страницата им във фейсбук

# 222
  • Мнения: 2 298
и аз това видях:
2 клас ОБЩО 121 ДЕЦА: КВОТА ПЛОВДИВ, КВОТА СОФИЯ, КВОТА БЪЛГАРИЯ СЪС
 СРЕДЕН РЕЙТИНГ - 76%
3 клас ОБЩО 102 ДЕЦА: КВОТА ПЛОВДИВ - 37 ДЕЦА, КВОТА СОФИЯ - 22 ДЕЦА, КВОТА БЪЛГАРИЯ - 43 ДЕЦА;  СРЕДЕН РЕЙТИНГ - 76%
4 клас ОБЩО 88 ДЕЦА: КВОТА ПЛОВДИВ - 39 ДЕЦА, КВОТА СОФИЯ - 27 ДЕЦА, КВОТА БЪЛГАРИЯ - 22 ДЕЦА
 СРЕДЕН РЕЙТИНГ - 75%
и т.н.
 Peace

# 223
  • Мнения: 6 301
Ако не ползвам фейсбук дали ще мога да видя списъците, ако някой сложи линк към страницата им в темата?

# 224
  • Мнения: 4 204
Ще ги пуснат и на сайта си.

Общи условия

Активация на акаунт