Математически турнири - 38

  • 160 102
  • 754
  •   1
Отговори
# 585
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
 Hug

# 586
# 587
# 588
# 589
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
момичета, подскажете има ли нещо особено в състезанието Хитър Петър Blush

миналата година едно състезание ни изненада със задачите с два отговора, да не се изненадаме пак с нещо  Blush

Последна редакция: чт, 06 окт 2016, 15:05 от st. Dobri

# 590
  • Мнения: 2 687
абе как така ЧХ е вторник Shocked това досега случвало ли се е? проверих и на сайта и календара гледах, 1ви е вторник, на 1ви ще е състезанието  Rolling Eyes

# 591
  • Мнения: 1 726
момичета, подскажете има ли нещо особено в състезанието Хитър Петър Blush

миналата годиан едно състезание ни изненада със задачите с два отговора, да не се изненадама пак с нещо  Blush

От миналата година смениха регламента да няма вече отрицателни и нулеви резултати, а от тази мисля, без да съм сигурна, че последната задача Хитър Петър при малките отпада, така че май няма вече нищо по- особено в сравнение с другите:)

# 592
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
 Hug Благодаря за бързия отговор

ако още някой не е разбрал (като мен) списък с разпределението по стаи ще излезе утре на сайта на СБМ  Peace

# 593
  • Мнения: 5 160
абе как така ЧХ е вторник Shocked това досега случвало ли се е? проверих и на сайта и календара гледах, 1ви е вторник, на 1ви ще е състезанието  Rolling Eyes

1 ноември е една особена дата за учениците.

29.10.2016 г. – 01.11.2016 г. вкл. – есенна ваканция

# 594
  • Мнения: 2 687
О знаех си, че нещо ми убягва. Във ваканция са значи Simple Smile

# 595
  • Мнения: 408
Здравейте,

Понеже за първи път планираме участие в математическо състезание, искам да попитам, каква е процедурата за записване за такова, ако не се организира в у-щето, а е по наше желание. Може би следва ние да го запишем за участие в някое у-ще, в което ще се провежда въпросното състезание, но как мога да разбера, кои са те? На децата четат/обясняват ли им се изискванията за задачите или се очаква сами да се справят? И последният ми въпрос е, смятате ли, че състезание, което е за втори клас е подходящо за дете от първи или задачите са много по-сложни?

# 596
  • София
  • Мнения: 10 825
Няма да им четат условията, особено на състезания за второкласници. Личното ми мнение е, че няма нужда да се бърза и да се пращят първокласници на състезания за втори клас. Дали ще са му сложни на детето задачите можете най-добре да проверите като му дадете да реши някои теми от предишни години на въпросното състезание.
В кои училища ще се провежда конкретно състезание обикновено пише на сайта на организаторите.

# 597
  • Мнения: 21 455
От миналата година смениха регламента да няма вече отрицателни и нулеви резултати, а от тази мисля, без да съм сигурна, че последната задача Хитър Петър при малките отпада, така че май няма вече нищо по- особено в сравнение с другите:)
Кои малки? При четвърти клас няма задача на Хитър Петър, откакто състезанието се провежда през октомври. При трети никога не е имало.

# 598
  • Мнения: 1 726
От миналата година смениха регламента да няма вече отрицателни и нулеви резултати, а от тази мисля, без да съм сигурна, че последната задача Хитър Петър при малките отпада, така че май няма вече нищо по- особено в сравнение с другите:)
Кои малки? При четвърти клас няма задача на Хитър Петър, откакто състезанието се провежда през октомври. При трети никога не е имало.

Моите наблюдения са по-отскоро, но за четвърти клас преди две години знам,  че имаше задача на Хитър Петър, за миналата година не помня Rolling Eyes

# 599
  • Мнения: 21 455
Е, то лесно може да се провери. Състезателните теми си стоят на сайта на организаторите. Класирането също. За коя година става дума? За 2014?

Общи условия

Активация на акаунт