Отговори
# 15
  • Мнения: 18
Ох, Светла много ме успокои! Благодаря ти за информацията! Дано тогава всичко да се оправи и Виктор да свикне. Нямам нищо против г-жата да е строга, стига проблемът да е само в това  Wink Ама нали знаеш, какви ли не неща и минават през главата на майката като чуе мъникът жално да плаче  Sad  Хайде, ако се засечем в яслата ще се запознаем  Wink

# 16
  • Мнения: 18
Изабела, вие въобще може да не попаднете в тази група, така че не подготвяй тежката артилерия предварително  Laughing  Laughing Laughing Дано да нямате проблеми!  Peace

# 17
  • Мнения: 3 356
Аз съм винаги заредена  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
А за детето-човек убивам.

# 18
  • sofia
  • Мнения: 8 938
На всичкото отгоре Андреева се оплака, че "не знаела как щели да го приспиват той като плаче така и бил научен на ръце". Аз я успокоих, че ще ходя на обяд да си го взимам и няма да спи там, поне докато не се променят нещата.
Не се шашкай, тя така си говори Simple Smile "Такъв случай като вашия не съм имала, ама той как ще свикне...." - това за моя хубостник. Не казвам, че е лоша...рядко са да не мрънкат за това или онова, просто не се връзвай на всяка дума.
Радост, изтрий си наличните съобщения и ще можеш да пращаш и получаваш...нали ти писах как спеше на масата, после на пода и след два месеца ходене (с прекъсвания) вече благоволи да легне на леглото.

# 19
  • Мнения: 18
Добре Веси, това звучи обнадеждаващо!  Simple Smile Благодаря! Значи г-жата си е просто по-сдържана и строга и в нея "не се влюбват от пръв поглед" по-чувствителните деца  Laughing Тогава ще престана да се тормозя толкова много и ще му дам повече време да свикне. Представям си какво си преживяла ти 2 месеца  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 319
Аз съм писала по темата за 36 ясла, ама да се включа пак - ние сме отсреща в 29 ОДЗ. Сега и в двете ясли има много нови деца, но в нашата дечицата, които ходят втора седмица, вече не реват, а си играят, а пък от 36-та се чуват гайди и писъци и гласове на възпитателки: "Тихо, тихо, казах!" Аз си мълча сутрин, като чувам това, мъжът ми също до днес мълча, накрая не издържа и вика: "В 36-та децата реват, та се късат, в нашата забравиха, че са нови, нали?"

Не я долюбвам тая ясла и това е! Дано да се лъжа заради всички, чиито деца са там! Успех!

Общи условия

Активация на акаунт