Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема VIII

  • 82 983
  • 734
  •   1
Отговори
# 450
# 451
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
аййй   Mr. Green

# 452
  • София
  • Мнения: 5 828
Излязоха 4 серии на Туин Пийкс и има субтитри за първата  Grinning

Направих тема да си говорим там - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=978732

# 453
  • Мнения: 40
Изгледах финалът на 4 сезон на The 100 (Стоте) и петият сезон се очертава много интересен. Жалко че чакаме до Януари 2018 за новите епизоди. Много неизвестни се очертават и нови (дано интересни) герои.

# 454
  • Мнения: 36 482
Не помня дали споменах - изгледах третия сезон на "12 маймуни" и ми хареса много повече от предходния, а и изобщо ми хареса - много добре обмислен, имаше както драма, така и забавни моменти, а също и неочакван обрат накрая!  Sunglasses

# 455
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 793
Изгледах финалът на 4 сезон на The 100 (Стоте) и петият сезон се очертава много интересен. Жалко че чакаме до Януари 2018 за новите епизоди. Много неизвестни се очертават и нови (дано интересни) герои.

Много кофти. Свърши на интересно място  Grinning

# 456
  • София
  • Мнения: 5 828
Black Panther

# 457
  • Мнения: 390
Новия сезон на dark matter започна   Simple Smile

# 458
  • Sofia
  • Мнения: 1 051
 Hug
Аз гледам в момента Игра на тронове.
Бях гледала само 1-ви сезон. И сега го поднових и дръпнах всички сезони до момента.
Сега започва 7-ми.

# 459
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Има 3 серии на Killjoys Simple Smile

# 460
  • Мнения: 36 482
Мисля днес най-после да сваля каквото е излязло от Килджойс и Тъмна материя - забавих ги много, но сега имам време да ги изгледам Simple Smile

Видяхте ли новината за Доктор...ката?

# 461
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Да и го обсъждаме в темата

# 462
  • Мнения: 36 482
Пропуснала съм - имам чувството, че новата версия не ми изпраща съобщения за всички теми...Забелязвам, че даже в теми, за които имам съобщения, не ме отвежда до последното непрочетено, а някъде към края на темата (на произволно място).

# 463
  • София
  • Мнения: 5 828
Някой загледа ли Salvation?
Мернах го, че е нов.
Аз нищо не гледам напоследък, нямам време, само трупам за през отпуската   Sad

# 464
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 793

Изгледах два епизода. Имам чувството, че е като тв-театър - т.е. някаква евтина продукция.

Общи условия

Активация на акаунт