може ли да спи сама?

  • 1 288
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 866
Дъщеря ми започна да спи сама в стая като стана на 2 месеца. Никакви проблеми не съм имала.

# 16
  • Мнения: 356
Аз също смятам че още е раничко.Изчакайте още няколко месеца поне.Ние още спим заедно , защото не сме направили ремонт на другата спалня.Иначе веднага бих я отделила.Още повече че тя заспива и без това сама и не се буди.До сега никога не е спала при нас на спалнята.И не защото на нас не ни се е искало а защото тя не иска.Обича да и е широко и  да си се върти на воля,защото тя като спи е като хеликоптерче newsm53.Не се спира.Ще ми е лесно да я отделя но за сега просто няма как.

# 17
  • София
  • Мнения: 9 878
Когато отделих моите момичета,малката беше на 7 месеца,а каката .почти на четири годинки.Въобще не съм си давала срокове,просто един ден реших ,че им е време да спят сами и за три часа преместихме стаите.Според мен ти сама ще усетиш кога е подходящото време,кога ти и бебето сте готови за тази стъпка.Първите три -четири нощи аз въобще не спях от страх,но пък мацките спяха и си похъркваха  Laughing
Аз никога не съм спяла сама в стая с децата,не знам-малко странно ми се струва да спим отделно с таткото.Ако някоя от двете е болна просто я взимаме при нас.
Моите деца се чувстват по-добре като спят отделно-по -тихо е,а при нас не може в 8 часа да спра телевизора и да угася лампите.
Каквото и да решиш,то ще е най-правилно за твоето дете. Peace

# 18
моята Димана е на 2 месеца и 2 седмици в момента. От 4 седмици насам спи сама в стая и нямаме проблем. Ако спи по цяла нощ не виждам проблем да е сама..

# 19
  • Мнения: 23 114
Отделих го на 6м.С бебефона няма проблем.Иначе е мъчение в обща стая.

# 20
  • Мнения: 1 259
През първия месец спях при малкия заради коликите.От втория се спи сам в стаята.Бейбифона хаваща и най-малкия звук в стаята.

# 21
  • Мнения: 559
Беба спи в отделна стая сама още от самото начало. Да чукна на дърво до сега не сме имали никакви проблеми. Тя спи по цяла нощ и я слушам с бебефона.Така и тя и аз се наспиваме чудесно. Не се притеснявай Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 858
От личен опит не мога да кажа защото с Светли и до днес спим в една стая. Чувала съм обаче от мои близки, че си оставят бебетата в отделна стая, още от първия ден у дома. В крайна сметка смятам, че ти най-добре можеш да прецениш кое е най-добре. Нищо не ти пречи и да пробваш да спиш една две нощи отделно и си прецени кое е най-добро за всички ви.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Малкият ми син спи сам откакто се е родил.В началото може би първата седмица две аз спях при него но после го оставихме сам.Не сме имали проблем стаята е само до нашата дели ни само една врата ако проплаче го чувам веднага и  съм при него .Пробваите и вие ако няма проблеми и се чувствате добре всички чудесно.Още повече че не се и буди бебчо.

Последна редакция: пт, 14 апр 2006, 08:15 от krasi stz

# 24
  • Мнения: 695
досега все спим при малката.и при нас в началото беше така,таткото искаше да спим в спалнята,но ега и той спи при нас.смятам към годинката да започна да я оставям да си спинка сама smile3503

# 25
  • Мнения: 8 505
На твое място бих я оставила сама.

# 26
  • Мнения: 468
Мисля, че ви е малко раничко. Вяра спеше по цяла нощ до 6-ия месец., но след това започна да се буди по 5-6 пъти на нощ и така до скоро. Ако много държиш да я отделиш опитай за 1 - 2 нощи и тогава реши.
Успех!

# 27
  • Мнения: 1 446
Според мен е рано , но ако твърдо си решила. Давай! При мен е невъзможно вече иска да спи при нас. Незнам как ще го отучвам.

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ако много се притесняваш, по-добре остани още малко при нея. Но щом не се буди, защо да не пробваш да я оставиш сама?
Дени спи сама от 6м възраст, а Васи - от самото начало /но все пак с кака си Wink/

# 29
  • Мнения: 549
оставяи я сама включваи бебефона и си спи при мъжа спокоино

Общи условия

Активация на акаунт