може ли да спи сама?

  • 1 286
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 817
Мисля,че ще ти е още по-трудно,защото ще се притесняваш и постоянно ще се услушваш и така няма да се наспиваш като хората!

# 31
  • Мнения: 7 821
Използвай момента и я остави сама. Не пренебрегвай мъжа си ненужно. При нужда винаги можеш да се върнеш за ден два при бебето.
Големия ми син спи сам от самото начало, а малкия го сложихме при баткото когато стана на 3, 4 месеца. Изобщо не съм имала проблеми с това.

# 32
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз не бих се доверила единствено и само на бебефона Naughty
Много е малко човечето, че да е в самостоятелна стая

# 33
  • Мнения: 1 422
От първия ден вкъщи детето може да спи в отделна стая. По бебефона чуваш, когато плаче, но не и когато издава звуци сънувайки и така самата ти спиш спокойно. И при мъжа си.....

# 34
  • Мнения: 1 422
От личен опит не мога да кажа защото с Светли и до днес спим в една стая.

Извинявай за личния въпрос - а как се усамотявате? Не се ли буди детето като спи в същата стая....

# 35
  • Мнения: 1 858
От личен опит не мога да кажа защото с Светли и до днес спим в една стая.

Извинявай за личния въпрос - а как се усамотявате? Не се ли буди детето като спи в същата стая....
Ами виж ние не правим земетресения за да се събуди. А той заспи ли веднъж ако ще и танк да мине покрай него все тая. Та хич не ни е трудно да ти кажа. Мои много близки роднини спяха с детето си на едно легло докато направи пет. Спяха с нея  защото тя не  можеше да спи сама, поради ред причини. Как мислиш тия хора за толкова време дали не са правили с**с, само защото детето им е в леглото?! Когато има ЖЕЛАНИЕ начин се намира!Лошото , е когато детето в стаята или детето в леглото служи за извинение да няма близост между двама .

# 36
  • Мнения: 670
С бебефона ще чуваш толкова добре, както и когато си в стаята при детето. Чува се дори как диша. Това да не те притеснява.

# 37
  • Мнения: 1 370
Остави бебенцето да си спи самичко и изобщо не се притеснявай. Така ще е по-добре за всички. А ти наистина с бейбифона ще чуваш всички възможни звъци идващи от стаята

# 38
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз малкия го преместих в друга стая на 6 мес.,поради простата причина,че се будеше от най-малкия шум,само като се завъртя в леглото и край,а за ТВ не можеше и да се говори,гледахме само картинките.Преместих го и оставях вратата леко открехната,нямах бейбифон.Не съм имала проблеми,чувах го само като се обръщаше и пуфтеше и ставах веднага.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 372
Ами рано е още изчакай още малко пък и като се притесняваш пък и е малко още аз каката я отделих като беше някъде на 1 и 8м. а пък малкия сега някъде след 2м. но сега спи при кака си не е голямо успокоение но все пак не е сам Wink защо не я вземете при вас ? но всъщност по добре да спите вие в нейната стая защото така ще си е свикнала къде си спи и после ще и е по лесно но има време ноне до 6-7м. прецени сама ти си познаваш детето и помисли въобще има ли причина за безпокойство Wink

Общи условия

Активация на акаунт