Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~91~

  • 43 101
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 13 643
Само не разбрах Къванчовица откъде я изрови тая рокля  ooooh!
Ужас е Mr. Green



Фили разликата при турчолята не е проблем Laughing ма и аз не ги виждам дълго Laughing
А роклята на Джансу харесва ли ти  #Crazy
Това е сватба все пак не е на плажа  ooooh!


А Бергюзар както винаги е много стилна  newsm10 smile3521

# 736
  • Мнения: 9 530
Само не разбрах Къванчовица откъде я изрови тая рокля  ooooh!
Ужас е Mr. Green



Фили разликата при турчолята не е проблем Laughing ма и аз не ги виждам дълго Laughing
Ама тази нали е стилистка .Каква е тази грозна рокля 2 номера по-голяма .Язък за 'убавия мъж  smile3516

Не ми харесва и Джансуто .Фефа ми по-харесва .Berg -super .

# 737
  • Мнения: 1 367
Само не разбрах Къванчовица откъде я изрови тая рокля  ooooh!
Ужас е Mr. Green



Фили разликата при турчолята не е проблем Laughing ма и аз не ги виждам дълго Laughing
А роклята на Джансу харесва ли ти  #Crazy
Това е сватба все пак не е на плажа  ooooh!


А Бергюзар както винаги е много стилна  newsm10 smile3521

Линде роклята на Джансу на мен лично много ми харесва Peace Те са си на сватба ама на плажа  Laughing
Булката много ме впечатли много семпла без пампозни прически красота  Peace Не ми се щеше да захапвам Фе,но на фона на булката ми е с тонове грим в което няма нищо лошо  Peace
Берг прекрасна може само да се учат от нея стил и класа  Peace

# 738
  • София
  • Мнения: 13 643
Само не разбрах Къванчовица откъде я изрови тая рокля  ooooh!
Ужас е Mr. Green



Фили разликата при турчолята не е проблем Laughing ма и аз не ги виждам дълго Laughing
А роклята на Джансу харесва ли ти  #Crazy
Това е сватба все пак не е на плажа  ooooh!


А Бергюзар както винаги е много стилна  newsm10 smile3521

Линде роклята на Джансу на мен лично много ми харесва Peace Те са си на сватба ама на плажа  Laughing
Булката много ме впечатли много семпла без пампозни прически красота  Peace Не ми се щеше да захапвам Фе,но на фона на булката ми е с тонове грим в което няма нищо лошо  Peace
Аааа те плажна сватба правят така става  Peace
Иначе и на Фе роклята е хубава само на булката на Кево не ми харесва тоалета

# 739
  • Мнения: 30 820
Роклята на Джансу не е за възторг Laughing ма си ми е любимка Heart Eyes нема да я кастрим много Laughing

# 740
  • Мнения: 9 530
Роклята на Джансу не е за възторг Laughing ма си ми е любимка Heart Eyes нема да я кастрим много Laughing

Ренко , има в ю тюб едно клипче - Джансу , Бурчин Терзиолу и Мурат на сватба . .Те двете или са пийнали повечко , или са шмъркнали - не знам , но Мурат не можеше да се справи с тях .Заведе едната до колата и се върне за другата , в това време и тази от колата пак иде - голям смях .И аз много  харесвам Джансу Дере Laughing

# 741
  • Мнения: 464
Само не разбрах Къванчовица откъде я изрови тая рокля  ooooh!
Ужас е Mr. Green



Фили разликата при турчолята не е проблем Laughing ма и аз не ги виждам дълго Laughing
А роклята на Джансу харесва ли ти  #Crazy
Това е сватба все пак не е на плажа  ooooh!


А Бергюзар както винаги е много стилна  newsm10 smile3521

Линде роклята на Джансу на мен лично много ми харесва Peace Те са си на сватба ама на плажа  Laughing
Булката много ме впечатли много семпла без пампозни прически красота  Peace Не ми се щеше да захапвам Фе,но на фона на булката ми е с тонове грим в което няма нищо лошо  Peace
Аааа те плажна сватба правят така става  Peace
Иначе и на Фе роклята е хубава само на булката на Кево не ми харесва тоалета
Абе всичките са хубави, според мен Бергюзар е класа, другите млади, хубави, само Къванчовица явно е решила да играе ролята на индианка, ама да беше сложила поне едно перо, щеше да е по-тематично newsm53

# 742
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 732
Честита сватба на Синем и Кенан ! Пожелавам им семейно щастие. На Каванч съпругата е с ужасна рокля...  Peace Другите са много красиви.

Общи условия

Активация на акаунт