На море в България 2016 - 3

  • 114 871
  • 953
  •   1
Отговори
# 945
  • София
  • Мнения: 791
Carlinka имам спомен, че пред Империал е залив. От другата страна на буната, където преди години беше свободна зона е по- плитко също, сравнено с курорта като цяло. Разбира се, не съм с пресни впечатления, особено пък за там. Благодаря все пак!

# 946
  • Мнения: 6 332
Момичета, мнения и впечатления от Камчийски пясъци? Дълбоко ли е, как се стига до там с кола?
Става бързо дълбоко. До там само през плажа на Камчия. Дива пустош  е.

# 947
  • Мнения: 2 855
Блу ориндж е пълно ,аз поне никъде не намирам нито през визит нито през букинг  bouquet то май всичко що годе свястно вече е фул newsm78 Мисля да дебна Букинга някой , ако анулира в последната минута да резервирам аз hahaha

# 948
  • Мнения: 54
Момичета,някой да сподели нещо за Каварна и околията?Някой със скорошни впечатления?

# 949
  • Мнения: 46 577
Моля, пуснете нова тема, тази мина 50-та страница.
Весело лято!  Simple Smile

# 950
  • Мнения: 1 652
Момичета,някой да сподели нещо за Каварна и околията?Някой със скорошни впечатления?
Каварна си е живо село, няма много хора по улиците.
В морската зона има комплекси с прилични апартаменти под наем на ниски цени. Плажът не става. Ако нямате кола, рискувате да се закотвите там и да не видите невероятно интересните и красиви околни плажове и природни дадености. Питай конкретно.

# 951
  • София
  • Мнения: 182
Момичета, мнения и впечатления от Камчийски пясъци? Дълбоко ли е, как се стига до там с кола?
Става бързо дълбоко. До там само през плажа на Камчия. Дива пустош  е.
Благодаря за бързия отговор.  И да пресичаме реката?!  За сега не е вариант за нас, с малки деца сме. Гледах снимки и много ми хареса, тъкмо децата да си викат наволя, да не се притеснявам, че пречат или ще засипят някой с пясък или пък ще мине съмнителен търговец с някоя вкусотийка. И пак ще се започне или продължи мрънкането.

# 952
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Момичета,някой да сподели нещо за Каварна и околията?Някой със скорошни впечатления?
Каварна си е живо село, няма много хора по улиците.
В морската зона има комплекси с прилични апартаменти под наем на ниски цени. Плажът не става. Ако нямате кола, рискувате да се закотвите там и да не видите невероятно интересните и красиви околни плажове и природни дадености. Питай конкретно.

+ 1. Не бих отишла в Каварна на море освен ако някой не черпи и аз разполагам с много свободно време. Без кола си е жива прецаквация. Иначе ако сте с транспорт и не сте вързани за олинклузив, можете да изкарате нелоша почивка. Можете да отидете до Калиакра, Болата, Балчик, Албена - все места, които харесвам.

# 953
  • Мнения: 46 577
Заповядайте в Новата тема  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт