Анатомията на Грей - Тема №23

  • 71 433
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 11 770
Аз си поревах доволно снощи. Миналоседмичния епизод ми беше много сух, ама вчерашния навакса. Wink

Само мен ли ми е тъпа историята с Оуен и Амилия? Защо се повтаря сюжета с предишната му връзка... много ми е изтъркано.

# 721
  • Вестерос
  • Мнения: 38 266
Тъпо е да

# 722
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 839
И на мен ми е тъпо. Защо просто не му дадат тази радост. Човекът иска дете, така си представя семейството, така може би чувства животът си пълен. Не разбирам защо героят му трябва да приема изборите на жените си, а те неговият не. Задушавал я.

# 723
  • София
  • Мнения: 8 655
И аз се дразня от тази непрекъсната драма.То вярно, че такъв е сериала, но става малко пресилена работата.
А Амилия си мисля, че се самонавива.Тя също иска деца, просто сега е решила, че за това ще драматизира.
Не мисля, че трябва да има конкретна причина, за да искаш дете.Това си е целта в крайна сметка на съществуването ни-размножаване и продължаване на генния материал.Няма нужда от конкретна причина, това е на ниво инстинкт. Просто в днешно време имаме много други занимания, с които си запълваме времето или задоволяваме нуждите си, та понякога този инстинкт не излиза на преден план.
Според мен или ще стане работата между тях, т.е. детето.Или той ще осинови дете или нещо такова  newsm78

# 724
  • До морето
  • Мнения: 7 083
Аз пак да кажа, че Амилия ужасно подведе Оуен, няколко пъти ги даваха как си говорят за деца. Отделно да се омъжиш за някого без да му споделиш най-големият ужас в живота си като се знаеш каква си лабилна.....

Кристина поне винаги е била на една позиция и никога на никого не е давала празни надежди!

# 725
  • Мнения: 67
Привет, "анатомани"! Знам, че ви връщам много назад в епизодите, но някой може ли да ми каже как се казва песента, на която танцуват Мередит и Кристина непосредствено преди тя да се качи в таксито и да замине за Цюрих, в края на 10-ти сезон, последен епизод (Мередит я пуска от мобилния си телефон). А ако пуснете и линк, ще е превъзходно!  Party

# 726
  • Мнения: 453
Привет, "анатомани"! Знам, че ви връщам много назад в епизодите, но някой може ли да ми каже как се казва песента, на която танцуват Мередит и Кристина непосредствено преди тя да се качи в таксито и да замине за Цюрих, в края на 10-ти сезон, последен епизод (Мередит я пуска от мобилния си телефон). А ако пуснете и линк, ще е превъзходно!  Party
tegan and sara - where does the good go
Ето и линк https://www.youtube.com/watch?v=8RDdmfWsrsw

# 727
  • Мнения: 67
Много благодаря за експресния отговор, Диана! А може ли да ми посочиш страница или някаква общност, където има публикувани цитати от "Анатомията", но на български език?

# 728
  • Мнения: 453
Много благодаря за експресния отговор, Диана! А може ли да ми посочиш страница или някаква общност, където има публикувани цитати от "Анатомията", но на български език?
Няма проблем   Simple Smile
Тук има фейсбук страница под снимките има и други линкове, някой са на английски други на български.
https://www.facebook.com/greys.anatomy.bg/posts/300935423351080
Иначе може да потърсиш в Google цитати в различни страници.
И ако ти е интересно тук има факти за сериала  Simple Smile
https://dama.bg/article/49-fakta-koito-mozhe-bi-ne-znaete-za-ana … ata-na-grej/2969/

# 729
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068

Само мен ли ми е тъпа историята с Оуен и Амилия? Защо се повтаря сюжета с предишната му връзка... много ми е изтъркано.



Тя че историята изтъркана едно на ръка. Аз не мога да се начудя 40-годишни хора как вместо да седнат и да поговорят /все пак са съпрузи/ си играят на детска сръдня. Не тъпо ми направо малоумно ми идва, баш като в сапунките /главните герои много се обичат, но никога не си го споделят и слушат околните какви интриги плетат/.

# 730
  • София
  • Мнения: 8 655
И мен това мв дразни...то бива да мълчиш и да стискаш...ама все в един момент си казваш нещата.
То драма, драма, но все трябва малко да се запази връзка с релността. Въпреки, че отдавна са я загубили с всички катастрофи и катаклизми.Само Годзила още не ги е посетила. Земетресение не знам дали са имали.

# 731
  • До морето
  • Мнения: 7 083
За земетресение не се сещам, ама сякаш е невъзможно да са го пропуснали. Значи, имаха бомба, катастрофа с ферибот, буря, стрелец в болницата, самолетната катастрофа, взривена газова бутилка в мола, една кола дето падна в дупка на пътя..... това се сещам аз.

# 732
  • София
  • Мнения: 11 770
За земетресение не се сещам, ама сякаш е невъзможно да са го пропуснали. Значи, имаха бомба, катастрофа с ферибот, буря, стрелец в болницата, самолетната катастрофа, взривена газова бутилка в мола, една кола дето падна в дупка на пътя..... това се сещам аз.

ама ти мани, ама и онези по Нова копират всичко в доста аматьорски вариянт,та и там го виждам отново  #2gunfire hahaha

# 733
  • Вестерос
  • Мнения: 38 266
Имаха и буря и токов удар. Мередит се удави. Кристина я пробучи ледена висулка.

# 734
  • Мнения: 274
Скрит текст:
В следващия епизод пак ще има инцидент със самолет   Crazy

Последна редакция: нд, 09 апр 2017, 01:43 от ellias

Общи условия

Активация на акаунт