Шампоан с UV филтър

  • 1 711
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 66
Здравейте,

след всяко лято се боря с непоправимите щети, които слънцето оставя по косата ми, да не говорим, че я изрусявам. Моля, препоръчайте ми някой шампоан с UV защита, от който сте доволни, тъй като до сега не съм ползвала такъв. Само се сещам, че преди няколко години от AVON имаха лимитирана серия слънцезащитен спрей, който дори беше с много приятен аромат, но от тогава не съм виждала такова нещо в каталога им.

# 1
  • София
  • Мнения: 38 614
Сега за лятото излизат нови неща. В ДМ бяха направили отделен щендер с продукти за коса за слънце.

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 537
Рене Фюртерер има много хубава слънцезащитна серия Peace

# 3
  • Мнения: 25
И аз съм ги виждала в ДМ.
Има и като се разтърсиш в интернет , но не знам кои са добри като качество.
И аз това лято ще ползвам подобни шампоани  , но до сега не съм и не съм много наясно.

Ще следя темата.

# 4
  • Мнения: 5 208
В thebeautybrains.com четох, че продукти с отмиване, т.е. шампоаните с УВ-филтър, не вършат никаква работа и не предпазват и е най-добре за защита на косата е да се ползват продукти без отмиване. Имайте го предвид.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 271
В thebeautybrains.com четох, че продукти с отмиване, т.е. шампоаните с УВ-филтър, не вършат никаква работа и не предпазват и е най-добре за защита на косата е да се ползват продукти без отмиване. Имайте го предвид.

По принцип е така, но има серии от професионалните, след чийто шампоани УВ филтъра остава. Но за да се предпази косата от слънцето далеч само един шампоан не е достатъчен.

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Рене Фюртерер има много хубава слънцезащитна серия Peace


Peace Аз не бих разчитала на шампоана, по-добре си вземи спрей - този, на Рене, е много добър.

Общи условия

Активация на акаунт