ВТОРИ клас... иии Ваканция! - 7 тема

  • 57 518
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • София-Младост
  • Мнения: 23 374
Какво затишие, явно ваканцията тече с пълна сила.  Simple Smile
Толкова я чакаха, нека и се насладят Simple Smile

# 691
  • Мнения: X
Нали?
А така лети това време, тъкмо си мислех днес, че вече мина един месец от ваканцията.

# 692
  • София
  • Мнения: 17 592

Леле, цял месец!?
Изобщо не го усетих.

Давидчо днес има рожден ден. И динозаврова торта...

# 693
  • София
  • Мнения: 1 228
Кати, честит празник! Да ви е жив и здрав младежът, много игри и безкрайни мечти!
 bouquet

Моят син чете Том Сойер. Това е първата му книга за ваканцията, а списъскът дълъг...  Blush
При нас отново тече интензивна подготовка за конкурс (другата събота, стискайте палци). Не го и грабна особено книжката, а и нямам сърце да го карам да чете насила сега  Rolling Eyes
Ще изчете списъкът, ако го натиснем, но ми се иска да чете книжки, които го грабват, а не да чете насила... Може и да ги позаменим  Confused
Иначе ваканцията тече и при нас, макар и не с пълна сила все още, но какво да го правим - така се получи заради музикалните му ангажименти.

# 694
  • София-Младост
  • Мнения: 23 374
Честит рожден ден на Давид!  bouquet
Весело изкарване!
Динозаврите са любима тема и на моя син Simple Smile

# 695
  • Мнения: X
Честит рожден ден на порасналия юнак! Да е жив и здрав, и да има щастливо детство!

# 696
  • Мнения: 1 601

katiABV да ти е жив и здрав и много щастлив! bouquet

# 697
  • Мнения: 1 837
Да, ваканцията тече вече...

Кати, да ви е жив и здрав момъкът! Радост и щастие да им край вас!

Може ли да ми препоръчате книжка със задачки за лятото (математика любима Heart Eyes) или сборник, но да не са много трудни, че тогава бързо се отказват... Дано има някой в темата...

# 698
# 699
  • Мнения: 1 837

Благодаря, но ме притеснява за 3-4 клас, няма ли да е много трудна за нашите деца newsm78

# 700
  • Мнения: 2 993
Честит рожден ден на патерица на Давид на Кати, дано е бил весел празника ви!
И при нас ваканцията тече с пълна сила, чете в момента Емил от Льонеберя, поне е увлекателна, но само по няколко странички. Ама нали и е и на море, та се надявам после да навакса.
На децата класната / с помощта на средствата, събрани от родители/, даде книжката "Голямата ваканция след 2 клас" за попълване за лятото и с това ще я занимавам.

# 701
  • Мнения: 19 332
Кати, да ти е жив и здрав!

За затвърждаване на ученото в клас Читанката сякаш не е много подходяща, но не мога да препоръчам сборник.

Аз накачих няколко книжки от списъка на моя киндъл и понеже сме все на път след края на учебната година, като й свърши книгата, която си е взела по нейно желание и е извън списъка, попрочита нещо и от списъка  Wink
По английски имаме също книги, но още нищо не съм купувала.

# 702
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Кати, да ти е жив и здрав рожденика и да постигне мечтите си. Hug

И при нас ваканцията тече с пълна сила. Вчера са били на възстановка на ритуала жътва. Прави се за първи път в България. Било е много атрактивно: жените са жънали жито в носии със сърп и паламарка и са пели жътварски песни. После на площада в селото са вършали житото. Моят даже са го качили на диканята, беше супер въодушевен. Имало е и съпътстващ кулинарен фест и концерт. Много народ се е събрал. Ще го правят традиционно вече. Те имат много хубав и богат исторически музей там. Моите са направили много снимки, та ще ги видим като отидем. Чакат с нетърпение морето. Grinning

# 703
  • Мнения: 16
Здравейте,

Бих искала да попитам дали някой води детето си на допълнителни курсове по английски език?
Ще се радвам ако някой препоръча школа! Благодаря предварително.

# 704
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Аво Бел и Адванс - това в момента са най-добрите школи за английски.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт