Бихте ли се снимали по бельо за пари ако имахте хубаво тяло?

  • 33 208
  • 270
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 45

Говорим за еротични снимки по бикини и сутиен. Ако дадена жена се появи така на корицата на списание е възможно доста от съучениците на сина й да мастурбират гледайки прелестите й, което не е никак приятно.
Възможно е, ако има син в пубертета и тепърва започва да се снима по бельо.
 На повечето модели децата са бебета или неродени още. Laughing

Например тази кака дали има син в ученическа възраст:

Да принципно си права, но все пак остава това, че един ден синът й ще я види в еротични пози по сутиен и бикини или прашки. И ще, разбере че доста мъже са мастурбили пред прелестите на майка му. А и мъжа й може да мъжа ревнува. За баща й да не говорим.

# 61
  • Мнения: 25 846
За баща и да, принципно не би се гордял, но мъжа и е направил избор.  Peace

# 62
  • Мнения: 45
За баща и да, принципно не би се гордял, но мъжа и е направил избор.  Peace
За много мъже не е приятно голата им жена да става публично достояние   Simple Smile

# 63
  • Мнения: 5 060
По-добре да мислим в перспектива.

# 64
  • Мнения: 45
По-добре да мислим в перспектива.
В какъв смисъл?

# 65
  • Мнения: 5 060
В горния, в който обсъждахме подигравките на децата ни, макар и не родени,
И всичко, което може да не/последва след такава сесия.
При всички положения не мисля, че ще донесе дълготрайни активи на жената.
Със сигурност има и изключения обаче.

# 66
  • Мнения: 45
В горния, в който обсъждахме подигравките на децата ни, макар и не родени,
И всичко, което може да не/последва след такава сесия.
При всички положения не мисля, че ще донесе дълготрайни активи на жената.
Със сигурност има и изключения обаче.

Всъщност доста от негативите за някои жени са позитиви. Например за доста жени е притеснителен, факта че непознати мъже ще мастурбират вторачени в извивките им, но на други тази мисъл им е приятна, защото показва, че са желани. Но това съученици на сина ти да мастурбират пред твои снимки не е приятно за никого.

# 67
  • Мнения: 25 846
Но това съученици на сина ти да мастурбират пред твои снимки не е приятно за никого.
Е как да не е, за съучениците ще е приятно. Mr. Green

# 68
  • Мнения: 19 226
Но това съученици на сина ти да мастурбират пред твои снимки не е приятно за никого.
Е как да не е, за съучениците ще е приятно. Mr. Green

Всъщност, ако майката си е направила снимките на млади години, много преди да е срещнала мъжа си и още преди синът да е бил и блясък в очите на баща си, едва ли ще мастурбират съучениците на сина ѝ на нейни снимки. Ще са загубили всякаква актуалност. Все едно сегашните ученици да предпочетат да мастурбират на снимки и видео на Чичолина вместо на Саша Грей.

# 69
  • София
  • Мнения: 38 912
Или принцеса Леа /гледах един филм и един там .../. Mr. Green

# 70
  • Мнения: 25 846
Но това съученици на сина ти да мастурбират пред твои снимки не е приятно за никого.
Е как да не е, за съучениците ще е приятно. Mr. Green

Всъщност, ако майката си е направила снимките на млади години, много преди да е срещнала мъжа си и още преди синът да е бил и блясък в очите на баща си, едва ли ще мастурбират съучениците на сина ѝ на нейни снимки. Ще са загубили всякаква актуалност. Все едно сегашните ученици да предпочетат да мастурбират на снимки и видео на Чичолина вместо на Саша Грей.
И аз това казвам, даже сложих снимка на жена която след 15-20 години вече няма да е актуална примерно. Мисля, че никой от моделите на бельо днес, не се кахърИ, че един ден съучениците на сина/дъщеря и ще използват снимките и за такива цели...

# 71
  • Мнения: 19 226
Да, So Lucky, просто това, което беше цитирала, ми се видя по-удобно за цитиране, отколкото от целия цитат да трия и да оставя тази част.

# 72
  • SF
  • Мнения: 21 540
Баща ми не си купува плейбой, синове нямам. Някой ученик винаги може да се случи да мастурбира, мислейки си за мен, а и вече май се е случвало. Тези аргументи са ми "все тая".

# 73
  • Мнения: 5 060
Уау, как разбра за ученика?
Всъщност, ако сте на една възраст, нормално.

# 74
  • Мнения: 25 846
Не е нужно да са на една възраст. Учениците си харесват младите учителки, ако са и секси млади учителки още по добре.

Общи условия

Активация на акаунт