КоментариЙ за ТРЕШествен прЪвуписТен велиГ ден- 104

  • 48 799
  • 738
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 10 075
Цитат
да взема нещата в свой ръце
В края на сметка почна леко да ме наболява

# 436
  • София
  • Мнения: 5 658
Сода би карбонат ейтей за въспален пръвупист
... на пърче
 Mr. Green

# 437
  • Мнения: 13 201
Цитат
оцъствието
Цитат
10 Тина

Последна редакция: чт, 26 май 2016, 17:39 от papi6

# 438
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 418
Ох, да, и "сепак"! И "се" вместо "все" видях вече! И аз съм се питала дали пък не е нарочно, ама едва ли!

# 439
  • София
  • Мнения: 9 850
Цитат
изглажда да може да се махне лапата
За да не се чудите за каква лапа става дума - за лаМпа на фотоепилатор Mr. Green
Цитат
пролетно-летно яке
Цитат
прекачито
Тук става дума за сайта prikachi....

Последна редакция: чт, 26 май 2016, 19:25 от Малко Сладко Коте

# 440
  • София
  • Мнения: 39 818
Ох, да, и "сепак"! И "се" вместо "все" видях вече! И аз съм се питала дали пък не е нарочно, ама едва ли!
Най-вероятно разговорния език навлиза в писмения. "Се" вместо "все" съм го чувала само в разговорния език.

# 441
  • Мнения: 10 075
Цитат
за издуяването на кравите

# 442
  • Мнения: 13 201
Цитат
здравей виждам че си омъжена за мъж дева искам да попитам какви са горе долу по характер тъй като моят приятел е дева родени сме на една дата но в различни години аз съм един характер а той съвсем друг много искам да разбера какви са по характер какво мразят какво ги дразни накратко всичко в кратък варият да ми опишеш ако може ще съм ти много благодарна ако ми помогнеш

# 443
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Цитат
морска сол, увита в калъвка или друго подобно,

# 444
  • Мнения: 1 740
Цитат
здравей виждам че си омъжена за мъж дева искам да попитам какви са горе долу по характер тъй като моят приятел е дева родени сме на една дата но в различни години аз съм един характер а той съвсем друг много искам да разбера какви са по характер какво мразят какво ги дразни накратко всичко в кратък варият да ми опишеш ако може ще съм ти много благодарна ако ми помогнеш
Ама то и на края няма спирачка. Mr. Green Набираш скорост, докато го четеш на един дъх и после направо в орбита. animal037

За всички с предложения за заглавия  smile3501

# 445
  • София
  • Мнения: 39 818
Цитат
Здваейте,
какви изследвания са необфодими
Моят генеколог

Скрит текст:
Цитат
Ще споделя когато, доиде времето . Извинявам се ако , изглеждам груба но тия загиби , ме разтройват много . За всички нас е голяма загуба и голям стрес .

квото и да кажа , ти си знаеш най  добре какво ти е . Аз се замислям , Настинки вируси, и др тем-подобни. Ония се въдат като , хлебарки никаква хигена, а за мизерията да не говорим , пр за зачеване свткавично. Аз се замисля много сериозно за други схеми .Да не ги казвам , че ще имам критики и коментари , и незгоди . Заключението ми е едно. Всички сме за една кауза .

Дали ше ми го признаят , във клиниката.
Човешки паоилома вирус

На мен ми ,казаха ме се събира на два месеца

# 446
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Цитат
Маймуната се включи ,онази неграмотната лъжкиня ,не е ли ви под достойнството ,да коментира те мен лъжкинята .... та вие сте безгрешни.Знаете всичко ,ровите се навсякъде просто нямам думи ,защо когато човек иска съвет вие го правите на лъжец и незнам още какво ,за какво ми е да лъжа за квото и да било ......................ако се замислите аз няма какво да спечеля от вас,исках само да ми кажете как да постъпя ,защото никой не е застрахован ,че ще бъде щастлив винаги с човека до себе си налииииииииииииииииииииии.............илии   пък ,че когато дъщеря му стане на 7 и пита къде е истинския ми татко ,трябва да се излъже нали или вие не сте майки ,не сте седяли като мен по парковете  сами с детето си ,когато другите деца са били с татковците си ...и когато сте били на море вечер късно да гледате  звездите от не май къде и от това детето ви  да не се чуства не искано  и изоставено да му кажете ,че истинския мубаща е горе и винаги ще бъде до него ,да в този случай съм маймуна налииииииииииииииии  дано не ви се налага  а вас без грешни те


 Whistling

# 447
  • Мнения: 14 144
Цитат
трудуемко е
Цитат
някав извод
И аз съм тръгнал да се обеснявам тука ...
Цитат
ще ме изядът
реалноста

# 448
  • Мнения: 1 283
Цитат
Маймуната се включи ,онази неграмотната лъжкиня ,не е ли ви под достойнството ,да коментира те мен лъжкинята .... та вие сте безгрешни.Знаете всичко ,ровите се навсякъде просто нямам думи ,защо когато човек иска съвет вие го правите на лъжец и незнам още какво ,за какво ми е да лъжа за квото и да било ......................ако се замислите аз няма какво да спечеля от вас,исках само да ми кажете как да постъпя ,защото никой не е застрахован ,че ще бъде щастлив винаги с човека до себе си налииииииииииииииииииииии.............илии   пък ,че когато дъщеря му стане на 7 и пита къде е истинския ми татко ,трябва да се излъже нали или вие не сте майки ,не сте седяли като мен по парковете  сами с детето си ,когато другите деца са били с татковците си ...и когато сте били на море вечер късно да гледате  звездите от не май къде и от това детето ви  да не се чуства не искано  и изоставено да му кажете ,че истинския мубаща е горе и винаги ще бъде до него ,да в този случай съм маймуна налииииииииииииииии  дано не ви се налага  а вас без грешни те


 Whistling
Да, тази тотално изперка!

# 449
  • София
  • Мнения: 39 818
Цитат
АЗнемога да разбера
Ако неискаш
Иникой неможе
6 месеца ми следя просто оволацията
6 пункций
на естестествен цикъл

Общи условия

Активация на акаунт