Ултразвуково устройство за борба с вредители

  • 33 522
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте,

понеже жилището ми е ново и има влага, имам насекоми, най-общо взето стоножки, а те обитават влажните места, доколкото четох.
Гледам тези реклами за Пест Рипелър и мисля да си го взема, но да ви попитам, върши ли работа, някой пробвал ли го е? (Даже и Пест Риджект от 2014 ако е пробвал някой, че е по-евтино?)
Има ли смисъл от него или е парлама?
Имам 63 кв.м. 3 стаи с дебели стени. Къща е.

Благодаря Simple Smile

Последна редакция: вт, 03 май 2016, 20:08 от redmasterffx

# 1
  • Мнения: 2 299
Нашите имаха такова в апартамента...заради хлебарки го взеха да пробват...еми сякаш ги привлече повече, дори имаше една умряла в самото устройство преди да го изхвърлят  Joy

# 2
  • София
  • Мнения: 3 272
И аз съм използвала - никакъв ефект  Confused пръскане му е майката  Tired

# 3
  • Мнения: 3 546
Има много клипчета в нета- изгледай ги и ще се ориентираш. Аз също иска да купя, но след като прегледах 10-тина клипчета категорично се отказах.

# 4
  • Мнения: 31
Това чудо не работи нито за хлебарки, нито за гризачи. Години наред се борихме с подобен проблем и с устройства и с фирми, но общо взето половинчати работи. Тази година, приятели  ми препоръчаха фирма и за сега няма наличие на никакви насекоми в къщи. Ако се интересувате с радост ще Ви дам контакт, тъй като ми е ясно колко е неприятен проблема.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 322
Специално за  Пест Рипелър съм чувала добри отзиви. Една приятелка си го купи, защото имали хлебарки и даже спомена, че през нощта се качвали на леглото  Sick Сега вика, че нямала. Един съсед също си беше купил преди години Пест Рипелър, но от чужбина и той е доволен. Майка ми ходи предния месец до магазина на топ шоп и бяха казали, че устройството се купувало много и било се изчерпало количеството  Thinking Също чух, че когато се постави в контакта не почвало да действа веднага, а му трябвало до две седмици. 

# 6
  • Мнения: 3 546
Има достатъчно клипове в тубата и информация в нета- всеки сам да реши, за мен са пари хвърлени на вятъра.  Peace

# 7
  • Мнения: 1
Моля дайте някакви фирми за борба с тези стоножки, защото аз съм пръскала два пъти  с фирма и сега ги намираме изсъхнали а това не ме устройва. Имам малко дете и не мога да си помисля да пълзят навсякъде и то да ги намери преди мен.

# 8
  • София
  • Мнения: 124
От месеци в мазето на блока се е настанил един огромен плъх, а аз като касиер на входа трябва да реша този проблем. Трябва да го прогоня и търся наистина ефикасен ултразвуков уред. Не мога да си слагам грях на душата да викам фирма да го тровят, а тези фирми само хвърлят отрова и си отиват. Като умре ще се разлага долу с месеци и ще плъзнат зарази. Много ми се иска да сложа някакъв ефикасен уред, с който да го прогоня, но чух че пест рипелъра не върши работа. Ако някой е прогонил от дома си мишки и плъхове с подобно устройство моля да сподели

# 9
  • Мнения: 1 970
От месеци в мазето на блока се е настанил един огромен плъх, а аз като касиер на входа трябва да реша този проблем. Трябва да го прогоня и търся наистина ефикасен ултразвуков уред. Не мога да си слагам грях на душата да викам фирма да го тровят, а тези фирми само хвърлят отрова и си отиват. Като умре ще се разлага долу с месеци и ще плъзнат зарази. Много ми се иска да сложа някакъв ефикасен уред, с който да го прогоня, но чух че пест рипелъра не върши работа. Ако някой е прогонил от дома си мишки и плъхове с подобно устройство моля да сподели

Обърнете се към фирма.
Съвременните професионални (подчертавам, не купени от бакалията) препарати за борба не допускат вредителя да умре някъде. Умира навън, в търсене на вода, измислено е. Може да умре вътре, ако не намери откъде да излезе, но в никакъв случай няма да е някъде заврян, а в близост до място за излизане - тръба, прозорец, врата, която не е успял да преодолее.
Обърнете се към специалисти по дератизация, ще Ви разяснят.

# 10
  • Мнения: 20 178
А на мен ми трябва ултразвуково устройство за съсели. В нета има доста видове, някой пробвал ли е и има ли ефект?

# 11
  • Мнения: 1 071
 Ние ползвахме на вилата - за спалните против разни комари и буболечки.  Ефект никакъв.

# 12
  • София
  • Мнения: 124
От месеци в мазето на блока се е настанил един огромен плъх, а аз като касиер на входа трябва да реша този проблем. Трябва да го прогоня и търся наистина ефикасен ултразвуков уред. Не мога да си слагам грях на душата да викам фирма да го тровят, а тези фирми само хвърлят отрова и си отиват. Като умре ще се разлага долу с месеци и ще плъзнат зарази. Много ми се иска да сложа някакъв ефикасен уред, с който да го прогоня, но чух че пест рипелъра не върши работа. Ако някой е прогонил от дома си мишки и плъхове с подобно устройство моля да сподели

Обърнете се към фирма.
Съвременните професионални (подчертавам, не купени от бакалията) препарати за борба не допускат вредителя да умре някъде. Умира навън, в търсене на вода, измислено е. Може да умре вътре, ако не намери откъде да излезе, но в никакъв случай няма да е някъде заврян, а в близост до място за излизане - тръба, прозорец, врата, която не е успял да преодолее.
Обърнете се към специалисти по дератизация, ще Ви разяснят.


Този си е намерил начин да излиза навън. Виждат го често да се разхожда около кофите и в градинката при блока, но ако търси вода определено ще я намери в мазето. Викали сме преди година такава фирма за борба с вредители. Хвърлиха едни червени листчета като дъвки и си отидоха. След седмица не можеше да се влезе в мазето от смрад, а навсякъде имаше трупове на мишки

# 13
  • русе
  • Мнения: 1 317
Поредната гръмка реклама с нулев ефект-хлебарките си дефилират спокойнооо.Имам 2 Броя за 50лева неуспешна покупка

Общи условия

Активация на акаунт