Дайте малките си тайни как да убием апетита

  • 35 123
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 546
Едно кафе сутрин ми помага да не ям до обяд. Ако съм гладна и хапна няколко хапки или пък плод, огладнявам двойно!  Twisted Evil
Да  и аз така Simple Smile

# 61
  • Мнения: 188
когато почуствам глад имам една купичка със стафиди, фъстъци, леблебия и си взимам от нея, а също така си беля и ябълки и си ги хапвам на малки парченца!

# 62
  • Мнения: 1 318
Кафе и цигара... и то на гладно Embarassed
Лошото е, че не закусвам и после ме обхваща вълчия глад. Много вода (но не студена, а със стайна температура) залъгва глада.  Peace

# 63
  • Мнения: 630
Стига де! Ще взема пак да ги пропуша тези цигари - а от 6 год. не пуша. За съжаление от тогава са ми и тези +10 кг. Амииии, нищо не ми убива апетита newsm45 Изобщо не ми пречат летните горещини да си изям една вратна пържолка

# 64
  • Варна
  • Мнения: 4 969
При мен метода е кафе и цигара  Sad възможно най-неподходящия Whistling
и при мен е така Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 206
Отиваш пред огледалото и се оглеждаш -> паласки, двойна гърбина, мазни бутове, разплути бричове и прочей прелести.  hahaha
Ако не ти се харесат и се откажеш да преядеш, нямаш грешка. Принципно човек трябва да се храни 3 основни и 2 междинни яденета. Ако ядеш така, дори малки количества храна, би трябвало да не изпитваш кой знае какъв глад... бла-бла-бла...
Може като огладнееш за шеколадово изделие, да си пощипеш трътката, като ти потънат пръстите в 2 слоя мас, ще се изпари желанието за апетитност. Ами стърчащите любовни дръжки? Shocked  Какво по-удивително да напълниш шепи със собствена лой? Край на изкушенията, само здравословно хранене!!
Въобще тялото говори, но никой не го чува и вижда даже.


Еееееее, краставичок, кефиш ме винаги максимално!!!!!........ Hug Hug Hug... хаха...

По темата - да не остана назад и аз - кафе и цигара... Tired... Като ги спра, ще видя дявол на магаре.
Другото - много ВОДА - факт, помага!Ама много...
Накрая, като ме хванат лудите, ставам същински Оскар Уайлд - отдавам се на изкушенията... Mr. Green
И после, както казва краставичока - пред огледалото срам!!... Sick

Чудесна тема, браво на авторката... Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 217
Отиваш пред огледалото и се оглеждаш -> паласки, двойна гърбина, мазни бутове, разплути бричове и прочей прелести.  hahaha
Ако не ти се харесат и се откажеш да преядеш, нямаш грешка. Принципно човек трябва да се храни 3 основни и 2 междинни яденета. Ако ядеш така, дори малки количества храна, би трябвало да не изпитваш кой знае какъв глад... бла-бла-бла...
Може като огладнееш за шеколадово изделие, да си пощипеш трътката, като ти потънат пръстите в 2 слоя мас, ще се изпари желанието за апетитност. Ами стърчащите любовни дръжки? Shocked  Какво по-удивително да напълниш шепи със собствена лой? Край на изкушенията, само здравословно хранене!!
Въобще тялото говори, но никой не го чува и вижда даже.


Супер  Joy Joy Joy Joy Joy Joy яко се смях.
Иначе аз пия на гладно кафе или хладка вода с лимон.От дъвката ми се прияжда повече а недай си боже да хапна малко сладко тогава ще изям цял слон. Mr. Green

# 67
  • Мнения: 4 806
не знам, дали и при вас е така, но когато започвам да готвя нещо по - ароматно и го правя по - дълго време - апетита ми минава, и докато съм сготвила - вече не съм гладна.
Вярно, че този начин има силно ограничено приложение - това е, когато човек е вкъщи и има възможност да готви.

# 68
  • Мнения: 2 897
Чаша топла вода,студена с лимон,ябълков сок или различни чайове,но неподсладени smile3521

А една приятелка пиеше следното:
250-300ml топла вода,в която са разтворени по една с.л. мед и ябълков оцет
аз не съм го пила,но тя каза,че имало страхотен ефект newsm10

# 69
  • Мнения: 147
Като изпия 2 чаши вода и забравям за храна поне 3-4 часа Party

# 70
  • Мнения: 68
Вода с мед и лимонов сок,поне половин литър преди ядене.

# 71
  • София
  • Мнения: 35 946
Чаша вода, но да не е студена, а хладка  - при мен това действа.

# 72
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Ами... единственното нещо дето ми убива апетита са проблеми или влюбване  Mr. Green
Е.. влюбванията приключиха, а проблеми не ща  Sick
Та както казвам честичко ще си стоя щастлива и дебела  Joy Joy Joy


 И ааааааааааззз и аааааааз Grinning

# 73
  • Мнения: 4 358
Тази зима няколко пъти страдах от болно гърло и си купувах бонбони Голиа. След такова бонбонче не ми се яде с часове.

Общи условия

Активация на акаунт