Боя за коса - Вlond 40 - Клуб на блондинките

  • 108 097
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 992
тройката е златисто, но едно пепелно и според мен 9.13 е бежово русо, нито сивеещо, нито жълтеещо.
Аз с 10.31 съм се правила и беше много приятно светло русо без никакви отенъци.

На мен ми харесва това.Червеното толкова бързо се отми по дължините ,че има нещо общо с подобния цвят и смятам в неделя да пробвам да видим какво ще се получи. Фризьорката го одобри, да видим какво ще стане.


Много се обсъждаше преди сивото пепелно русо и аз установих, че подобни сивеещи нюанси ме състаряват и кожата ми изглежда една такава никаква.

# 721
  • на морето
  • Мнения: 314
Да, точно поради този "състаряващ" ефект на пепелявото и аз реших да премина на по-топли тонове. Мислех си, че само на мен ми се струва това, но явно има нещо такова... newsm78 Е, ЕГН-то нито една боя не можа да ти го скрие, но може пък малко да го тушира с някоя и друга годинка Wink
Много харесвам тези русо-червеникави тонове, но определено не мога да се реша. Причината е, че съм била червена и това е цветът ,който най не издържа на косата ми, най-вероятно от ежедневното и миене. Впоследствие оставаше едно избеляло, призрачно червеникаво, което беше ужасно. Може би това се отнася единствено до класически червените цветове.

# 722
  • Мнения: 992
Точно такова червеникакво съм и аз. Crazy

# 723
  • на морето
  • Мнения: 314
Това на снимката е прекрасно, само при фризьор предполагам може да се получи ? Вероятно вече е обсъждано тук с коя боя и номерче става това?
Ще яхна метлата някой ден Embarassed и като нищо отново да залитна към огненото, но само в такъв вариант като на снимката.

# 724
  • Мнения: 7 519
тройката е златисто, но едно пепелно и според мен 9.13 е бежово русо, нито сивеещо, нито жълтеещо.
Аз с 10.31 съм се правила и беше много приятно светло русо без никакви отенъци.

На мен ми харесва това.Червеното толкова бързо се отми по дължините ,че има нещо общо с подобния цвят и смятам в неделя да пробвам да видим какво ще се получи. Фризьорката го одобри, да видим какво ще стане.


Много се обсъждаше преди сивото пепелно русо и аз установих, че подобни сивеещи нюанси ме състаряват и кожата ми изглежда една такава никаква.
Много харесвам този цвят, но както винаги не на всеки му отива. Скоро някой беше пускал снимка в подобен цвят и лицето направо се сливаше с цвета на косата. Такива цветове са капризни и искат бели кожи.

# 725
  • Мнения: 992
Да, вярно ,че наскоро имаше подобен цвят. Ще се върна да го потърся.
Значи съм спазила едно от условията- с бяла кожа съм. Crazy
Аз съдя по това, че в момента дължините са нещо подобно и ми хареса.
ще ви пусна снимка в неделя, ако ставам за пред хората..

Показния цвят по-назад наистина се слива с цвета на лицето. Прави сте.

# 726
  • София
  • Мнения: 38 544
Няма ли да правим нова тема?

Докладвам за новите руси цветове на Palette Fashion Nudes.
http://www.revista-piata.ro/usr/imagini_articoleimage/palette%20colaj(1).jpg
Аз се боядисах с BW12, което явно не е 12ка, а по-скоро натурална 9ка. Въпреки че изсушава косата, както винаги си е било с Палете, цветът е невероятен! Супер натурално русо, все едно съм родена с него, без да бие на сиво или жълто. Ето снимка от малък телефон, после може да направя и по-добри:
https://scontent.fsof2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/15267908_1021082 … 7&oe=58B67334

# 727

Общи условия

Активация на акаунт