Какво направих днес за себе си? - 2

  • 119 314
  • 897
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 7 710
Направих си торта Yum

# 271
  • Мнения: X
Оправих маникюра и педикюра.
Сега хапвам сладолед. Simple Smile

# 272
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 459
Изядох 200 г сладолед ягодов чиийзкейк. Ще се пръсна, но пък беше уникално вкусен.

# 273
  • Бургас
  • Мнения: 6 603
Изгоних мъжа да си играе навънка и си починах сама в къщи,е...с децата,но без главния мрънкалник! Laughing

# 274
  • Пловдив
  • Мнения: 13 526
Направих си маска на лицето, а утре сутрин мисля да запазя час за преглед, който трябваше преди година и половина да го направя  Embarassed

# 275
  • Плевен
  • Мнения: 584
И аз като Тарталета хапнах стабилно количество сладолед - ванилов с шоколадов сироп. После релакс и спокойствие с малко музика. Безценно....

# 276
  • Мнения: 979
Давя депресия с шопинг. Преди дни си взех парфюм с последните джобни, та се прибрах пеш, с 12стотинки.Преди това часовник сейко, същата работа. Днес голямо обикаляне за бански. Добро попадение направих, в съотношение цена-качество. Доволна съм, а и банкомата беше с мен, та не ходих пеша Joy

# 277
  • Мнения: 7 710
Давя депресия с шопинг. Преди дни си взех парфюм с последните джобни, та се прибрах пеш, с 12стотинки.Преди това часовник сейко, същата работа. Днес голямо обикаляне за бански. Добро попадение направих, в съотношение цена-качество. Доволна съм, а и банкомата беше с мен, та не ходих пеша Joy

Под банкомат мъж ли имаш предвид ? Grinning

# 278
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
Направих си маска на лицето, а утре сутрин мисля да запазя час за преглед, който трябваше преди година и половина да го направя  Embarassed

Пожелавам ти прекрасни резултати! Flowers Hibiscus

Аз си взех няколко дни почивка. Днес ще мързелувам със сериал, който ми препоръчаха в друга тема, а може и да изиграя някой интересен куест. Лятото тук май приключи, вече е мрачно, студено и дъждовно (на мен много ми допада Smiling Imp ), така че като се наканя ще отида да си купя приказен чадър (и един обикновен за половинката). Smile Също така ще отделя време за журнала си и въобще каквото ми дойде наум в това предразполагащо към домошарски и уютни занимания време. Flowers LeavesFlowers Fallen LeafNature Closed UmbrellaNature CloudCoffeeVideo GameMovie CameraWine Glass

# 279
  • Sofia
  • Мнения: 305
Направих си маска на косата, сега съм с ония лепенки на носа и брадичката. Ще си оправя маникюра, малко по-късно.
Много сладка тема Heart Decoration

# 280
  • Мнения: 871
Пооправих педикюра, започнах с подхранване за лице с тестери на Филорга /отново/, дано се спогодим този път, излязох да се поразходя и да почета на чист въздух до езерото Simple Smile

# 281
  • Мнения: 7 710
Ходих на басейн и си направих палачинки Smile

# 282
  • Бургас
  • Мнения: 6 603
Купих си още едно палто.Боже,ще горя в Ада! hahaha

# 283
  • Пловдив
  • Мнения: 13 526
Славче, за едно палто в повече не може да се вредиш в ада Grinning а и нали икономиката трябва да върви.

Оправих маникюра и педикюра, цял ден в леглото с книжка откарах.

# 284
  • Мнения: 697
Запазих си час за козметик!!! Отлагах го тоолкова време Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт