Модни консултации-24

  • 134 879
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 7 519
Неувереността в конкретния случай произтича, от една страна, от скромност, и от друга - от едно идеалистично отношение спрямо средата тук, от предоверяване, че е приятелска и добре настроена. Аз само напомням, че това не винаги е така.
Определено не си преподавател по психология, иначе щеше да знаеш, че несигурността и не е признак на скромност, както и няма никаква полза да разпалваш огън там където няма нужда. Ако пък си психолог, още по- зле за теб Wink.

Ти добре се справяш с разпалването на огъня, аз обаче съм силна реторически, поради което пожарите не ме плашат. Благодаря за интереса към професионалната ми обязаност!  bouquet
Темата е за мода и стил, така че не си в свои води. В тази тема риторика не търсим Wink.

# 736
  • Мнения: 2 843
А я си представи, че пред теб стои човек с модно образование, чието слово е само плюс към усета му към естетиката - всичко е възможно.

# 737
  • Мнения: 7 519
Темата е точно за това и ако имаш такова, ще си тъкмо по темата, вместо да демонстрираш " завидна" риторика. Можеше и да дадеш някой съвет на колежката, вместо да се опитваш да наливаш масло в огъня.

# 738
  • Мнения: 7 003
Защо е необходимо да се отправят такива квалификации в кой град било, та каква позиция.. kikamora, доста си груба.

# 739
  • Мнения: 7 519
Предната чела- недочела....

# 740
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 435
Кой ще пусне новата тема?  Sunglasses

# 741
  • Мнения: 4 303
Предната чела- недочела....
Май е поредната......

# 742
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
Кой ще пусне новата тема?  Sunglasses
Давай ти Simple Smile

# 743
  • Мнения: 2 883
Дами оувързайз палтата още ли са на мода?

# 744
  • Мнения: X
 kikamora ,за съжаление с тона и начина на изказване отблъскваш хората от тази тема...

# 745
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Дами оувързайз палтата още ли са на мода?
Като гледам някои колекции - да, дори в
още по- странна и неопределена форма  Wink
Скрит текст:

# 746
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 435
Нова тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=944254.new#new

Общи условия

Активация на акаунт