КОЗУНАЦИ - 2017/2018

  • 107 801
  • 752
  •   1
Отговори
# 465
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Благодаря, Дени, а къде да я търся? В другите магазини обичайно е при яйцата, ама в Лидл?!

# 466
  • Мнения: 7 287
Ох,ами и аз не знам как да ти обясня,преди беше между яйцата и млеката,а сега е при корите за баница и руската салата(поне при нас след разместването-в овчакупелския)То мисля че има само този вид прясна,сухата тяхна марка също не е лоша.

# 467
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Дени, благодаря! bouquet 
Скрит текст:
Поръчах на ММ, той е в центъра в момента - там е такъв гъч...  Crazy ooooh!
Ако не я намери, ще трябва да се замъкна точно до овчакупелския аз.  Как не вземат да ни направят в нашия район (хем им посочих и място  Laughing ) един Лидл...

# 468
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Моренка,мисля че за тази става въпрос и аз нея ползвам за всичко
Да, това е маята. Може да се намери на хладилните щандове измежду масла, маргарини и крема сирене.

# 469
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Благодаря, девойки! Simple Smile
Снабдена съм с една, малка е трайността, иначе бях поръчала 3 броя.

# 470
  • Мнения: 7 287
Моренка,аз като си купя,я деля на половина или на по 10 гр.и я увивам във фолио и я слагам във фризера-действа си после идеално.

# 471
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Моренка,аз като си купя,я деля на половина или на по 10 гр.и я увивам във фолио и я слагам във фризера-действа си после идеално.
Благодаря за подсещането, ще взема да си заредя и аз. 14 стотинки струвала тази до 09.05 е.  Simple Smile

# 472
  • Мнения: 7 287
Да,и мойта е до 09.05-взех я мин.седмица-замразих я и сега вадя когато правя хляба (от вечерта в хл.се отпуска и на сутринта е готова) bouquet

# 473
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Хм... уикендът се задава, компания кой ще ми прави?!  Grinning

# 474
  • Мнения: 7 287
Може ли пак аз? Имам доста мая-и суха и замразена,а и трима вечно гладни мъже...този път може да са козуначените кифлички на Джема bouquet Hug

# 475
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
О, ама разбира се, Дени, радвам се.  Hug
Аз ще се кротна по някое време, ама да се наекспериметирам и тогава.  Laughing  Crazy
А без мая не оставам, че нали хляб не купуваме...

# 476
  • Мнения: 6 725
Козуначените кифлички на Джемма са страхотни. Аз меся по доза и половина в хлебопекарната, много са любими вкъщи. Peace
Аз пък не мога да се наканя да направя нещо козуначено след Великден. ooooh! Времето все не стига. Sad

# 477
  • София
  • Мнения: 11 710
Хм... уикендът се задава, компания кой ще ми прави?!  Grinning
Joy Joy не, не  Simple Smile Само ще ви се наслаждавам. Започвайте , девойки.

# 478
  • Мнения: 4 087
Аз май ще правя брауни този уикенд  Crazy Mr. Green МАКАР че ми се яде много козунак, но на нашите им втръсна вече и искали кекс или нещо друго/крем карамел/  Peace Все ми се искаше да пробвам крем карамел с козунак, ама нямам случай да е останал козунак, че да го направя на крем карамел след това  ooooh!

# 479
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Изваждам яйцата таз' вечер и утре ще действам.
Дени? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт