С какво ви дразнят свекървите?- 63

  • 65 370
  • 738
  •   1
Отговори
# 630
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
F_f , аз одобрявам какво си направил  Peace
 В женски форум и точно в тема като този, обаче, няма как да очакваш цветя и рози.



# 631
  • София
  • Мнения: 5 197
F_f,  на чужд гроб, много гаден израз.. Имате ли брак с жена ти?  
Спокойно, моля,  само питам и то с усмивка
Такава е поговорката ,не съм я измислил аз.
Нямаме брак още ,сватбата е след 3 месеца ,тогава ще ми стане законна жена и всичко мое ще бъде и нейно .След години въпросния апартамен -също Wink
Не знам дали съм по спокойна,  но браво на вас. Наистина щастлива новина /за сватбата имам предвид/

# 632
  • Мнения: 195
Аз съм върл противник на съвместното съжителство с родители и въпреки това, ако на родителите на f_f им се е наложило да ремонтират жилището, няма лошо той да им даде парите и след това да си ги върне обратно под формата на спестени наеми. Реално двете страни си помагат взаимно - едните получават ремонтиран апартамент, а сина успява да помогне на родителите си и да си върне парите като не плаща квартира. По-добре тези пари да ги даде на родителите си, когато обстоятелствата налагат това, отколкото по квартири. Пък може и наистина да се разбират. Когато хората са интелигентни, уважават личното си пространство и не се налагат един на друг, може и да изкарат година-две без сериозни кавги и сблъсъци.

Един човек да е вдянал от цялата работа и 1000 поста  smile3501
Все пак няма да рискувам с повече от още 1 година .Още повече като се родят децата живот и здраве ,че съм чувал че жените като родят стават зверове... май бабите също. Grinning

# 633
  • Мнения: 4 292
Боже, колко прозаичен отговор защо се обичат с мама, ами още не са станали снаха и свекърва  Laughing
Като знам как някои жени се променят като Пепеляшки още в сватбената нощ, дано на Ефчето не е от тях Simple Smile

# 634
  • Мнения: 1 825
f_f ей това е - "....и живели дълго и щастливо..." Конец!

Zoι,  newsm51

# 635
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Джулке, нещо да не те напече слънцето по тъмно?! Откога приветстваш живеенето с родители вместо квартира?!
Joy
Въобще не приветствам живеенето с родители. Обаче какво да направи човек, който хем трябва да помогне на родителите си, хем трябва да си купи жилище. Ако имаш излишни пари е ясно, обаче ако нямаш какво правиш. Или живееш още по квартири, за да наваксаш с изхарчените 7 хиляди или отиваш да живееш с родителите си и си ги спестяваш като не плащаш наем. Аз лично сигурно щях да живея на квартира докато ги спестя отново пред това да се върна при нашите, но бих разбрала хората, които не биха постъпили като мен. Все пак не знам какви са доходите на f_f и на жена му. Може доста време да им отнема спестяването и едни 7 бона да ги върнат доста назад в преследването на мечтата за собствено жилище. Аз ли не знам какво е да се кътат пари за имот  Confused А и както казах - ако съвместното съжителство е мирно и не пречи на двете страни, ще изтраят 1-2 години и накрая всеки ще е получил това, което иска.

# 636
  • Мнения: 195
Джулке, нещо да не те напече слънцето по тъмно?! Откога приветстваш живеенето с родители вместо квартира?!
 F_F, на мен могат само да ми завиждат Wink, а за разлика от теб, моето семейство е самостоятелно!
Зойке ,това че деля една кухня с майка ми не ме прави по малко самостоятелен ,напротив ,аз съм си извоювал самостоятелсноста въпреки че съм под един покрив с нашите ,докато ти си избягала нейде и плащаш грешни пари на някой хазяин  Grinning
А сега кажи ми кой е по - достоен ,тоя дето бяга ,или тоя дето остава и се бори ?

# 637
  • Мнения: X
 Начи сичкото цветя и рози,ама ми се ще и жена ти да каже какво мисли тя . Ама ако може анонимно и в друга тема . Ся предсватбено няма да посмее  Joy

# 638
  • Мнения: 1 825
f_f има пари - плаща ги. Не мисля, че са грешни. Много на правилно са си.
Ти с това мислене скоро не те виждам по-далеко от мама.

Ако кажеш, че и мама е касата  ooooh!

Жармен    Wink и аз това щях да пиша...

# 639
  • София
  • Мнения: 5 197
Това си е избор на Zoi,  надали ти ще я накараш да взем генерално решение къде и с какво и с кого да живее.

# 640
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Джулке, нещо да не те напече слънцето по тъмно?! Откога приветстваш живеенето с родители вместо квартира?!
 F_F, на мен могат само да ми завиждат Wink, а за разлика от теб, моето семейство е самостоятелно!
Зойке ,това че деля една кухня с майка ми не ме прави по малко самостоятелен ,напротив ,аз съм си извоювал самостоятелсноста въпреки че съм под един покрив с нашите ,докато ти си избягала нейде и плащаш грешни пари на някой хазяин  Grinning
А сега кажи ми кой е по - достоен ,тоя дето бяга ,или тоя дето остава и се бори ?
Еее, тук вече не си прав. Всеки е плащал "грешни пари" - Зои, аз и ти включително. Грешни или не - като нямаш свое се налага. А кое е достойно - достойно е да си там, където си щастлив и може да отглеждаш пълноценно децата си.

# 641
  • Мнения: 195
Начи сичкото цветя и рози,ама ми се ще и жена ти да каже какво мисли тя . Ама ако може анонимно и в друга тема . Ся предсватбено няма да посмее  Joy
Жена ми не е ССФ и каквото имаме си го казваме двамата на 4 очи. Никой не я е карал да идва в този дом насила ,това е общо решение . Във вашето семейство общите решения мъжа ти ли ги взима ? Имаш ли въобще мъж ,доколкото знам имаш "приятел"?
Спри вече да търсиш вниманието ми. Смешно е ти казвам ,100 пъти вече.

# 642
  • Мнения: X
    hahaha  Ся и приятел имам  hahaha  Мъжът ми ще е очарован просто  hahaha

# 643
  • София
  • Мнения: 5 197
F_f, жена ти не е ссф, но ти  Grinning
Не , честно харесах те в началото, но сега се заяждаш. Не, че моето мнение значи нещо за теб де

# 644
  • Мнения: 195
f_f има пари - плаща ги. Не мисля, че са грешни. Много на правилно са си.
Ти с това мислене скоро не те виждам по-далеко от мама.

Ако кажеш, че и мама е касата  ooooh!

Жармен    Wink и аз това щях да пиша...
Сори скъпа ,греда. Не съм от мамините синчета който си отглеждате. Майка ми не ми е фактор в живота сигурно от 15 години.
Между другото никога не съм наричал майка си "мама" ,дори като бях на 5. Далечни са ми тези лиготии и бъди сигурна че още след няколко месеца ,няма и година ще съм в отделно жилище и ще плащам ипотека,а не наем.
"Мама" няма как да ми е каса ,щото е с много широки пръсти ,ако разчитам на нея да ми е каса ми е е*ана мамата Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт