Дайте ми идея за име...

  • 4 018
  • 87
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 423
Моето име е комбинация от това на дядо ми(който е починал) и на баба,може и ти да направиш така,но незнам Жулиен с какво име да се комбинира newsm78
Май с никое Thinking

Аз съм за Джули, винаги много ми е харесвало това име Heart Eyes

И на мен ми харесва, ако е то, бих искала ударението да е на и. Wink

# 31
  • Мнения: 5 468
Кой да питам вече не знам Sad, много хора ме казват, че не хубаво.... Cry
Чувала съм, че по този начин, обременяваш детето със съдбата на починалия.
Но може би са поредните бабини деветини...
Честно да ти кажа, аз не бих го направила, въпреки че не съм суеверна newsm78. Някакъв страх имам, че ще дръпна дявола за опашката.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 623
Бубе сега се сетих - над нас съседката се казва Жанина и страшно ми харесва това име. Викаме й Жани - много нежно и хубаво е. Можеш да помислиш  Hug

# 33
  • Мнения: 46 516
Аз пък се сетих за Женя  Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 3 760
И аз съм чувала, че дете не се кръщава на починал близък... Но пък ти няма да дадеш същото име  newsm78
По темата - Джулиана или Джули. Или Юлия.

# 35
  • Мнения: 2 672
аз харесвам кратките имена и ако трябваше да избера име от това което си дала то е    ЖУЛИ / само махаш -ен /. Много ми хареса едно нежно такова. Даже мисля ,че с всяка фамилия би паснало Wink

# 36
  • Мнения: 5 317
От изброените гласувах за Джудит.

Иначе може Жанета,Жана или Джени,Джема.

# 37
  • Мнения: 348
Джудит ми харесва много, може и Джоана, но не е задължително да бъде известно име, ако се поразровиш в Интернет със сигурност ще намериш нещо оригинално и хубаво  Wink

# 38
  • Мнения: 7 430

И аз съм си за моето име Hug
Каквото и да избереш - само здраве и късмет да и носи името на най-малкото Буболинче Wink

# 39
  • Мнения: 513
Жанета  Peace

# 40
  • Мнения: 1 427
Жасмин,ама аз съм пристрастна Mr. Green

# 41
  • Мнения: 1 564
Джулианна ми харесва на мен. newsm78

# 42
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
ЖАСМИН, но пък съм чула че не е хубаво на починал роднина да се кръщават новородените
Уф, и на мен така ми казват всички, но се отнасяло за първо дете Thinking
За мъжът ми е първо, но за мен е второ...така съм се объркала напоследък, само ходя по попове и разпитвам, един ми казва едно, друг друго... Sad

Стига с тези поверия! Аз също искам да кръстя ако имам дъщеричка на починалата си майка и ще го направя, въпреки, че ще е първото ми дете. Приятелят ми е жив и здрав, а е първо дете и е кръстен на починал дядо, мога още доста примери на приятели и познати с подобна орис да посоча. Това са традиции и поверия, които не мисля да спазя живот и здраве. Има народи, при които пък не е хубаво да се кръсти детето на живи хора, те как се справят, хм?!?!! newsm12
Щом така го искаш, така го направи! Иначе за протокола харесва ми Джули, но и Жулиета ми харесва, доста романтично ми звучи.

# 43
  • Мнения: 1 629
Сестра ми се казва Джанина, пробутвам нейното, като по-екзотично Wink
От изброените съм за Джудит.

# 44

Общи условия

Активация на акаунт