"Селска госпожа" ("Hanım Köylü" ) / "No: 309"

  • 45 634
  • 160
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 5 591
Момичета здравейте!Ще попитам и тук,защото знам,че много от вас като мен следят по няколко сериала едновременно. Mr. Green
Тъй като заради рамазана "нашите" са почивка,реших да хвърля око на нещо друго.Препоръчайте ми нещо от сорта на тия двата,които гледаме -весело,лятно,романтично,без дълбоки драми,сълзи и сополи! Naughty
Попаднах на това заглавие,някой да го е гледал?
Zengin Kız Fakir Oğlan
И евентуално това?
Любовь не понимает слов
   


Жани  Hug Heart Eyes  двата сериала,които си посочила не съм гледала ,но за  втория съм чула добри отзиви. Аз мога да ти препоръчам "Rengarenk"  . Сериала се превежда  на руски .  Peace   

# 136
# 137
  • Мнения: 7 006
Липсваше ми Бурай Heart Eyes

Buray - "Alacalı"

# 138
  • Мнения: 5 591
Гюнайдън ! Hug Hug


Нежи  Heart Eyes Hug страхотен поздрав ,саол  bouquet



# 139
# 140
  • Мнения: 5 591
Привет в деня на N:309!  Hug Hug


Видео от снимачната площадка - https://vk.com/dizimaniano?z=video-60100797_456239107%2F8f1c5bb7 … pl_wall_-60100797



Скрит текст:

 Heart Eyes

# 141
  • Мнения: 5 591
  Hug Hug


Епизод  6  на  "N:309 " с руски превод    bouquet

 Рейтинга на  6 епизод: 1во място и в трите групи
Скрит текст:
В социалните медии  на  второ място .


Демет с фенове .


Хубав ден!

# 142
  • Мнения: 469
Привет!
Отишли сме доооста назад,а и голямо затишие тук.Никой ли не гледа вече сериалчетата?Е,верно,че единия след 2-3 седмици свършва,ама...
Аз си търсех 5 серия на 309 и не успявам.Има я само с руско озвучаване,а ми е супер противно така да гледам...

# 143
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Оооо, аз гледам №309, при това с голямо удоволствие. Отдавна не ми е харесвал така сериал.
Но съм на място без интернет в повечето време, за съжаление.
Нямам търпение за серията утре, дано да не я отложат като някои други заради събитията.

# 144
# 145
  • София
  • Мнения: 178
Привет!
Отишли сме доооста назад,а и голямо затишие тук.Никой ли не гледа вече сериалчетата?Е,верно,че единия след 2-3 седмици свършва,ама...
Аз си търсех 5 серия на 309 и не успявам.Има я само с руско озвучаване,а ми е супер противно така да гледам...


Заповядай  bouquet bouquet bouquet

http://tubebg.com/67787-nomer-309-ep-5-ruski-sub

и тук:

http://1plus1tv.ru/series/tureckie_serialy_na_russkom_jazyke/197 … sskom-yazyke.html

Първите 3 епизода ги има вече и бг субтитри

# 146
  • Мнения: 469
Благодаря!Веднага се намествам да гледам.

# 147
# 148
  • Мнения: 469
А с епизодите на Селската госпожа какво се случва?В ю туб блокирани в руските сайтове са свързани с ю туб,а в бокса са до 8 серия само?

# 149
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Озге Гюрель стала известна благодаря сериалу "Вишнёвый сезон". После сериала нигде не снималась. Сегодня стал известен проект, в котором снимется Гюрель. Актриса снимется в сериале телеканала FOX "Под звёздами". Сценарий пишет Пынат Булут. Героиню Озге Гюрель будут звать "Эйлюль", она будет певицей. А вот главную мужскую роль предложили Юсуфу Чиму. В данное время Чим рассматривает это предложение.
Амбициозный сериал будет повествовать о двух молодых людях, занимающихся музыкальной деятельностью и напористой (с не легким характером) маме. Поэтому роль матери очень важна.

Общи условия

Активация на акаунт