"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 22

  • 57 989
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 49
Привет възможно ли да съм бременна ? Последната ми менструация беше на 11.06, но аз пия по предписание на лекар Дуфастон за нередовен цикъл по смеха 1 таблетка по 10 дена, този месец реших да го пия по малко, за да ми дойде по рано по моя преценка, защото ми предстой конгрес и трябва да съм в оптимално съзнание. Пих го 7 дена като го започнах на 30.06 и последното хапче пих на 06.07 . На 08.07 при бърсане имах леко кафеникаво зацапване, викам си ще идва, но уви до сега нямах нищо. Днеска отивам и имах пак зацапване, но този път беше леко розовеещо (възможно и червено) . С приятелят ми сме правили опити в дните, които трябва, та въпроса ми е възможно ли е да съм бременна? До сега с дуфастона най голямото ми забавяне е било 4 дена и то защото съм го пила 5 дена, само, но си ми е идвало. Сега силно се надявам да не съм се прецакала с тези 7 таблетки и да вземе да ми дойде след 2 3 дена, защото поначало се дават 10 дена за идване.


Аз имам почти същия проблем в момента, само че аз си направих тест за бременност и беше отрицателен. Ти направи ли си тест ? Имаш ли някакви симптоми?

# 721
  • Мнения: 4
Не съм си правила тест, ще изчакам поне до петък да  минат 10 дена за симптоми не мога да кажа, имам като за МЦ . Няма как да имам симптоми толкова рано овулацията ми беше някъде на 26 през тези дни правихме и опити. Според мен е невъзможно за 2 седмици да се покажат някакви симптоми. Ако не ми дойде до петък в събота ще е отида да си направя кръвен тест, че не ми се занимава с тези домашни, но сега ми е толкова филмирано, че искам някакъв адекватен съвет. Иначе е възможно и МЦ да ми се е регулирал от само себе си и да си ми дойде точно днеска когато трябва, по принцип не е добре на своя глава да предприемаш нещата. Така, че е възможно това забавяне от 6 дена, да е заради датата и регулацията на цикъла, но и преди съм го правила това и ми е идвало на третият ден най много на четвъртият. По принцип днеска трябваше да ми идва.

# 722
  • Мнения: 70
След като овулацията е била на 26 тест вече ще покаже. Минали са около 14 дни.

# 723
  • Мнения: 21 282
Здравейте ,на този тест може ли да се разчита ,някоя правила ли го е ?
Скрит текст:

# 724
  • Мнения: 4
Аз за кръвен знам, че ще покаже, но за 14 дена дали ще покаже на Sure Check примерно? Няма да съм 100 процента сигурна, според мен.

# 725
  • Мнения: 12
Здравейте, до миналия месец пиех противозачатъчни. Винаги всичко е било точно и цикъла ми идваше точен до минутата. Никакви проблеми не съм имала, пих ги в продължение на 2 години, изпих си последната коричка, дойде си ми цикъла - свърши, всичко нормално. Сега с мъжът ми решихме че е време да спрем да се пазим, нищо повече и на 28 за пръв път правихме секс без да се пазим.
Точно на 10тия  ден (8 юли) в продължение на два дена имах много бледи розови зацапвания, зърната ми се втърдиха много рязко, боли ме кръста (въпреки че може да е от новия матрак) имам леки световъртежи. Много ще се радвам ако съм бременна, но възможно ли е да е от първия път в първия месец в който сме спрели да се пазим и всичко да е се случва като по учебник? Много хубаво не е на хубаво съм чувала аз. Не съм си правила тест ще изчакам още няколко дни.
 

# 726
  • Мнения: 49
Не съм си правила тест, ще изчакам поне до петък да  минат 10 дена за симптоми не мога да кажа, имам като за МЦ . Няма как да имам симптоми толкова рано овулацията ми беше някъде на 26 през тези дни правихме и опити. Според мен е невъзможно за 2 седмици да се покажат някакви симптоми. Ако не ми дойде до петък в събота ще е отида да си направя кръвен тест, че не ми се занимава с тези домашни, но сега ми е толкова филмирано, че искам някакъв адекватен съвет. Иначе е възможно и МЦ да ми се е регулирал от само себе си и да си ми дойде точно днеска когато трябва, по принцип не е добре на своя глава да предприемаш нещата. Така, че е възможно това забавяне от 6 дена, да е заради датата и регулацията на цикъла, но и преди съм го правила това и ми е идвало на третият ден най много на четвъртият. По принцип днеска трябваше да ми идва.

Ако ти е полезно ще ти кажа моя случай с Дуфастон... 2 месеца ми нормализира цикъла почна да идва по-рано сега на третия месец когато трябваше да ми дойде само ми зацапа за 2 дни и край, 2 седмици по-късно още нямам цикъл.

Та навсякъде пише,че това зацапване може да е от инплантирането. А по-принцип тези домашните тестове уж отчитат още след 1 ден закъснение. Така че ти стискам палци да е бебче.

# 727
  • Мнения: 4
Аз пия Дуфастон от много време, научила съм му тактиката на това хапче така да се каже, но последните 2 месеца е малко по различно. Иначе имам постовена диагноза поликизтозни яйчници, но не мога да пия противозачатъчни имам други проблеми . Пия фолиева киселина и дуфастон сега. Ще изчакам до петък, а сега видях че имам още малко зацапване възможно е утре да ми дойде по дата, жалко исках да е другото, но пък и ако идва да идва, че си имам симптоми за МЦ и се побърквам така. Стискам палци на всички за желаното бебче, дано и моят късмет се усмихне  Heart Eyes

# 728
  • Мнения: 49
Аз пия Дуфастон от много време, научила съм му тактиката на това хапче така да се каже, но последните 2 месеца е малко по различно. Иначе имам постовена диагноза поликизтозни яйчници, но не мога да пия противозачатъчни имам други проблеми . Пия фолиева киселина и дуфастон сега. Ще изчакам до петък, а сега видях че имам още малко зацапване възможно е утре да ми дойде по дата, жалко исках да е другото, но пък и ако идва да идва, че си имам симптоми за МЦ и се побърквам така. Стискам палци на всички за желаното бебче, дано и моят късмет се усмихне  Heart Eyes

Писах ти на лично, ако ти е удобно да те попитам нещо Simple Smile

# 729
  • Мнения: 12
С приятеля ми искаме да имаме бебе,днес си взех тест за бременност Presto за ранно отчитане,но втората черта е много бледо Розова,това означава ли че съм бременна?

Последна редакция: пн, 11 юли 2016, 22:57 от Ivanova20

# 730
  • Мнения: 180
Според мен е положителен ,но можеш и да повториш теста сутрин с първа урина.

# 731
  • Мнения: 1 054
Иванова20, бременна си, честито!  bouquet

# 732
  • Мнения: 12
Иванова20, бременна си, честито!  bouquet
дано,утре сутринта ще направя още един с първата урина Simple Smile 😘

# 733
  • Мнения: 12
Иванова20, бременна си, честито!  bouquet
дано,утре сутринта ще направя още един с първата урина Simple Smile 😘
а защо е толкова бледа втората черта? 

# 734
  • Мнения: 1 054
Иванова20, бременна си, честито!  bouquet
дано,утре сутринта ще направя още един с първата урина Simple Smile 😘
а защо е толкова бледа втората черта? 

Моята "бледа чертичка" е вече 4 годишна. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт