SUPERNATURAL: Don't leave teeth marks

  • 37 177
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Някой гледа ли?
Не ми се спи, а тъкмо бебето заспа и ще го търся онлайн.

# 16
  • Мнения: 6 388
Аз гледах. Много ми хареса епизода, имам какво да кажа, но не искам да ти развалям удоволствието. А и искам да систематизирам мислите си накратко, а не в обичайните чаршафи Laughing .

# 17
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Гледах и аз.
Много, ама много ми хареса епизода.
Искам много неща да напиша, но нямам време сега.

# 18
  • Мнения: 423
Много хубава серия, жалко, че накрая на сезона се сетиха да задвижат нещата.
Скрит текст:
Много силен момент между Бог и Дийн, след като ги телепортира у дома им и много добра игра на Дийн. По принцип имам други представи за Бог, но Чък е интересен образ.
Много искам Кастиел да се срещне с Бог, горкия толкова го търсише и се беше отчаял. Ще е много хубаво ако Марк се завърне в ролята си на Луцифер. Освен, че Марк е гениален в тази роля, но и ще имат още един в помощ в лицето на Кастиел.
Надявам се Чък да спаси Метатрон(ако въобще е възможно), актьорът е много добър и много ми харесва как си играе ролята. Дано да не изолират Краули, освен, че е уникален, може да им е от помощ.
Ако Чък бъде заключен - имат тема за следващия сезон. Братята ще се опитват да го спасят, а и Амара ще продължи да участва. Интересна е и след като е сестрата на Бог и е толкова силна, не виждам какъв по-добър злодей могат да измислят.
Много се дразня, че никой не споменава Михаил. Сякаш не съществува. Не знам дали е по-силен от Луцифер, но със сигурност е силен колкото него. Бог с едно щракване на пръста може да го освободи.

Последна редакция: чт, 12 май 2016, 18:35 от Paige

# 19
  • София
  • Мнения: 412
И на мен ми хареса много епизодът.
Скрит текст:
Да не вземе само Дийн нещо да се жертва той някъде с Амара, че  #Cussing out
Оригиналният Луци и на мен ми липсва, този човек просто... само за такива роли си е, перфектни са му.

# 20
  • Мнения: 153
Здравейте!  55
Днес си взех чашата,тъкмо за новия епизод беше готова, не се стърпях и веднага си направих едно кафе в нея. Grinning Grinning Heart Eyes
Епизода беше страхотен.  Crazy Heart Eyes Blush

Скрит текст:
Бог много страшен бе, извинете Чък .Grinning Дийн казал на Бог да се кротне. Laughing Много си радвам че, Дийн каза на Сам за видението си. Simple Smile  Новия пророк от атеист стана вярващ за 10 минути. Laughing  Най - накрая спасиха Кас/Луцифер от Амара.Много ми хареса сцената със Сам, Кас/Луцифер и професор Редфийлд в Импалата и Амара. Амара как само им си изпречи на пътя и им каза че не заслужавали пощада #Cussing out направо си молих Сам да я прегази с Импалата. Laughing LaughingАмара много се засили да си мери силите с Бог.Тъкмо започнах да харесвам Метатрон, тя Амара взе че го уби.Много се изкефих като го нарече секретарят. CrazyТъкмо стана добър, загрижен за човечеството, помагащ и взема че умря.Сцената между Бог и Луцифер в бункера беше трогателна поне за мен. Heart Eyes Хареса ми това че Дийн каза на Сам за виденията си и това което тя му каза че, той ще стане част от нея и как каза на Сам сбогом защото и той като Чък иска да направи това което трябва , но не е сигурен, дали ще успее накрая но поне не го скри  от брат си. Heart Eyes Party Sad  

Не мога да повярвам че остават само 2 епизода до края на сезона. Sad Cry Cry
Какво ще правим после? Thinking newsm78
Аз си мисля за един маратон на всички сезони излязли до момента докато чакаме 12. Laughing Wink Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 12 май 2016, 20:50 от mara70

# 21
  • All of time and space, everywhere and anywhere...
  • Мнения: 740
Страхотен епизод! Според мен
Скрит текст:
Дийн ще се жертва за общото благо...В другия сезон ще го спасяваме.  Може да стане Тъмният Sunglasses  Радвам се, че спасиха Луцката.
Пък Метатрон да се опита да изгони тъмнината с angel banishing sigil! Е, има логика, тя е от същия материал като бог и ангелите. За това мъглата активира пророка. Това ще го използват някак.

Мара, съгласна съм за маратона. Но моите започват от сезон 4 обикновено Simple Smile  Hug

# 22
  • Мнения: 31 809
Страхотна серийка.
Хареса ми този момент
Скрит текст:


 Joy
И още много други забавни моменти имаше.
Чък обаче малко ми фалшивее на моменти  Thinking
Хареса ми, че Дийн спори с него и му се кара. Сам само се мазни  Crossing Arms
Според мен Метатрон застана на страната на хората, защото поживя малко като човек. И видя, че не е лесно.  Mr. Green
Хрумна ми внезапно една идея. Направо като пророчество, като гръм в главата  hahaha
Дали пък няма да направят накрая Марчето човек? И ще си живеят с Дийн форевър хепи.
Дотук добре, ама тя нали няма душа, въпреки, че толкова много изплюска. Уф, жена без душа... не е добра идея.
Толкова ли не може Чък да отдели Люси от Кас?  Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 6 388
Няколко от промо снимките за 11.22 "We Happy Few":











# 24
  • Мнения: 31 809
Струва ми се, че моят любимец Краули е нещо ядосан от присъствието на Чък  hahaha
Но майка му гледа доста смирено  Joy

# 25
# 26
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
 Joy
Много хубави снимки.
Беше му времето да се появи Краули, доста си почина. Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 6 388
В кофти положение е той. Всеки от играчите може да го опука с едно щракване с пръсти. Освен Уинчестърите, щото са смотльовци Mr. Green , които твъъърде дълго му играят по свирката. Те тъй, подрЕдих ги Joy .

# 28
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
 Joy Joy
Срещата на Краули с Чък ще да е интересна. Whistling
По-горе четох за Михаил. И аз съм на същото мнение. Нито някой го споменава, нито нищо. А на мен пък ми е интересно.
Чък ми е странен за Бог, но Амара е страхотна Даркнессс. Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 31 809
Бог просто е влязъл в тялото на Чък. Или просто е създал това тяло. Знам ли  newsm78
Затова  е странен. Това не му е истинската форма.

Общи условия

Активация на акаунт