SUPERNATURAL: Don't leave teeth marks

  • 37 206
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
 Joy   hahaha JoyИве, миналото лято е бил в музея, ама аз от лежане на плажа не сколасах до музея . Ако знаех, че Уинчестърите ще минават от там  да го бастисват , зарязвам плажа и само пред музея щях да дебна

# 721
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
И аз тъй, щяхме да клечим двете и да дебнем. Joy Joy

Как ще го отбележим? Впрочем тази снимка идеално ще се впише като облицовка на чаша да речем, с кеф ще си пия кафето сутрин. Laughing

# 722
  • Мнения: 6 390
Охааа, да, страхотно ще стои картинката на чаша!

Засега нямам идеи за отбелязване на SPN празника в темата. Отворена съм за всич-ко Wink .
Със сигурност ще се организираме тукашните хухавели Mr. Green , че отдавна не сме се виждали накуп.

# 723
  • Вестерос
  • Мнения: 38 328
 Joy Joy Joy

# 724
  • Мнения: 16
Това ли ще е последен сезон?

# 725
  • Мнения: 6 390
Рано е да се каже Laughing . Януари-март-май другата година ще знаем.

# 726
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
И аз някъде попаднах на инфо че е последен сезона. Sad

# 727
  • Мнения: 6 390
Съвсем наскоро се беше разпространила точно обратната новина - че имало вече потвърден чак 13-ти сезон. Затова си чакам официалните източници, в обичайното време.
От телевизията често казват, че сериалът ще продължи докато актьорите и екипа искат. Всички знаем, че не е точно така Wink . Хубавото на настоящото положение е, че имаме стабилна фенбаза и невисок, но стабилен рейтинг.
Иска ми се да мога да кажа, че ще следя сериала докато ми е интересен, ако ли не - зарязвам както останалите. Обаче знам, че ще гледам докато свършим окончателно Laughing . Така Supernatural e единственото ми следване на принципа "по-добре лош, отколкото никакъв" Mr. Green . Ама по-добре да е хубав де Sunglasses .

# 728
  • Мнения: 258

И аз ще гледам, докато ги дават, после ще ги издирвам къде играят и пак ще ги гледам. Скоро гледах серии на Leverage и като видях Марк подскочих от радост, същото и с Куантико...нашия Луци ми пълни очичките  Heart Eyes

Скрит текст:

# 729
  • Мнения: 6 390
Ох Crazy !
Може ли кротко да припадна?

# 730
  • All of time and space, everywhere and anywhere...
  • Мнения: 740
Гледам, гледам докато има какво. После се връщам и гледам пак Simple Smile Как да не ги гледа човек? (Особено Миша.  Heart Eyes )



# 731
  • Мнения: 6 390
 hahaha Моделските муцки!
Гледа ли Nerd HQ панелите и смешната история на Миша?

# 732
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
И аз ще гледам, няма да се откажа.

# 733
  • All of time and space, everywhere and anywhere...
  • Мнения: 740
hahaha Моделските муцки!
Гледа ли Nerd HQ панелите и смешната история на Миша?

Не съм още, че напоследък е лудница при мене. Хванах само едни гифче, дето показва бельо. Но пък ми беше достатъчно  Shocked Heart Eyes Joy

# 734
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
 Joy Joy
И това ти е било много. hahaha

Скрит текст:
smile3544

Ох, не мога, Дженсън: Joy Joy Joy

Последна редакция: вт, 16 авг 2016, 23:45 от Ивекс

Общи условия

Активация на акаунт