Част от мен - тема 4

  • 106 383
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 117
МОМИЧЕТА ДА СЛОЖА ЛИ ОПРЕДЕЛЕНИЕТО ЗА ПСИХОПАТ?
ТЕ /Масруд, Дефне/ СА БОЛНИ ХОРА, НО НЕ ГО РАЗБИРАТ!
По думите на Дафне и Кахраман не разбира, че  я обича!
МЪКА, МЪКА ......! smile3511 smile3513 newsm61

# 31
  • Мнения: 14 830
Назлъ действа доста първично и детински.
Не можеш ей така да идеш и вземеш бебето с вас в Хатай.Това дете има и друг родител все пак.
А Дафа извърши поредното си престъпление.Много удобно блъсна Назлъ.Нещастен случай просто е паднала.Иди и докажи че не е така.
И понеже преди се коментираше че Елиф е живяла в къщата то сега да питам Дафа какво прави там.А Кахраман се е изолирал далече от всички .

# 32
  • Мнения: 3 117
ДОБРЕ ДОШЛА В НАШАТА КЪЩА Adelle08! smile3525

# 33
  • Мнения: 3 117
Назлъ действа доста първично и детински.
Не можеш ей така да идеш и вземеш бебето с вас в Хатай.Това дете има и друг родител все пак.
А Дафа извърши поредното си престъпление.Много удобно блъсна Назлъ.Нещастен случай просто е паднала.Иди и докажи че не е така.
И понеже преди се коментираше че Елиф е живяла в къщата то сега да питам Дафа какво прави там.А Кахраман се е изолирал далече от всички .


Дефне сега ще спи и на нейната спалня! Ще сяда на нейните дивани!  newsm44 smile3532

# 34
  • Мнения: 36 758
Лу няма нужда от определения мила - това са зверове....малко е да се каже, че са психопати....
Ето Дафа обеща на Топрак, че ако и той е против нея и на него ще му се случи случка...Какво повече да говорим.
Някои имаха претенции, че съм наричала любимката им Дафа.....Ами това е най-малкото, с което мога да покажа ненавистта си към бозавата змия.......Мила и добра била - да, за да постигне целта си.....Но ще я видят каква е когато настъпят змията по опашката.....
Джоли постъпката на Назлъ беше импулсивна, наистина детинска...Но тя като видя майка й колко страда един вид протестира против своеволията на Дафа и Къймет. Убеждаваше Султан да се обадят на Кахраман, но Султан и тя много горда....Момичето си отиде за едното нищо от лапите на звяра  Дафа....

Лу

Скрит текст:
Мини да пуснеш един пост в другата тема, че да се редуваме. Обещах на момичетата да напиша до кой момент са стигнали тази вечер, че те са на кино....

# 35
  • Мнения: 3 117
Да, смъртта на Назлъ я считат за инцидент - тоест сама е паднала от терасата.

Скрит текст:
До момента, когато Дафа в яростта си ще си признае за всички престъпления пред Зия бей, а той ще я запише на телефона си....
Но за добрината си към Дафа и той ще изпие горчивата чаша и ще бъде безмълвен дълго време....Но все пак Кахраман ще открие телефона и ще чуе какви зверства е извършила Дафа....Но това ще стане късноооооооооо  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Момичета Максут чрез Вейсел видя сметката на детектива, Султан е отстранена от пътя и Дафа се вихри в имението с подкрепата на Къймет......

Ще направя още стоп кадри...Да запомним добре думите на Къймет в неистовото желание да отстрани Султан....Защото

Скрит текст:
Когато Зия изгони нея от имението, тя ще се върне с лъжа.....защото й е мъчно за внуците...А Елиф ще разбере за лъжата й и ще й прости.....Но аз никога няма да простя на Елиф, че тя беше единствената, която се погрижи за Къймет, когато беше изгонена....Нито Кахраман, нито Якуп, нито Мерием искаха да я виждат......
Скрит текст:
Дори и на погребението на Зия, Елиф беше единствената, която отиде при Къймет и я извика при всички останали.

# 36
  • Мнения: 16 938
Много отдавна разбрах,че Дефне и Максуд са билни хора където нямат оправяне.

# 37
  • Мнения: 3 117
Ох клетото момиче  Cry. Дафа заслужава бавна и болезнена смърт  Naughty ама много да се мъчи и пак жива да е  Praynig.
Този скок от 2 год. И аз не го разбрах  newsm78 от гадостите на змията е зациклила и мисълта на Сц чак не са повярвали що за злодей са сътворили  Crossing Arms  ooooh!
Две години  от катастрофата. През това време Елиф е била оперирана 5 пъти в Швейцария и се връща в Истанбул. 

# 38
  • Мнения: 207
Добре,че не дадоха мъката на Султан и за втората си дъщеря SadСтана ми хубаво,като видях че Вейсел ще каже на Султан за Елиф Party

# 39
  • Мнения: 36 758
Момичета, може би тези неща ще ви се видят скучни, но са съществени за бъдещото развитие на нещата.....





На Зия му се късало сърцето, ама се остави двете змии да го манипулират и изгони дори от града майката на Елиф....Но Бог забавя, но не забравя....След това ще се гърчи на инвалидния стол заради любимата си Дафа.....

















Къймет е доволна и благодари на същия аллах на който се молеше сина й да не разбере какви гадории прави зад гърба му и как лъже....Това устройва вещицата Сега да се отърве от Султан, пък след това я камилата, я камиларя.....

# 40
  • Мнения: 36 758
Добре,че не дадоха мъката на Султан и за втората си дъщеря SadСтана ми хубаво,като видях че Вейсел ще каже на Султан за Елиф Party
Споко. Не само ще й каже, но и ще я доведат при Елиф, за да постигне Максут пъкления си план....На парктика до сега само Максут промива мозъка на Елиф. След това и Султан му помага....
Така, че завръщането на Султан изобщо няма да помогне на Елиф. Напротив ще я натикат още по-дълбоко в бездната, за да намрази Кахраман.....

# 41
  • София
  • Мнения: 2 092
Ми тя Султан отдавна се проявява като тъпа пуйка, как пък един път не успя сама да схване същността на нещата. Все подозира Кахраман в незнайни зли помисли, а на Дафата й се върза от раз, когато оная й казваше да заведе Топрак в къщи за през нощта. Ей така нито за миг не се усъмни, че това може да е капан. Много ми е неприятна тая жена, макар че ролята й не е на злодей. Както казваше навремето един мой учител, има голЕмо самомнение... Само тя има гордост, само тя може да решава. В по-раншните серии Елиф и Кахраман отдавна да са се разбрали, ако не беше тая скучубра. Много ми е странно как все гледа да набута Елиф в брак с други (преди Керем, сега Максут) а е върло против Кахраман. Що за майка! Едно време реши, че дотук с Елиф, не искаше да я чуе, а сега реве за нея... Безмозъчна мумия.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 164
Еййй , знаех ,че ще убият детектива преди да каже на Кахраман , ама така ме хвана яд значи.. и как толкова търсене пък не проследи следите на детектива.
Не видя камерите , снимките.
тази Дефне  #2gunfire
Пс. Много време ви търсех
 Радвам се ,че ви намерих  Hug

# 43
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 823

Да бе, да....Много романтично ще те изпрати в затвора....Първа си, но не си последната и не си в сърцето на Героя.....


гладна кокошка просо сънува... Whistling Joy Joy Joy
Бризче честито ти нова тема....въпреки нашествениците.... Naughty


Скрит текст:
чакам с нетърпение "Втори шанс"....

# 44
  • Мнения: 354
А когато Дефне признава в яроста си за престъпленията си,пред Зия бей,ще признае ли че тя е блъснала Назлъ?!Много ми стана мъчно,много и моята дъщеричка която е на 9г.се разплака милото дете CryА за Максуд- на този му слагам диагноза биполярно разстройство със шизофрения!Щяла да се излекува Елиф,щели да се разхождат и какви ли не ги бръщолеви..И на това се казвало обич,и медецинската сестрата.. тази  #Cussing out ми  иде да я  удуша..Откъде да знаела,че Елиф не лъже.. ooooh!Доста психопати са сътворили сценаристите..Като гледам как се мъчи Елиф,сърцето ми се късаааа..

Общи условия

Активация на акаунт