Сладкарничка за книги - тема 63

  • 54 966
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 752
Деси, станала съм заради резултата от прането Mr. Green
Нели Hug Ще чакам отзива ти за "Щъркелите", нарочила съм я за 24-ти Flutter
Завърших "Самодивата", но нещо не го разбрах този финал, май съм изтървала нещо, ноо ще препрочитам края след пътуването Peace
Забравих- страхотни подаръци видях, браво момичета Hug

# 16
  • Кърджали
  • Мнения: 10 293
Лени,
Скрит текст:
финала си е такъв, никакъв един. Доколкото знам, е планирано да е поредица, та може би затова. За да продължи историята. Само едно ми беше шантаво - цялата книга рева за единия брат, накрая "как да си върна другия"...
Не съм казалаа кой знае какво, ама който не я е чел, да не чете...

# 17
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Добро утро банда  wavey

Бъб,благодаря,че се погрижи за темата ни!Супер е  bouquet

Вчера е бил много щастлив ден за някои от вас тук.
Пете,Мариет,Мариш,Точи,Алекс,честито ви оподаряване от другарчетата.Всяка една е успяла да ви зарадва с любов  Heart Eyes

Алекс,радвам се,че съм уцелила подбора на желаната книга.Доста се колебаех честно,но в предвид това,че имаме сходни интереси реших да е тя.
Жалко,за магнита.....уж го увих подобаващо с 'балончета'... Confused
Не тъгувай,като ми дойдеш на гости,друг ще изберем  Hug

Бързам,да кажа,че имам известие и аз,което обаче успях да видя едва късната вечер,когато се прибрах.
Познайте какво е чувството да видиш бележката в пощенската си кутия,а да не можеш да разбереш от кого е... Crazy
И днес цял ден ще е така,напараво ще си изям ушите от любопитство  #Silly
Обаче в понеделник в 7:30 съм първа писта в пощенския клон.

Вчера цял ден бях дежурна на работа,изключително натоварен ден имах.И тази седмцица ми се очертава такава,но после ще имам кратък релакс.

Лени,малчо как е  Rolling Eyes
Бързо да се оправя,че мама да е спокойна за marche français  Hug

Спокойна неделя на всички  Hug

# 18
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Здравейте, момичета!  Hug

 Ние ходихме на гости на майка ми и брат ми, довечера сме на театър почти цялото семейство  Simple Smile, денят мина и замина в едно лежерно бездействие. Аааа, всъщност, насадих малко цветя в градинката си. И наготвих. Ако това се счете за полезна дейност.
 
 Тук днес е тихо и спокойно, но утре вкупом може да извикат 4 момичета.  Grinning За Дев даже е сигурно, че ще вика.  Heart Eyes Ама ми се иска и Мери да нададе писък, да се чуе чак при сестра й.  Mr. Green
Мери, заради търпението ти, може пък да получиш повече от един дар, да имаш повече от едно другарче, кой знае.  Wink

ЛенинкаHug, вие кога заминавате за хубавата Франция? Беше споменала, но вече не помня. И питам просто от любопитство, може и да не пишеш.  Hug Мъник оправя ли се малко по малко?  Heart Eyes

 Забравих снощи да споделя за един изненадващ телефонен разговор. Обади ми се познайте кой. Бояна! Heart Eyes Синеоката хубавица на Петето. Вдигам аз  и се почва с едно нежно чуруликащо гласче "Лельо Нели, здравей! Благодаря за подаръка. " И още, и още. Това дете като говори, думите му те докосват като помилване. А и съм я виждала наживо, така сладко мърда устнички, очите  й сякаш винаги греят, като на майка й. А то какъв подарък за нея, съвсем скромни две неща, но не можех без нищо.  После с Петето говорих, тя пък е такава омайница, толкова е внимателна, сякаш винаги влага нежна грижа към всеки, толкова деликатен и фин човек е.  Heart Eyes И с това нейно "р", разтапям се. Дано пак ги видя и двете! Все ще ми се случат срещи и това лято, вярвам.

 Да надникна и на друго място и да си включвам яденето, че май се поотплеснах.

 Хубава вечер!  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 1 462
Здравейте,

НелиEmbarassed Embarassed Embarassed Благодаря за милите думи. Със сигурност, ще се видим пак.  Hug

Чакам утрешните емоции с нетърпение.

ДевчеHug Hug Hug

Хубава вечер  bouquet

# 20
  • Мнения: 5 405
Какви повече подаръци!  Shocked Не ме карайте да се чувствам неудобно. Blush Мариш ли ми е другарчето? Grinning
Мъничката Бояна, чак аз се разтопих от споделеното ти, Нели. Heart Eyes Само по снимки съм я виждала. Сладур.  Heart Eyes
Аз днес мислех, че съм от 3 на работа. Идвам и ме питати "какво правиш тук?!".  Shocked Била съм от 6. СтраОтно. Хем ми стана тъпо, защото искахме да отскочим я до Бургас, я до Созопол, а нямаше време, а така щяхме да имаме, но както и да е. От друга страна пък още малко мързелуване. Simple Smile Предния ден пък така с колегата.. после ние не сме слушали от колко сме.  Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 476
Здравейте момичета! Hug

Радвам се на хубавите емоции, които изпълват темата напоследък. Харесва ми играта в този и вид, всичко е по-умерено, но и някак по-истинско Simple Smile.

Лени, надявам се малчо да е добре и ти да си спокойна по време на пътуването. Желая ти да бъде прекрасно и незабравимо Hug

Маришка, каква изненада Hug Hug Hug, но пък каквото даде Господ, важно е да сте живи и здрави Simple Smile Как сте с Гушко?

Моето малко съкровище днес става на един месец. Аз съм в отпуска и се гушкаме, люшкаме, пеем, танцуваме Simple Smile. Акъли не давам, гледаме я така, както майка и мисли че е правилно, но пък и нямаме противоречия до сега. Дори по въпроса с коликите сме единодушни, че не е необходимо да се дава каквото и да било. Като го гушнеш и приласкаеш, детето се успокоява. Вчера най-близката ми приятелка страшно ме наряза, че мъчим детето Laughing и че го глезим като го гушкаме много. Но ние с нея от край време спорим за това как се гледат деца hahaha Аз пък съм на мнение, че децата трябва да се гушкат и да чувстват обич.  Simple Smile Ще бъда с тях и следващата седмица и направо не мога да си представя, как ще отида после на работа Heart Eyes Вярно е, че много се уморявам, но тази умора не ми тежи така, както другата.
Всеки ден упорито си нося книга, за да почета когато спи, но един ред не съм прочела до сега, а пък вечер на втората страница заспивам Laughing

 Hug Hug Hug за всички.

# 22
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Еви, така хубаво си го написала, абсолютно всичко. Блажени са дните ти, така да е винаги, дай Боже!

 И за играта си много права, спокойна, топла и сърдечна е. Бях сигурна, че ще я има и че ще ни донесе радост.  Heart Eyes

Мери, не казвам, че Мариш ти е другарче, дори се засмях. Що да е тя? А защо да не получиш повече от един дар, то да не би да има ограничение да се праща пакетче извън играта.  Laughing

 Бояна е сладур, страхотно детенце!  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 1 198
Идвам премазана .... ревизирахме всичко, отне ни около 8 часа, резултатите са сравнително добри ... очакваше се да е по-зле ....
По-ужасно нещо не ми се беше случвало ... питайте ме как се ревизират 30 000 заглавия и номенклатура възлизаща на хиляди и хиляди левове ... да не говорим за бройките на книгите  ooooh! #Crazy Shocked Sick
А пък природата точно днес избра да ме прецака и цял ден съм умирала от болки в корема  #Cussing out #2gunfire
Е, свърши се, даже успях да поспя два часа и сега сигурно си пиша самичка, ама ... случва се ..

Аз наистина се притеснявам, понеже не мога да проследя пратката на другарчето ... пратих в петък в 16.00 часа. Би трябвало в събота да са я пуснали поне ... защо не мога да видя никакво развитие  Rolling Eyes ooooh! newsm78
Много искам утре другарчето да изпищи ... другарче, задължително отиди в пощенския си клон и попитай, пък аз ще проверя и утре и ще пиша своевременно ... Но имам чувството, че тъпата система за проследяване просто не работи  Crossing Arms

Много хубави неща прочетох в последните постове, за всички огромна прегръдка, нямам сили да ви изброя поименно ... отивам да реанимирам!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 1 462
Добро утро,



Успешна седмица.  Hug

Чакаме боен възглас от 4 девойки.

 bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 3 272
Добро да е, ПетенцеParty И на всички!  Hug Сипах си кафе, и розичка помирисах  Party
Еви, прекрасни емоции са около тебе  Heart Eyes Направо ми замириса на хубаво от поста ти  Heart Eyes Party А Гушко е добре  Flutter Някак много бързо и неусетно тук запоследните два месеца много порастна - говори  Crazy разказва, обяснява, един такъв висок и гледа сериозно Flutter Crazy Heart Eyes Shocked Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes докато говорим ...
Бъбли, в събота не са заминавали пратки, аз нали питах, затова не ти излиза в системата движение.  Peace
Нели, много хубави телефонни разговори те намират  Heart Eyes
Девче, да мине леко натоварената седмица!  bouquet
Вчера бях на "Дон кихот". Да не повяра човек. Това ми е първото излизане с приятелка по тоя начин , откакто се е родил малкия  Party Много шантаво усещане  Laughing През цялото време ми беше чоглаво , едва като свърши балета осъзнах къде съм била и какво съм гледала и се освестих  hahaha Голяма радост  Crazy

# 26
  • На високо
  • Мнения: 824
Здравейте, момичета Simple Smile!
Вчера скитахме целия ден из Морската градина, наслаждавахме се на хубавото време. Всъщност наслаждавахме се аз и децата, ММ пуфтеше, че е ужасна жега. Какво ще прави този човек през юли и август - не знам. Мисля, че само някъде зад полярния кръг би се чувствал комфортно Nature Snowman.
По-голямата ни красавица я завладяха мераци за ролери. Ама страстни мераци ви казвам! На живот и смърт е въпросът. И това от няколко дни. Нейната най-голяма приятелка се учи да кара такива от известно време и от там. Сега обмисляме новата и страст. Чудим се, колко дълго ще я бъде. Защото тя лесно се пали по някаква идея и също толкова лесно я изоставя, когато спре да и е удобно. Общо взето - стане ли трудно и изискват ли се усилия - край, абдикира. Та ще видим... Thinking
Еви, такава радост е да те чете човек Simple Smile! Искам един ден, живот и здраве, да съм баба като теб! Hug
Нели, провела си сладък и незабравим телефонен разговор Heart Eyes!
Мариш, Гушко ще стане страхотен батко! Щом и сериозно гледа вече! Започвай да го подготвяш да се грижи за бебето, докато ти и ТМ купонясвате Mr. Green Hug.
А иначе много е хубаво, че си излязла сама с приятелка, човек има нужда да се откъсва за малко от ежедневието. И да знаеш, че се чувстваш чоглаво само първият път, после ти минава и се наслаждаваш все повече Simple Smile.
Бъбълче, разбирам те напълно за ревизията. Работила съм в голям супермаркет и няколко пъти съм участвала в ревизии. Правеха се само нощем и се броеше лудо до зори. Хубаво е, че няма големи липси. Почини си добре!
Хубав да е денят на всички ви! Hug

Последна редакция: пн, 16 май 2016, 12:07 от Авлига

# 27
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Чудя се що никой не пише пък то имало нова тема.
Другарчееее, пакетчето те чака отдааавна в пощата, тичай Grinning...

# 28
  • Мнения: 811
Здравейте момичета,
Изчетох ви напълно и бързам да се запиша в новата тема Simple Smile
Аз изчетох "Събота сутрин в Манхатън " .Доста лежерна книжка е Simple Smile
Сесията чука на вратата,продължавам с Езика на тялото
Лвк ден

# 29
  • Мнения: 1 729
Здравейте, момичета!

Бъбли, благодаря за новата тема! Уютна е!

Еви, как хубаво споделяш за бебка! Много мило! Аз нямам никакъв опит, но все си мисля, че едно бебе/дете, а пък и голям човек, има нужда от гушкане и прегръдки! Аз като дете много обичах да се гушкам, най-вече в баща ми. Сега само с ММ си позволявам, с другите някак си ме е срам.

Маришка, аз не разбрах коя книга на Льоса получи? Не се виждаше заглавието на снимките. Или аз съм за смяна на очилата.  Simple Smile

Моето другарче го чакам днес да даде отчет. Вече си има дори и бележка.  Mr. Green

Лени, дано вече е по-добре малчо! Бързо да оздравява, за да ти е по-спокойно и на теб!  Hug

Честити подаръци на всички получили! Всичко е повече от прекрасно, изпълнено с топлина и любов!

Аз не съм забравила обещанието си да ви покажа картичката от Петето, но нещо не успях да се справя със snimka.bg. Голям съм индианец.  Embarassed

Нели, чета си "Бежанци", която ми е подарък от тебе!  Hug Толкова красив език има тази писателка. Потапяш се в онази епоха и напълно заживяваш с героите! Благодаря ти, че избра тази книга за мен.  Hug

Хайде, до после! Чакаме още щастливки!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт