Бебета нови имаме две, отборът на мами 35 плюс бързо расте!35+

  • 40 703
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 994
Шери, прекрасна тема!
На Две в едно и Симона пожелавам много щастие и късмет!
Списъкът на бременните да се увеличава бързо, бързо! Чакаме прашец от Дона и Тобито!
Уанче, прекрасни мерки имате, браво на таткото!
Даре, права си, а освен това май досега няма в темата "астрални близначета".

Последна редакция: пн, 16 май 2016, 21:54 от MianaNia

# 16
  • Мнения: 2 603
Темата е невероятна, браво Шери, браво на екипа  bouquet
Да са здрави и щастливи бебчетата на Уанчето и Симона  Heart Eyes
Уанче, много вълнуващо, че ТМ е прерязал пъпната връв, а ти си се справила чудесно  Hug Има си и доза вълшебство в това, да не знаеш до последно какъв е пола на бебчето, което носиш  Heart Eyes, но си признавам, че аз май не мога да издържа на това  Mr. Green Гушкайте се с малкото съкровище, също с перфектни мерки като Анна на Симона. Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 13 941
Уанче, прекрасни мерки има младежа  Heart Eyes
Много добре звучат нещата, за пъпната връв и прочее  Grinning Бебето при вас ли е постоянно? Таткото сигурно е много щастлив  Grinning Почивай сега, а утре да отпразнувате раждането на новия член на семейството със специалната закуска  Hug

# 18
  • Мнения: 2 497
Аз заложих на мъж, така че си чакам наградата - снимка на Уанче и син Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 2 603
Нещо кристалната ми топка се е развалила, две сериозни издънки имам - с Ели и Уанчето, отивам да я хвърля на дъжда  Crossing Arms Не, че в случая има значение, да са здрави и спокойни дечицата, другото няма нииикакво значение.

# 20
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Благодаря за прекрасната тема на майсторките  bouquet

На днешните ни бебчета да пожелая да са здрави и спокойни и да няма много колики  Hug

Уанче как ти е гърлото след райския газ Simple Smile радвам се че си родила нормално  Hug

Сложила съм една промоция за аватар Mr. Green макар че не можах да си я оразмеря добре.

# 21
  • Мнения: 8 529
Ми и аз си чакам наградата тогаз за момъка Simple Smile под формата на снимка, например Wink

# 22
  • Мнения: 13 941
Ели, страхотен ти е аватара  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 2 472
Аз пък и за двете познах и за Ели и за Уанчето, че даже и кой кога. Значи двойна доза да се фотнат!  Laughing
Ели, много е сладичка София!

Последна редакция: пн, 16 май 2016, 23:43 от a_tita

# 24
  • София
  • Мнения: 392
Благодаря за хубавата тема на Шери и компания Simple Smile  bouquet
На майчетата Уанче и Симона пожелавам незабравими моменти с техните съкровища, бързо възстановяване и много скоро да са си вкъщи. А на малките бебчета на първо време да са здравички, спокойни, да папкат и спинкат по много Simple Smile
Ели страхотен аватар  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 3 406
Шери, ти си магьосница  bouquet bouquet bouquet  Правиш най вълшебните теми!

И тук на маминките да пожелая спокойствие, много усмивки и сърца, преливащи от любов! Бързо възстановяване момичета! На Анна и на малкия мъж пожелавам много късмет и красив път в живота!

# 26
  • Мнения: 1 368
Ехаааааааа, какъв ден, как се развълнувах само. Две прекрасни бебчета Heart Eyes.
Честито на мама Уан и на мама Симона –да са ви здрави, спокойни и щастливи бебчетата! На мамите бързо и леко възстановяване Hug. Ще чакам разказ и снимки Peace
Шери и екип – благодаря за прекрасната тема! Присъединявам се към това, бременният списък бързо да се запълва. Чакам си поне 2 бомби на първо време Naughty
Честит рожденик и на Манди! Да е жив и здрав брат ти! Hug
Лени, честита кака в къщи.
Мистик, това със захранването и сокчетата от 2 месец са остарели схващания. Кой с каквото и когато иска, но храносмилателната система не е узряла толкова рано. Б. още се мъчеше с колики, да му дам да яде Naughty. Мое мнение, не ангажирам никого.
Мунлайт, хубава ни е боята, ама не мога да кажа точно. Артеколор е фирмата. Майсторът ни я препоръча като добра цена с качеството като на доста по-скъпи бои. Levis и Оikos съм чувала, че са добри. Приятели са доволни от Сан Марко.
Болните деца да се оправят!

# 27
  • При вещиците
  • Мнения: 1 453
2в1, честит син. Да е жив и здрав.
Симона, честита дъщеря. Да тасте здрава и щастлива.
Манди, да ти е здрав и щастлив брат ти.
Болните дечица да оздравяват.

# 28
  • Мнения: 481
2в1,честито момченце! bouquet Каква прекрасна изненада!Да е жив и здрав малкия мъж и цялото ви семейство покрай него!С нетърпение очаквам снимчица Hug
Симонап, честита дъщеричка и на теб! Здраве, щастие и много радост с нея bouquet
Шери, bouquet за темата и благодаря за вниманието ти към мен Hug
Манди, да е жив и здрав брат ти bouquet
Всички болни дечица бързо да оздравяват Hug
Не съм ви чела назад, дано успея скоро Blush

# 29
  • Мнения: 3 406
Добро утро момичета
След вчерашните големи вълнения покрай майските ни нови попълнения много трудно заспах  Mr. Green  Откарах в работа и размисли до 3,00 и сега ми е малко трудно да си отворя очите:?

Надявам се мамите и бебенцата да са имали спокойна нощ  Hug

Мира, Тоби, как са момчетата?

Мамаса, как си ти?

Лили, целувки на Ясмина. И ти започна съвсем рядко и телеграфно да пишеш като Манди  newsm78

Тути? Защо изчезна и ти?

Хайде всички, които се скатават, да кажат как вървят нещата при тях  Hug

Пожелавам ви безвалежен вторник!

Общи условия

Активация на акаунт