Боледуване на децата ни - тема 40

  • 57 544
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 7 277
Е аз точно заради това кихане дадох панадола. Засичах му по 20 кихания в минута и си казах, че аз ако съм на този хал, се подкрепям с един-два парацетамола, а него го оставям да се мъчи. Стана ми мъчно и му дадох лекарството.

Иначе киноа в чист вид не мога да дам. Правя кюфтенца от киноа и сиренце (печени на фурна, без мазнина) и заляти с кисело мляко. Ядат и питат за още.  Laughing

# 721
  • Мнения: 2 196
Наистина добри съвети от Силвето,но трудно приложими при моето дете(частта с яденето),иначе другите долу-горе....
Аш,всяко лято е така...не знам защо!Носа не е толкова зле,днес пръснах Еуфорбиум,че не ми се иска ксилометазолин да не се пристрасти,че и без това при всяко запушване го ползваме... Вирус не мисля,че е.Все щеше да се влоши за една седмица я нос,я кашлица щеше да се появи или пък друго.Знам ли!Може да е някаква алергия към нещо по това време на годината,но миналото лято като беше така не помня нито колко го държа,нито дали съм давала нещо противоалергично.

# 722
  • Мнения: 68 669
Сега е цъфтежа на липите...вече отминава.

# 723
  • София
  • Мнения: 11 494
Бързо оздравяване на болните.
При нас нищо ново - подкашля 2 - 3 пъти на ден, не продължително, сухо, все едно гърлото я дразни. Сополи няма никакви, поне тях преборихме.

# 724
# 725
  • Мнения: 68 669
Яни, сигурно е настинало детенце и оттам проблемите с нослето. Моят таман се оправи от кхъкането, беше си здрав, миналата сряда ходиха с баща си в града и веднага през нощта почна да сумти и да не може да диша през носа. После разбрах, че него ден прозореца на колата е бил отворен, отново #Cussing out, яли са сладолед, пил е газирано от това на баща си, уж да опита и резултата е налице #2gunfire
От тогава не спи спокойно, защото трудно диша през носа Tired Нищо не давам, чакам и това да отмине...

# 726
  • Мнения: 2 196
Абе и аз нищо не давам и чакам да отмине,ама.... вече седмица стана! Иначе спи,не е чак за капки,ама все да е настинал ли!?Макар че всяка вечер се изпотява,а спим на отворена врата към терасата.Някой път го преобличане,ама някой път-не!

Отивам да се запиша в новата тема  Peace

# 727
  • Мнения: 2
Откакто тръгнахме на градина малкия е все с кашлица или сополи.Пробвахме солените разтвори за носа,но те по-скоро са за хигиена,отколкото за лекуване,слагам детски капки.За кашлицата установих,че ако не давам никакъв сироп минава по-бързо,с инхалации и ...време.Пробвахме и солна стая няколко пъти,но при нас нямаше ефект този тип лечение.Забелязвам,че ако не вдигне температура минаваме само с витамин Ц,противоалергични и инхалации.Както казва майка ми "С лекарства,без лекарства вирусът си иска време,за да отшуми" Wink

# 728
  • Мнения: 68 669
Има нова тема...

Общи условия

Активация на акаунт