Дългото чакане след трансфер - 49

  • 47 176
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5 900
Момичета, знам, че е коментирано сигурно сто пъти и избягвах да питам Rolling Eyes Но, ако може тези от вас с по-дълъг опит да споделят средно колко дни след спиране на утрогестан и естрофем ви идва цикъл. Много е идивидуално ясно ми е. На някои им действат, на други не толкова. Ама си правя едни кръчмарски сметки....
Магнолийка, златна си  Hug Дано донесе огромен късмет новата тема Praynig Не мисля да ви напускам. Все пак и в добро и лошо трябва да сме заедно, да градим психика. Моята има нужда от сериозен ремонт. Но, се надявам да се класирам още на следващата тема. Вече за трети път наричам така късметлийски тема, дано ми е на късмет наистина Praynig

# 676
  • България
  • Мнения: 988
На мен ми идваше след седмица.
 Hug
За отрицателните тестове - Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 01 юни 2016, 14:12 от тортичка

# 677
  • Мнения: 490
Да му се не види и черната серия...Но вярвам,че колелото се върти и на следващите ни трансфери ще завалят хубавите тестчета.Марси,прегръщам те,а каквото стане.

# 678
  • Мнения: 1 849
На мен винаги след 10 дни. Днес ми е 8-и ден откакто спрях лекарствата, усещам леки болки, но още нищо. Само да не цъфна до утре, че имам час за лазерна епилация.
Марси, повтори в петък.
Теди, съжалявам  Tired

# 679
  • Мнения: 678
И при къс и при дълъг ми идва точно след 10 дни.

Teddy, bling  Sad  HugДано за последно да изпитвате това разочарование и болка.

Марси ти все още имаш някакъв шанс за късна имплантация  Praynig Пожелай си го силно....пък знаеш ли.... fingerscrossed Може Някой да го изпълни.

Тара и на теб палци за епилацията  Wink При епилацията бях поискала по-голям интензитет за да е по-сигурен резултата и направо захапах стола.

# 680
  • Мнения: 347
На мен винаги след 10 дни. Днес ми е 8-и ден откакто спрях лекарствата, усещам леки болки, но още нищо. Само да не цъфна до утре, че имам час за лазерна епилация.
Марси, повтори в петък.
Теди, съжалявам  Tired
На мене ми дойде на следващият ден.

# 681
  • Мнения: 1 849
Тара и на теб палци за епилацията  Wink При епилацията бях поискала по-голям интензитет за да е по-сигурен резултата и направо захапах стола.
Ще хапя, ако трябва   Wink
Отлагам от години, нали уж все ще забременявам.
Повече никакво отлагане. Ние си правим едни планове, живота други и така  Wink

# 682
  • Мнения: 1 040
Иих, да му се не види Sad Сигурна съм обаче, че новата тема на Мангнолия ще е нашата  Hug
Спрях лекарствата събота сутринта и ми дойде във вторник. Блинг и аз веднага ги направих кръчмарските  bowuu

# 683
  • Мнения: 5 900
Леле вие съвсем ме стреснахте сега. Бях останала с впечатление, че 3-5 дни е някъде в повечето случаи и по-рядко към седмица. Даже си мислех дали да не ги продължа ден-два още, че да го изместя към другата седмица, за да не пропуснем юли, ако има шанс да се класираме пак.
Скрит текст:
Изобщо не мога да предположа кога ще цъфна. От вчера нямам грам усещане или болка. В понеделник вечер имах доста сериозни ПМС болки и на 90% мислех, че ще текне. Два дни дори слабо зацапване няма. Обикновено това е срокът след първите ПМС болки докато ми зацапа. С утрогестана имам опит само от последната бременност, но там последва абразио. С естрофем пък съвсем. Единствено с дуфастон като се тъпчех едно време помня, че ми удължаваше с два дни лутеалната фаза. И предполагам, че поне едно 3-4 дни минимум ще отнеме.
Определено ще дойде и нашият ред Peace Както обичам да казвам - въпрос на време, пари и яко търпение.
Та.ра да чака до петък, да дойде, замине и ти освободи уикенда за почивка Praynig
Мистика, ние да си ги направим пък то ще ни се даде Laughing Аз винаги със страх подхождам към това планиране, че все нещо ми обърква планове. Ама тъпо и упорито си планирам. Ей така да ми е спокойно. Сега съм си начертала първите стъпки. По възможност да дойде, когато ми е угодно, да нямам някакви аномалии и да умра от кръвозагуба и болки, да направим коментар с док и ако нещо не ни измисли ново да действаме. Като преди това съм решила да продължаваме само с чисти изследвания. Никакви компромиси Naughty

# 684
  • Мнения: 19 728
Тара и на теб палци за епилацията  Wink При епилацията бях поискала по-голям интензитет за да е по-сигурен резултата и направо захапах стола.
Ще хапя, ако трябва   Wink
Отлагам от години, нали уж все ще забременявам.
Повече никакво отлагане. Ние си правим едни планове, живота други и така  Wink
Аз при всичките ми пункции, стимулации и манипулации съм правила фото епилация. Стаменов каза, че няма никакъв проблем. Спрях при транфера и след това.

Блинг
, на мен пък ми идваше до 3-4 дни след спирането.

# 685
  • Мнения: 678
Когато Господ ни гледа да си правим планове се смее.

# 686
  • Мнения: 1 040
Когато Господ ни гледа да си правим планове се смее.
Ами то си е за смях. Много е трудно да се оставиш на течението, а понякога точно това е нужно. Винаги гафя, като се пренавивам. Ангелче, ти как си?

# 687
  • Мнения: 678
Мистика  Heart Eyes добре съм. Нищо все още. Но аз се паникоьсвам като наближава теста. Т.к. при успешния ми опит точно преди теста започнаха да ме болят гърдите, сега ще очаквам същото.

# 688
  • Мнения: 129
Момичета, излязоха ми изследванията, които ми назначи ендокрионолога.... Точно каквото предполагах е! Sad
От доста под 2 преди двете поредни стимулации, сега TSH-то ми е 5.06, при референтни граници 0.34-5.6.
Покачил се е много! И предполагам, че той може би е причината за липса на имплантация!
FT4 е 15.03 при граници 7.0 - 15.96...

Глюкоза-серум е 3.83 при граници 4.1. - 5.9 - т.е. е ниска. Това какво означава?!
Имунореактивен инсулин - 5.83 при граници 1.9 - 23 (само това изглежда ОК).

Ех, как ме е яд, че не знаех, че този хормон се повишава от стимулациите!!! Ако го бях изследвала преди трансфера, щях да си замразя двете хубави ембриончета!!! Как е възможно въобще лекарите не само да не включват този хормон към задължително изследваните, а и да не ни предупреждават поне?!!?!? Лекар ли трябва да стана за да успея?!?!?  Embarassed Sad Cry

Утревечер съм за интерпретация при ендокрионолога. Вие имате ли някакви съвети към мен при тези резултати?
Много ви благодаря предварително!  Hug  bouquet 

# 689
  • София
  • Мнения: 3 272
Без паника мацки.   Hug Само щастливи мисли  bouquet

На мен гърдите с наближаването на теста намаляваха да ме болят и да тръпнат.

Целувам ви

Общи условия

Активация на акаунт