Барселона - тема 7

  • 113 608
  • 779
  •   1
Отговори
# 675
# 676
  • Добрич
  • Мнения: 8

Благодаря, но този господин е зает за периода през който сме там.
Затова търся друг.  Наистина ми е важно. Ние сме фолклорен състав и ще пътуваме на фестивал и екскурзовода ще ни е от голяма полза. Ще бъда благодарна за съдействие.

# 677
  • Мнения: 165

Благодаря, но този господин е зает за периода през който сме там.
Затова търся друг.  Наистина ми е важно. Ние сме фолклорен състав и ще пътуваме на фестивал и екскурзовода ще ни е от голяма полза. Ще бъда благодарна за съдействие.
Погледнете  в сайта на екскурзоводите като зададете дестинацията, която ви интересува:
http://guidesbg.com/find-a-guide/
Не мога да препоръчам никой от тях ( ние бяхме на самостоятелна екскурзия), но можете да разгледате и да прецените.

# 678
  • Добрич
  • Мнения: 8
Благодаря Ви.
За съжаление тук има само 2. Единият е г-н Гаучуров, с другата дама не мога да се свържа.
В темата беше споменато името Марчела, но ми трябват координати.
Четох в по-старите теми, там се споменаваше друго име - Димитрина, но и за нея няма данни.
Затова попитах тук - ако някой знае екскурзовод и координатите му ще съм благодарна.

# 679
  • Мнения: 162
Момичета, искам да ви благодаря за прекрасната тема, благодарение на нея организирах всичко и си изкарахме страхотно. Барселона толкова много ни хареса, че направо бихме се преместили да живеем там Simple Smile
Стигна ни времето за всичко, което бях набелязала и то без да бързаме, времето беше прекрасно и през този сезон тълпите от туристи не са чак толкова големи, което за мен е плюс. Благодаря още веднъж!  bouquet
Ако някой иска да разкажа нещо по-подробно съм насреща

# 680
  • sofia
  • Мнения: 482
И аз така.
Благодарение на темата и разказите на дамите организирах всичко от-до.
Самолети, хотели, билети, трансфери, по дни маршрути.
Всичко се получи идеално.
Барселона е страхотна! Ще има пак!  Simple Smile
Ние бяхме предколедно - времето беше като тук ранна пролет - чудесно, нямаше тълпи туристи, слънчице - идеално!

# 681
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Magika76, по напред в темата имаше препоръки. А може би беше в предишната.
Видях, че препоръчват Марчела, но ми трябват координати.
Марчела Петkова - 0034647076958

# 682
  • Мнения: 126
Момичета, искам да ви благодаря за прекрасната тема, благодарение на нея организирах всичко и си изкарахме страхотно. Барселона толкова много ни хареса, че направо бихме се преместили да живеем там Simple Smile
Стигна ни времето за всичко, което бях набелязала и то без да бързаме, времето беше прекрасно и през този сезон тълпите от туристи не са чак толкова големи, което за мен е плюс. Благодаря още веднъж!  bouquet
Ако някой иска да разкажа нещо по-подробно съм насреща


Моля  те сподели къде бяхте отседнали .

# 683
  • Мнения: 1 351
За четири дни в Барселона по отношение на градския транспорт кой е най-добрия вариант според вас /каква карта или билети/?

# 684
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
За четири дни в Барселона по отношение на градския транспорт кой е най-добрия вариант според вас /каква карта или билети/?
Т10

# 685
  • Мнения: 1 351
За четири дни в Барселона по отношение на градския транспорт кой е най-добрия вариант според вас /каква карта или билети/?
Т10
Благодаря. Това със зоните ме обърква. Популярните забележителности в различни зони ли попадат? Не разбрах и какво значи карта за повече от един човек.  Embarassed

# 686
  • София
  • Мнения: 15 252
Популярните забележителносит са в една зона и до всички тях можете да достигнете или пеша, или с Т10 - важи и за автобусите, и за метрото.
С един Т10 може да пътуват 2-ма (и повече) души. При качване в превозното средство или при влизане в метрото се валидира толкова пъти, колкото са пътуващите.

# 687
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Картата е супер решение. Не мисли зоните, всички градски забележителности попадат в правилната зона, тази в която важи Т10, та чак и летището. Това са на практика 10 билетчета на супер цена, ако сте 4-ма си я подавате един на друг при влизане в метрото например и всичко е редовно. Много бяха сладки едни нашенци -6-7 чавека, ходили на мач и трансфериращи се към летището, докато се я предаваха през "турникета" Simple Smile
Пп. Писали сме заедно с Виви Blush

# 688
  • Мнения: 1 351
Популярните забележителносит са в една зона и до всички тях можете да достигнете или пеша, или с Т10 - важи и за автобусите, и за метрото.
С един Т10 може да пътуват 2-ма (и повече) души. При качване в превозното средство или при влизане в метрото се валидира толкова пъти, колкото са пътуващите.
Eха, това звучи супер, ние сме трима. Значи, ако купя един Т10, ще можем и тримата да пътуваме общо 10 пъти с всички видове транспорт, така ли?
Дано сте търпеливи, че тепърва има да питам  Embarassed

Р.S. - Mooimeiske, писали сме заедно. Благодаря и на теб!

# 689
  • София
  • Мнения: 15 252
Не, ако сте 3-ма и ползвате един билет Т10, валидирате билета при качването на всеки един от вас и това ще се отчита като отделно пътуване. Т.е., когато пътувате заедно, ще можете да ползвате един Т10 за три пътувания (3х3) и ще остане едно. При прекачване на друго превозно средство в рамките на един час (толкова ли беше или 75 минути ???) билетът се валидира, но не се отчита ново пътуване.

Общи условия

Активация на акаунт