90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 337

  • 45 484
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Миленка,  bouquet

Набързичко да ви нагледам.
Болно чавенце на АБ. Tired
Мамекс, аз съм любител на количесвото, освен на качеството, така че айсбергът много ме удовлетворява като обем  Heart Eyes Като си обелиш авокадото, запази си костилката и ако искаш направи това http://www.kaksepravibg.com/kak-se-see-i-otglezhda-avokado/ аз го захванах по метод 2.
Курдов, съчувствам ти  Hug
Иринитка, дано имате роклА  Hug
СПАто е добра идея, ама да внимават там, ей!  Blush Whistling Ама те ще внимават, щото и на тях Иринитка ще им покаже как се чистят первази с клечка  hahaha hahaha
Жулиетке, давам ти хапче за всеки случай , пиеш при нужда  Hug
Много сте писали, а аз имам къса памет  Crazy

Днес ще хапвам
з - ябълка
о - айсберг + ориз със зеленчуци + фпх
в - същото без хляба


Хубав ден!


# 31
  • Мнения: 28 608
Иринка живот и здраее и ние ще ходим на български и английски на матури...там ни е силата....за утршната ни сЪ трИвожи....нали са моми англичанки, стискам палци! Hug

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Мацкиии, много ва гушкам и много ва целувам!!!  Heart Eyes  Heart Eyes  Hug
Хайде, мнооого  Heart Eyes на всички, пак ще се включа от мястото на събитието!  Flutter
Мъ и ний тъ убичъми, ма Джулиетооууу, шантавелке красотна Heart Eyes От убавау, по-убава, от свекър галена, от зълви недолюбвана hahaha hahaha Дън съ чудиш, но в момента по радиото звучи странджанска музика и аз, на тъй, ми доди отвътрИ hahaha hahaha
demmy, Joy Joy Joy може да почистят фугите на паркета с клечка за зъби hahaha
Тез илачи само у английско ли ги има, щот гледам на нашенски пише, пък ми трябват, СПЕШНО и НЕОТЛОЖНО Joy Joy Crazy Crazy

# 33
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Иринитка, трябва да ги има,ако не, да пущам гълъба  hahaha

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Иринитка, трябва да ги има,ако не, да пущам гълъба  hahaha
Ми тя, гълъбицата, кацна преди малко, но мама като не знаеше какви илачи има по чуждоземско как да й поръча да  вземе... Я по-добре прати по ято пеликани, че в торбите на човките им могат да се съберат по няколко опаковки hahaha hahaha hahaha

# 35
  • Мнения: 28 608
Иринитка, трябва да ги има,ако не, да пущам гълъба  hahaha
Ми тя, гълъбицата, кацна преди малко, но мама като не знаеше какви илачи има по чуждоземско как да й поръча да  вземе... Я по-добре прати по ято пеликани, че в торбите на човките им могат да се съберат по няколко опаковки hahaha hahaha hahaha
Никакви пеликани, те са защитени  Naughty, няма да стресирате добичетата! Simple Smile

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Иринитка, трябва да ги има,ако не, да пущам гълъба  hahaha
Ми тя, гълъбицата, кацна преди малко, но мама като не знаеше какви илачи има по чуждоземско как да й поръча да  вземе... Я по-добре прати по ято пеликани, че в торбите на човките им могат да се съберат по няколко опаковки hahaha hahaha hahaha
Никакви пеликани, те са защитени  Naughty, няма да стресирате добичетата! Simple Smile
Аз мислех, че Мими, като специалист биолог-математик, ще изчисли обема на пеликанската гушка, и съответно колко опаковки могатда се поберат в една , а тя ни се кара Crossing Arms

# 37
  • Мнения: 4 711
Мими, ама те няма да ги ядат  Mr. Green
Или като онзи случай в Щатите, където сте броили гъски ли бяха, докато някакъв ги ловува

# 38
  • Мнения: 3 347
   Пускайте ги по пеликаните,ама по къдроглави  hahaha-резервата Сребърна ми е на 15-20мин,даже свекъра и свекървата лятото живеят там  smile3521.Тя и свекървата една къдравелка,че понякога се чудя случайно ли живеят там  Joy Joy Joy.

  Послепис:И мен не ме обича чуждата рода,ама и аз тях  newsm48.

# 39
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Ириниткеей, идва, отваряй прозореца


Мими, нищо му няма, само услуга ми прави хайванът  hahaha

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
мамекс, demmy  hahaha hahaha hahaha
Да споделя режимен обяд: салата от домати, краставица, яйсберг, нахут и сега ОХ!

# 41
  • Мнения: 2 089
Иринитка, честита радост в къщи! Да си изкарате хубавичко и делниците, и празниците!!!
Джули, я не им обръщай внимание на тези, там! Ние сме с теб! И ние с другата рода не се долюбвахме. Хич не си ги слагай на сърце  Hug

# 42
  • Мнения: 3 347
   Деми днеска яко те е разтресла простотията  Joy Joy Joy.Благодаря за което,много ме развесели  Heart Eyes.Преди малко видях,че дребосъчето ти болно-бързо оздравяване  remybussi!
   Ама колко е съсредоточен погледа на птичето  rotfImao rotfImbo,не е истина просто...

# 43
  • Мнения: 28 608
Точно къдроглавите са световно застрашен вид! Naughty

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Точно къдроглавите са световно застрашен вид! Naughty
Ами ние? И ние сме застрашени, от диетата може съвсем да изчезнем  hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт