Къде раждахте в Плевен

  • 1 039
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 92
Мнение за д-р Недялковски и раждане във Втора Клинична База. Дали се държат нормално или са незаинтересовани. За Авис Медика не чувам вече толкова добри отзиви май. Дали Калин Поповски и Недялковски работят в Някоя частна клиника.

# 1
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Аз раждах в авис медика преди година и нещо, при д-р Богданова. Изключително доволна съм.  Peace

# 2
  • Мнения: 45
Аз съм раждала във Втора клинична база - там има и много готини акушерки и доктори, има и такива, които се държат няма да казвам как. Аз лежах бая и за задържане, после раждах при който се падна - паднах се при Пепо Партенов и Сибел Татарова, не смятам, че съм доволна от екипа. Но пък имаше няколко акушерки, които бяха прекрасни - Човеци с главно Ч  Hug Имаше и отвратителни, разбира се - и лошото е, че са на смени. Друг минус, според мен, е, че все пак е университетска болница и си водят студентите да те гледат като полезно изкопаемо. Но това със студентите може да бъде и плюс, защото при мен по едно време имаше няколко момиченца на стаж и мога да ти кажа, че те се държаха по-добре с мен и ми помагаха повече от другите акушерки. Не знам - със смесени чувства съм за Втора база. Сега за второто раждане тепърва ще мисля къде. На консултация ходя при Калин Поповски - в медицински център Еврика (той си е техен частен център, но и там си работи с касата). Намира се на площад Македония, в бл. Спартак - точно като застанеш на Млечна кухня, пресичаш бул. Г. Кочев и си на блока - в мед. центъра се влиза отстрани на блока, не през главния вход. За Недялковски нищо не знам.

# 3
  • Мнения: 92
Да де там им е частната клиника. Там работят Поповски и Недялковски. Но раждането е само във Втора база. Нямат клиника като авис или см марина.

Общи условия

Активация на акаунт