Енгин Акюрек в нови и стари проекти – Тема 334

  • 70 536
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143


http://www.mundomax.com/node/28803

Американският канал за испаноговорящи MundoMax, писа за Енгин - статията е от 18 май: Какво не знаете за Енгин Акюрек!
Предлагаме на вашето внимание интересни факти и всичко което не знаете за турския красавец, който получава по хиляди въздишки дневно. В актьорът, който играе главната роля в "Контрабанда и любов" и се излъчва от понеделник до петък в 21.00 ч. по тв MundoMax, са влюбени всички зрители. Той вече е откраднал всички въздишки и концентрации, и поради тази причина решихме да ви кажем тайните на Енгин.

След това в 23 точки са написали събрана оттук оттам информация за Енгин - роден, завършил, започнал, филми, сериали, извадки от интервюта....

# 31
  • Мнения: 23 287


Цитат
Той вече е откраднал всички въздишки и концентрации, и поради тази причина решихме да ви кажем тайните на Енгин.

Я, да сложа нещо в синьо против уроки...

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143


Латиноамериканките преотриват Енгин и в "Ако бях облак". Днес пускат на испански 3 епизод. И те като нас...



За да бъдете щастливи, не чакайте времето когато ще бъдете добре. Такова време никога няма да настъпи. Научете се да бъдете щастливи при обстоятелствата които имате.

# 33
  • Мнения: 20 905


Имаме си новинки. Heart Eyes smile3525

 Марта_49, браво за:

# 34
  • Мнения: 23 287


И двата пъти на своя арест Метин изнерви всички с мълчанието си...

Йомер и  Арда имаха огромно желание да го съветват да говори  box ама...

Метин ме нервеше, но пък Сайгън Сойсал има моето възхищение за страхотната си игра.  Да е жив и здрав, да има още хубави и успешни роли.


Скрит текст:
Остана малко повече от час време, когато Ранката Барабанката ще оповести началото на традиционния карнавал. Той е друга култова фигура на карнавала - без него не може... newsm53

# 35
  • Мнения: 20 905


Всичко умееше да прави Керим.Само с готвенето не се справяше.Но Фатмагюл беше добра готвачка.

# 36
  • Мнения: 23 287


Цитат
Всичко умееше да прави Керим.Само с готвенето не се справяше.Но Фатмагюл беше добра готвачка.

Хармония  Two Hearts
Да, ама можеше да прави чай...  newsm03

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143


От рубриката 5 умни мисли:
Животът обича тези, които не се оплакват.

# 38
  • Мнения: 20 905


Впечатлена съм, въпреки че много пъти съм виждала снимката. Heart Eyes



Щастливият и красив младоженец - Керим. Heart Eyes

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143


В очакване съм....

# 40
  • Мнения: 20 905


Едва се сдържам - като Керим....

# 41
  • Мнения: 23 287


Докато чакате - вода и плодове от комисар и синьорина.

До този момент времето се държи като габровско - смуглено, но не вали. Карнавалът върви, следва празнична програма на централния площад и тържествена заря...

# 42
  • Мнения: 9 327

   Всички сме в очакване  , Марианче  Whistling  Simple Smile

  

 

# 43
  • Мнения: 20 905


Подсмихва се...Но къде ли е сега...

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143


https://www.instagram.com/p/BFFHiJdo6mrsUl8vyk1Y4K81PxxqXXI9GJZPww0/

Е, хади, нова снимка. Но от 6 май. Енгин в далечината в турския ресторант "Simit Sarayi" на Oxford Street.
................
Справка в гугъл за ресторанта: https://www.zomato.com/london/simit-sarayi-mayfair

Общи условия

Активация на акаунт