Неапол (Кампания) и Бари (Пулия) – Красивата Южна Италия – 2

  • 109 728
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 27 648
Pipppa, и в "нашия" автобус имаше доста уплашени физиономии Mr. Green , но пък шофьорът доста се постара. Crazy
Да не забравя, не пропускайте да си вземете от сорентинските лимони- страхотни са, много ароматни. Heart Eyes Продават ги и по пътя м/у Соренто и Позитано (веднъж видях огромни, сигурно към 2 кг беше 1 лимон Grinning ), разбира се и на много други места.
Споделете за полетите от и до Неапол, някой беше писал нещо по въпроса? newsm78 Аз пътувам винаги до/от Рим, защото хем нямаше директни удобни полети до БГ, нех струваха мнооого...  Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 19 022
Вече има полети на Уиз директно до Неапол
И аз преди това през Рим пътувах

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 185
  Има и на Alitalia  на доста добра цена .  Wink   Когато ходихме ние, нямаше директни полети и излизаше доста скъпо. Ако трябваше да ходя сега,бих пътувала директно София-Неапол  Simple Smile
  Само прочетете най-долу,до кога важат офертите !

# 33
  • Мнения: 27 648
Благодаря ви, ще потърся. bouquet

# 34
  • Мнения: 19 022
  Има и на Alitalia  на доста добра цена .  Wink   Когато ходихме ние, нямаше директни полети и излизаше доста скъпо. Ако трябваше да ходя сега,бих пътувала директно София-Неапол  Simple Smile
  Само прочетете най-долу,до кога важат офертите !

Не ги намирам на сайта им, има с прекачване само

# 35
  • Мнения: 27 648
На Алиталия и аз намерих само с прекачване (общо около 25 часа двата полета и чакане Shocked ). Обаче пък цената, сравнена с цените преди 1-2 години беше доста по-ниска.

# 36
# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 185
http://beta.alitalia.com/bg_bu/Destinations/Offers/index.html?WT … cwCFawp0wodGPECJA Дала съм линк като чукнете върху Алиталия. Не се ли отваря линка на предният пост? София- Неапол 130 евро. Аз получавам имейли от сайта им,че от там разбрах! Само че,офертата май е валидна до днес 29.05

# 38
  • В реалния живот
  • Мнения: 304
Видяхте ли влакчето, на което се качват посетителите без превоз? Интересува ме дали от него могат да се правят снимки и хранят животните?Защото от снимките на сайта ми изглежда все едно си в някаква клетка с много ситни решетки.

tara 2, не видяхме влакче за посетители без превоз. Най-добре е да им пишеш е-майл и да ги питаш, защото не видях спирка или чакащи влакчета. Ние бяхме делничен ден и нямаше много хора, възможно е и за това да не е имало. Предполагам, че ще е нормално превозно средство. Превозното средство клетка е за разходка в колонията на маймуните. Влиза в цената на билета и е  около 10 минути.

# 39
  • Мнения: 19 022
Линкът на Алиталия се отваря, но офертите са за полети с  прекачване в Рим

# 40
  • Мнения: 594

tara 2, не видяхме влакче за посетители без превоз. Най-добре е да им пишеш е-майл и да ги питаш, защото не видях спирка или чакащи влакчета. Ние бяхме делничен ден и нямаше много хора, възможно е и за това да не е имало. Предполагам, че ще е нормално превозно средство. Превозното средство клетка е за разходка в колонията на маймуните. Влиза в цената на билета и е  около 10 минути.
Влакчето всъщност е микробус. И да - могат да са отворени прозорците. Само при тигрите и лъвовете е задължително да са затворени. За хранене време не остава много - микробуса спира колкото за снимки с жирафите и тук-там за по минутка-две.
Билетчета се купуват на касата, заедно с билетите за зоопарка, а самите микробуси тръгват от паркинга преди касите. Май имаха и часове на билетите, но не съм много сигурна.

# 41
  • Мнения: 27 648
На сайта на Алиталия всички полети са с прекачване. Обаче хубави цени на полети има и през другите месеци. Simple Smile
А къде е този зоопарк с жирафи, тигри и маймуни? Grinning

# 42
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Има редовна, директна линия Букурещ- Наполи  Peace
Ние пътувахме с тях предният месец за  45 евро двупосочен.

# 43
  • Мнения: 2 114
Има редовна, директна линия Букурещ- Наполи  Peace
Ние пътувахме с тях предният месец за  45 евро двупосочен.

Eли,

 През кой сайт ги намирате ?

# 44
  • Русе
  • Мнения: 7 799
https://www.blueairweb.com/company-bg/about-us

Редовно пускат прИмоции. Когато ходихме ние, аз бях -15 % а децата - 25% от моята  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт