Разделени сме, детето се сеща за вкъщи и ме пита...

  • 14 572
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 42
Здравейте,
Аз точно заради това в горният ми пост дадох съвет да се поддържа връзка с бащата на детето, не само от детето, ами и от жената! Излизайте на разходки, по детски площадки и докато детето играе примерно, поговорете си за различни неща, ако човекът е свестен - няма смисъл да го зарязваш, върни се при него...
Един вид това ще са ви нещо като втори срещи и втори опознавателен срок.
Лека вечер!

# 16
  • Мнения: 54 729
И моя съвет е да премислиш.
Според мен ти е скучно, а това съвсем не е аргумент за развод.

# 17
  • Мнения: 31
Аз си мисля, че ти самата не си узряла за раздяла.
Иначе нямаше  детето така тъжно да те гледа, явно ти самата тъгуваш и то попива от теб.
Нещо такова усетих като те четях.
Не тъгувам за него, още не мога да свикна, че сме на друго място, пътуваме с автобус и като тръгнем от града в който сме живели, повече хора там, познати, познато място, просто ми е носталгично. Това е, и малкия като се сети и той да ме пита. Все някога ще свикна, няма как, трябва.

# 18
  • Мнения: 31
Като чета разказа ти, не бих си отишла от този мъж. Но щом вече си го направила, на твое място бих се върнала.
Извинявай, но мисля, че си постъпила глyпаво. Сърцето ти не приемало и ала бала. Голям човек си, трябва отдавна да си разбрала, че първо се слyша разyмът.
Ти какво мислиш - че ще намериш някой, с който всичките ти дни ще са разнообразни, страстни, неземно щастливи ли?
Реши си, че ще го yважаваш, ще живееш с него спокойния и НЕемоционален живот, който ти предлага, както виждам. Почни работа, занимавай се с детето, грижи се за дома. И бъди благодарна, че до себе си имаш мъж, който е скyчен! Познавам жени, които мечтаят за такъв, защото са yморени от истински проблеми с техните мъже. Опитай да преоткриеш мъжа си и така може би и той ще се отвори към теб. Щом сте имали любов, значи пак може да се обичате.

Как да се опитам да го преоткрия, не става, след толкова време без внимание и повече грижа и за малкия, то всичко се насъбира. И аз работех наравно с него, защото бизнесът ни беше общ, винаги когато оставя малкия при нашите гледах да бързам за да му помагам в работата, дори съм работила до края на 8-мия месец когато бях бременна с малкия. Толкова неща съм правила винаги, за да се грижа за всичко. Не смятам, че само едната страна трябва да полага усилия за връзката, вие как смятате. Защо все жените трябва да бутаме мъжете и ние да сме виновни, че от нищо например и сме решили да си тръгнем. За мен не е от нищо. Имаше толкова време за да осъзнае, че е баща и да видя със собствените си очи как поне веднъж ще излезе с малкия с количката, а аз ще остана вкъщи. Знам, че обича малкия, но по някакъв си негов начин. Оставили сме се по течението, и така живеехме, без емоции, без привързаност, без достатъчно обич, с внимание от време на време. Аз съм такъв човек и не мога без тези неща. И не мога да си лягам до някой прост ей така, след като се чудим как да подходим един към друг като решим да правим секс. Така е в последно време. И да се сети да каже, че не може без мен, чак когато казах, че съм решила да го напусна. Има и други неща...Това е мое мнение

# 19
  • Мнения: 8 306
Когато смяташ че даваш жертва в една връзка, когато мислиш че човека срещу теб трябва да прави нещата точно така като ти искаш....не очаквай да ти се случват хубави неща в тази връзка.
И какво като не е излязал с детето с количката сам...тези неща на кантар ли се мерят.
Той карал ли те е да бързаш след като оставиш детето за да му помогнеш. Предполагам че не.

Това че ти си се хванала в собствения си капан да бъдеш жертвата. Тази която прави и дава а неполичава насреща си е лично твой проблем. И ТМ няма общо с тази работа. И в следващата ти връска нещата ще са по същият начин ако ти не се светнеш къде е проблема. Ти искаш да ти се случват някакви неща, които нямат общо с реалноста.

# 20
  • Мнения: 679
. Почни работа, занимавай се с детето, грижи се за дома. И бъди благодарна, че до себе си имаш мъж, който е скyчен.

Жената работи. Peace

Писала е "Ще почна работа".
Но все тая де. Мъчно ми е за детенцето само...

# 21
  • Мнения: 25 824
 
Да, вярно още не е започнала...не съм разбрала. Embarassed
Обнадеждих се леко, тъй като започвам работа, защото това беше първото нещо за което мислих, след като дойдохме при родителите ми.

# 22
  • Мнения: 31
Когато смяташ че даваш жертва в една връзка, когато мислиш че човека срещу теб трябва да прави нещата точно така като ти искаш....не очаквай да ти се случват хубави неща в тази връзка.
И какво като не е излязал с детето с количката сам...тези неща на кантар ли се мерят.
Той карал ли те е да бързаш след като оставиш детето за да му помогнеш. Предполагам че не.

Това че ти си се хванала в собствения си капан да бъдеш жертвата. Тази която прави и дава а неполичава насреща си е лично твой проблем. И ТМ няма общо с тази работа. И в следващата ти връска нещата ще са по същият начин ако ти не се светнеш къде е проблема. Ти искаш да ти се случват някакви неща, които нямат общо с реалноста.
Може да съм се хванала в капан, но сега успях да се измъкна, да осъзная нещата и да живея както искам, не да се опитвам да показвам на другите, че мога, а да не получавам. Аз искам да давам, но и да получавам, а и тези неща станаха след като се роди малкия, простоо човека свикна с нас, че мога да се грижа и без той да ми помага. Но...осъзнах се

# 23
  • Мнения: 8 306
Супер..значи ще намериш начин и детето ти да го разбере.

# 24
  • Мнения: 25 824

Може да съм се хванала в капан, но сега успях да се измъкна, да осъзная нещата и да живея както искам, не да се опитвам да показвам на другите, че мога, а да не получавам. Аз искам да давам, но и да получавам, а и тези неща станаха след като се роди малкия, простоо човека свикна с нас, че мога да се грижа и без той да ми помага. Но...осъзнах се
С този пост си отговаряш сама на въпроса "да се върна ли".

# 25
  • Мнения: 1 283
На тази жена явно и е доста скучно... Tired ooooh!

# 26
  • Мнения: 25 824
На тази жена явно и е доста скучно... Tired ooooh!
Поне да я биеше пък то, само бачка човека и няма време за любов като по филмите. Laughing
Никого не съдя, всеки има право да се бори за мечтите си. Hug

# 27
  • Мнения: 3 946
Аз разбирам жената.
Имам приятелка със същия проблем. Мъжът и не дава нищо във връзката ( брака ). Емоции липсват, споделени мигове също. Защо трябва да живее в скука?!
Ако не ти липсва той , не се връщай. Живота, хората около теб ще ти предложат по различни обстоятелства.
Имаш детенце. То ще ти запълва дните.
Казваш, че и интимността ви е странно случваща. Страстта и непринудеността в това  няма да се върнат.
Вярвам, че ще срещнеш човека, заслужаващ те!

# 28
  • Мнения: 832
gagсia
Пускаш поредна тема - това говори,че все още са останали чувства в теб към него/дори и да е си признаваш пред себе си/.
Подяволите вървете на терапевт,направи опит,защото в момента и сама виждаш,че изпитваш вина,че не си направила всичко възможно..... Опитай се,дай всичко от себе си и ако не стане,тогава вече няма да изпитваш тази вина.
Дай шанс!
Успех!!!!! Peace

# 29
  • Мнения: 31
gagсia
Пускаш поредна тема - това говори,че все още са останали чувства в теб към него/дори и да е си признаваш пред себе си/.
Подяволите вървете на терапевт,направи опит,защото в момента и сама виждаш,че изпитваш вина,че не си направила всичко възможно..... Опитай се,дай всичко от себе си и ако не стане,тогава вече няма да изпитваш тази вина.
Дай шанс!
Успех!!!!! Peace


Пуснах темата заради малкия, аз знам какво искам и как се чувствам. Искам малкия да приеме нещата по най-спокойния начин, тогава и аз ще съм спокойна. Малкият е най-важното нещо в живота ми и просто исках да знам, ако има такива като в моето положение, как обясняват на малкия и как са го приели децата. Просто от много малко се разплаквам и като ме попита малкия за вкъщи се чувствам ужасно. Разстройвам се бързо. Но иначе е свикнал, че сме при родителите ми, не се е променил по никакъв начин...

Общи условия

Активация на акаунт