Новите ви книги - 19

  • 138 555
  • 760
  •   1
Отговори
# 510
  • Вестерос
  • Мнения: 38 321
Въздействие Heart

# 511
# 512
# 513
  • London, UK
  • Мнения: 252
       

# 514
  • Мнения: 3 052
Adamant, прекарах много приятни часове с "Жената на авиатора", увлекателна, не и без смисъл. После търсих какви други книги са избрали потребители, закупили я Simple Smile
Аз имам нови също -от различни майски промоции:
1. "И страж бди на пост" - Харпър Ли;
2. „Големите малки лъжи”- Лиан Мориарти;
3. Два тома хумористични разкази - "Еволюция на смеха".

Последна редакция: пн, 08 май 2017, 00:32 от alen mak

# 515
  • Мнения: 21 282

неочакван подарък Heart Eyes

# 516
  • London, UK
  • Мнения: 252
Adamant, прекарах много приятни часове с "Жената на авиатора", увлекателна, не и без смисъл. После търсих какви други книги са избрали потребители, закупили я Simple Smile
alen mak, благодаря ти за мнението за "Жената на авиатора"  - тя е единствената, за която доста се чудих и в крайна сметка я взех на сляпо, защото нямам отзиви, но ми хареса описанието Simple Smile
Честити нови и на теб Simple Smile

# 517
  • Пловдив
  • Мнения: 13 531
Подарък за племенника ми

# 518
  • Мнения: 3 052
Adamant, прекарах много приятни часове с "Жената на авиатора", увлекателна, не и без смисъл. После търсих какви други книги са избрали потребители, закупили я Simple Smile
alen mak, благодаря ти за мнението за "Жената на авиатора"  - тя е единствената, за която доста се чудих и в крайна сметка я взех на сляпо, защото нямам отзиви, но ми хареса описанието Simple Smile
Честити нови и на теб Simple Smile

Благодаря Simple Smile Не мисля, че си сбъркала - книгата не е такава, без която "не може", но аз поне доста приятно си прекарах с нея, а и на разни размисли (и страсти;-) ме наведе; беше ми любопитна и авиационно-техническата нишка, която е доста слабо обаче застъпена,а можеше по Simple Smile
Сега "потривам ръце" за промоцията на "Хермес" - ще взема една за подарък и може би една и за себе си... Да ви се оплача - ставам невъзможна, само "ламтя" за нови книжки и ги складирам, ще трябва бързо да излизам отново по майчинство, че да мога малко повече да си почитам (ако Номер 2 е такъв цокльо като Номер 1, това няма да е трудно постижимо:)))
Та по повод "Хермес" - коя бихте ми препоръчали като смислена, но и неособено натоварваща, житейска, емоционална, семейна...

# 519
  • London, UK
  • Мнения: 252
Та по повод "Хермес" - коя бихте ми препоръчали като смислена, но и неособено натоварваща, житейска, емоционална, семейна...
За мен такава от техните бе Тайната на моя съпруг от Лиан Мориарти, ако не си я чела, разбира се  Big Ups

# 520
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 761
Ален мак, "Стъкленият замък" е всичко това...без ненатоварваща. За мен си беше и малко натоварваща. Но е хубава. Simple Smile

# 521
  • Мнения: 6 346
Трия, защото обърках темите. Embarassed

Последна редакция: ср, 10 май 2017, 12:59 от Cioccolata

# 522
  • Мнения: 3 052
Та по повод "Хермес" - коя бихте ми препоръчали като смислена, но и неособено натоварваща, житейска, емоционална, семейна...
За мен такава от техните бе Тайната на моя съпруг от Лиан Мориарти, ако не си я чела, разбира се  Big Ups

Благодаря; аз бих я прочела, но не съм сигурна дали става за жена, която е "оставена" от мъжа си... Да не би да я разстрои имам предвид и като намек... Или ще е с обратен ефект, т.е. - положителен в такава ситуация?

# 523
  • Мнения: 1 830
След разходка до книжарницата ан Хермес се сдобих с:

# 524
  • Мнения: 3 052
След разходка до книжарницата ан Хермес се сдобих с:



И аз взех "Алис" - една за мен, една - за подарък. Зачетох в автобуса навръщане от работа, не е лоша.

Общи условия

Активация на акаунт