Новите ви книги - 19

  • 138 551
  • 760
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343

alvelly   newsm10

# 692
# 693
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Панаирни придобивки:


# 694
  • София
  • Мнения: 6 210
Лу, честити! Ти успя да спазиш правилото за максимум 5 книги. Или си решила днес 4 и утре 4 Relaxed?

# 695
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ахахаха, Венка, надявам се това да са всичките ми придобивки Simple Smile

Иначе сега ще ти издам как "спазих" правилото - обикаляхме с майка ми и тя купи останалите 5-6 книги Stuck Out Tongue
Но тях не ги броя, защото са нейни, а не мои. Не че няма да ги прочета разбира се Satisfied

# 696
# 697
  • София
  • Мнения: 6 210
Иначе сега ще ти издам как "спазих" правилото - обикаляхме с майка ми и тя купи останалите 5-6 книги Stuck Out Tongue
Но тях не ги броя, защото са нейни, а не мои. Не че няма да ги прочета разбира се Satisfied
Ха ха, хитруша Laughing! Сподели, ако искаш, какво от списъка на мама би прочела Wink

На всички ви честити нови книги! Аз утре съм на лов в НДК Simple Smile.

Май не съм се хвалила тук, но най-новата книга, която притежавам е "Лилит" на Радко Пенев - получих я като мил подарък от приятелка.

# 698
# 699
  • София
  • Мнения: 6 210
Моят избор от Панаира:

Разказът на прислужницата - Маргарет Атууд
Краят на аферата - Греъм Грийн
Пътувам сама - Самюел Бьорк
Последният Тюдор - Филипа Грегъри
Хлапето Мълния - Бил Брайсън
Чернова - Рандал Силвис
Преди катастрофата - Ноа Хоули

Не взех Пинчън (сигурно ще го купя електронно, разликата в цената между хартиеното тяло и ел. формат си е 10 лв.) и Майкъл Шейбон - може с тях да открия новата година.

Последна редакция: нд, 17 дек 2017, 11:47 от Вени***

# 700
  • Мнения: 397
Моят избор от Панаира:

Разказът на прислужницата - Маргарет Атууд
Краят на аферата - Греъм Грийн
Пътувам сама - Самюел Бьорк
Последният Тюдор - Филипа Грегъри
Хлапето Мълния - Бил Брайсън
Чернова - Рандал Силвис
Преди катастрофата - Ноа Уайли

Не взех Пинчън (сигурно ще го купя електронно, разликата в цената между хартиеното тяло и ел. формат си е 10 лв.) и Майкъл Шейбон - може с тях да открия новата година.

На Краят на аферата много й се чудих. Ще чакам отзиви.

# 701
  • София
  • Мнения: 6 210
alvelly, аз не знаех, че филмът е правен по книга Rolling Eyes, отдавна съм го гледала, но помня, че ми допадна. Много се надявам книгата да е дори по-хубава от филма. Ще драсна някой ред обезателно, само да видим кога ще стигна до прочит.

# 702
  • London, UK
  • Мнения: 252


Това са моите нови (някои вече прочетох). За панаира имах доста други планирани, но не успях да се добера до него, въпреки, че съм в България. Но няма да пропусна, ще си ги взема за Коледен подарък Laughing



# 703
  • Мнения: 5 462


Това са моите нови (някои вече прочетох). За панаира имах доста други планирани, но не успях да се добера до него, въпреки, че съм в България. Но няма да пропусна, ще си ги взема за Коледен подарък Laughing




Прекрасни нови придобивки . Peace

# 704
  • London, UK
  • Мнения: 252
]Прекрасни нови придобивки . Peace
Благодаря, Markrit! Gift Heart
Взех си и останалите, които бях планирала (поне за момента). Сега само се надявам да ме огреят 2-3 месеца почивни дни да си чета на воля Smiley


Общи условия

Активация на акаунт