Остъкляване на тераса

  • 33 011
  • 100
  •   1
Отговори
# 75
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Здравейте. Разрешителни ..ок.  Но препоръчайте и майстор за остъкляване на балкон. За София-Люлин.

# 76
  • Мнения: 68 647
Какъв майстор и защо. Избираш си фирма за дограма и я викаш. Peace

# 77
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
А зидането отдолу? Пак ли фирмата с прозорци?

# 78
  • Мнения: 68 647
Написали сте ОСТЪКЛЯВАНЕ, това е слагане на стъкло, дограма... зидането какво е? Усвояване на терасата, подсилване ... махане на стари железа ли. Я си попитайте в общината по-добре..
Темата не е дълга, само три страници е ... там сме ги коментирали тези неща.

# 79
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Направих запитване в Майстор плюс и си избрах майстор . Оказа се че е за дограма, но той работи с бруг човек който ще махне старата и ще иззида балкона. Не са ме питали за разрешително, нито аз съм питала😨. Да видим във вторник какво ще стане?!?

# 80
  • Мнения: 68 647
На майстора що да му пука?? Теб ще гонят после, не него..и едва ли подпис ще сложи някъде, че да фигуриря нейде... за него е важно да вземе парите...нищо друго не го интересува...

# 81
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694

Благодаря.

Последна редакция: пн, 18 сеп 2017, 13:51 от Syn

# 82
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
единия ден я иззидаха. И след два дена сложиха дограмата. сега трябва да се мине с латекс.

# 83
  • Мнения: 2 043
единия ден я иззидаха. И след два дена сложиха дограмата. сега трябва да се мине с латекс.
Извинявай, може ли да ми пратиш на лични тел.на майстора, който зида балкона. Че и ние решихме да остъкляваме...
Благодаря!

# 84
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Извинявай . Чак сега виждам молбата ти. Значи аз избрах фирма за дограма и те работят с този зидар.
 

# 85
  • Мнения: 2 043
А коя е фирмата за дограма? Аз звънях на Алвик 1 и Валда, казаха, че правят само дограмата..

# 86
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
ВАЛМИ ПЛАСТ ЕООД

# 87
  • София
  • Мнения: 263
Здравейте! Аз - с малко по- различен въпрос. Как се обезопасява като се махат старите стъкла? Терасата ни е на 18-и етаж и е с винкел, който ще махаме. Не знам майсторите, които дойдат, колко съобразителни ще са, че хвърчат стъкла. Може би да оградя с лента долу- но в какъв радиус?

# 88
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Те си се занимават с това. Обезопасяват. Един стои долу. Облепват стъклата с тиксо и ги чупят навътре.

# 89
  • Мнения: 19 296
И аз с въпрос. Какво трябва да се гледа при дограмата за остъкляване на тераса?
Мен реално не ми трябва нито шумо-, нито топлоизолация, защото искам да остъкля главно заради прахоляка. Обаче да не започне пък да става конденз, ако избера някоя евтина дограма ?
Като правихме апартамента, ги проучвах, но вече нищо не помня и ще се радвам  някой да сподели мнение за дограма и стъклопакети  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт