Пречистване и хормонален баланс. Прочетете, коментирайте и спечелете!

  • 51 991
  • 172
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 431
И двата продукта са добри и качествени по описанието, което им е зададено в настоящата тема.
Бих ползвала и двата продукта, но в момента за мен най - подходящ би бил Lady Harmonia. Бих изпробвала с интерес, а също бих проследила с още по- голям интерес и последствията от използването на продукта.
 Peace Wink

# 31
  • Мнения: 6 017
Беше ми интересно да изгледам видеата и да прочета за продуктите, които се оказаха нови и непознати за мен. Благодаря ви за чудесно поднесената информация. За мен на този етап от живота ми най - подходяща е Lady Harmonia. С интерес ще следя темата.

# 32
  • Мнения: 540
И двата продукта ще са подходящи за мен!

# 33
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
И двата продукта са добри, смятам че и двата са подходящи за мен. На 40+ съм. Peace

# 34
  • Мнения: 219
"Кой продукт смятате, че е подходящ за вас?"
Смятам, че и двата продукта са подходящи за мен , добре ще ми се отразят. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 340
Lady Harmonia може би е по - подходящия за мен продукт, бих го пробвала.  Peace

# 36
  • Мнения: 13
Благодарим на всички за интереса към нашите продукти и зададените въпроси  Hug bouquet
 
И двата продукта представляват интерес за мен, но DetoxiFive ми се струва по-подходящ, тъй като не съм в менопауза, нямам хормонални проблеми или нередовен цикъл, а Lady Harmonia работи и в тази насока.
От тук възниква и въпросът ми: Възможно ли е все пак да приемам Lady Harmonia и дали продуктът би предизвикал хормонален дисбаланс в такъв случай?

CocoNuts
Чудесно е, че нямате никакви оплаквания, свързани с менструалния цикъл, целулита, костната плътност или други симптоми, на които Лейди Хармония влияе. За съжаление, това е голяма рядкост.
Ако в действителност – това е така, можете да не приемате продукта. В случай, че желаете все пак превантивно да го вземате срещу естрогенов доминанс, можете спокойно да го направите. Самият продукт не съдържа хормони, така че няма да Ви повлияе негативно или пък да Ви наруши хормоналния баланс. Но моят съвет е да не приемате Lady Harmonia, щом нямате конкретна нужда.
Когато в действителност се появи такава, можете да се възползвате, тогава действието му ще бъде  по-силно.
Сега можете да се фокусирате  върху детоксикацията и DetoxiFive.

Аз се спирам на продукта Lady Harmonia, тъй като той подпомага хормоналния баланс и заздравява кожата, косата и ноктите, а аз имам нужда от това.
Въпросът ми е как се приема Lady Harmonia и каква е продължителността на употребата му, за да се постигне нужния ефект?

jasmin2008
Препоръчителната доза на Лейди Хармония е две таблетки дневно, сутрин и вечер, преди храна. Продуктът може да се приема дълго време, защото не притежава странични ефекти. Препоръчителният прием е минимум три месеца.

Не мисля,че в момента бих експериментирала да пия каквото и да било ново за организма ми,но след като родя(живот и здраве)за мен по-подходящ продукт ми се струва Lady Harmonia-хормони,целулит,коса,кожа,нокти,витамин Д...

svm1987
Приемът на Лейди Хармония по време на бременност не се препоръчва, както и по време на кърмене. Така или иначе през този период нивата на прогестерон у жената са високи. Но след това в организма на жената настъпва нов период на адаптация и хормонален дисбаланс с изчерпано/намалено съдържание на важни вещества. Така че – приемът на продукта след това би спомогнал за по-бързото възстановяване!

Отдавна гледам рекламата на DetoxiFive и съм мислела да го пробвам. За другия продукт сега разбирам и също ми харесва. Но понеже не знам дали е подходящо да го ползвам докато кърмя, не смея да пробвам.

diana.pd
Няма данни за използването на билките, които сме вложили в ДетоксиФайв по време на кърмене. Затова не бих Ви препоръчала да го използвате. Насладете се на този прекрасен период, а след това можете да направите детоксикиращ курс с ДетоксиФайв. Колкото до използването на Лейди Хармония по време не кърмене – не е препоръчително.  Приемът на продукта след това би спомогнал за по-бързото Ви възстановяване.

Последна редакция: ср, 25 май 2016, 17:31 от Botanic

# 37
  • Мнения: 3 546
Аз имам въпрос: подходящ ли е DetoxiFive за кърмещи мами?

Иначе ми е напълно ясно, че след като спра с кърменето ще имам нужда от регулиране на хормоните и Lady Harmonia ще ми е от голяма полза. Но прочетох, че DetoxiFive е формула от пет натурални съставки и допринася за нормалната функция на имунната система, от което имам нужда сега.

# 38
  • Мнения: 1 988
Смятам, че LADY HARMONIA е по-подходящ за мен Peace

# 39
  • Мнения: 1 946
Мисля,че най-подходящия за мен е Lady Harmonia.

# 40
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 779
мисля че Lady Harmonia  е за мен.

# 41
  • Враца
  • Мнения: 271
И двата продукта са много интересни за мен. Бих пробвала и двата, но избирам Lady Harmonia.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 626
Пробвах DetoxiFive за първи път преди около година след 3 годишен прием на противозачатъчни, които ми докараха доста неприятна алергия и общо неразположение. Подейства ми добре и оттогава си го купувам редовно да си правя детоксикиращи месеци + вода и се чувствам прекрасно. Може и да си въобразявам, но ми се струва, че имам по висок тонус в месеците, в които го пия.

Що се отнася за Lady Harmonia - започнах да го използвам от месец и половина.
Имам много болезнен цикъл и реших да пробвам дали този продукт ще ми помогне.
Подейства ми невероятно добре !!!
Нямах почти никакъв, даже незабележим пременструален синдром, не ме боля, нямах и мигрена.

# 43
  • София
  • Мнения: 6 160
И двата продукта са много интересни! Определено бих опитала и двата. Може би една идея повече ме изкушава Лейди Хармония.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 139
Интересни продукти! Аз бих побвала Lady Harmonia Peace

Общи условия

Активация на акаунт