помпа за кърма

  • 1 886
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 366
Много доволна от помпата на Авент- ползвах я до 7-я месец. Аз накарах татето да ми купи помпата на третия ден - гърдите ми бяха на камък. Нямах си и на идея каква марка - попитах една акушерка и тя ме посъветва. Тогава не знаех как да се цедя на ръка. Акушерките не си правят много-много труда да те питат искаш ли да кърмиш или как да си помогнеш. Въобще - ако имаш въпроси в родилния дом - питай!  Момичето до мен вдигна температура - гърдите и бяха на камък, а я посъветваха да намали течностите... А и в началото, когато гърдите са много твърди, е трудно цеденето на ръка . Както са те посъветвали горе - покажи на близките си какво искаш и ако имаш кърма - тогава да ти я купят. А за да нямаш проблем до тогава - преди да се цедиш, влез в банята и си облей гърдите с топла вода - колкото траеш. Тогава те омекват и се цедиш по-лесно.
Хайде - леко раждане, много кърма и не се безпокой - всичко ще си дойде на мястото.  Grinning

# 31
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Благодаря за отзивите. А откъде мога да си купя помпа на Авент, защото съм я виждала да се предлага само по интернет а може би ще се наложи таткото да я купува спешно?

Общи условия

Активация на акаунт