Outlander - Тема 2

  • 76 962
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 966
Костите са на Гилис. Бри и Роджър ще минат през камъните, но след няколко години Wink
Ако искате да ви казвам какво се случва. Трудно ми е със скрития текст през телефона.

Така и предполоих )) че някой е убил Гилис накрая...

На мен не ми пречи да казваш предварително )) то, май тук всички малко или много са наясно вече с основните събития в бъдещето )))

Хареса ми епизода, накрая даже аз се разтреперих, сигурно щях да припадна като Джейми Grinning

Много бързо обаче стигна Клеър при него, искаше ми се да видя как преминава, през същите ли камъни, как стига до градът, където е Джейми и разни такива.

Да, Клеър отново преминава през Крейг на дун, но и това "преминаване" през локвата си беше ефектно... особено с обяснението и, че като малка се е бояла именно от нещо такова и затова не е стъпвала в локви...

Колкото до костите... струва ми се, че у Клеър се отключва някакво есктрасензорно възприятие след като онзи, жабока-магьсник (забравих името) от Париж я излекува от родилната треска.

Последна редакция: пн, 09 окт 2017, 17:34 от marytza

# 736
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Клеър премина в Шотландия. Пътува с карета ди Единбърг, нищо интересно. Пак едни излишни 50стр в книгата. В сериала беше много ефектно с локвата.
Жабокът е пътешественик. Така четох някъде. В книгите има едни луди, които са решили да спасяват индианците, те го споменават.

# 737
  • Мнения: 4 966


Потвърждение за отлагането на 6-и еп.:

Серия 3х06 " А.Малкольм " выйдет 22 октября и будет длиться 74 минуты --- епизодът ще се излъчи на 22 октомври и ще е с продължителност 74 минути

# 738
  • Мнения: 3 020
Нямам против да изчакам до 22-ри октомври, ако Клеър ми отстъпи мястото си на снимката  Heart Eyes

Ох, много хубава двойка са ми двамата, надявам се да ги виждаме често и в следващите епизоди след като вече са се събрали. Иначе не мога да си представя какво толкова пише Диана в още 6-7 книги (не знам и аз колко станаха).

# 739
  • Мнения: 95
Клер не случаино имаше особени усещания с черепа Не Джеими,а тя собственоръчно убива Геилис след като разбира че тя ще се телепортира в 20в с цел да отвлече Бри - последната от рода на Ловат

# 740
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Siveto14, какъв беше точно плана на Гелис, че на мен ми се омата тогава. Бри е последната от Ловат имаше май предсказанир някакво. Но пък сина на стария Ловат е жив в книгите.
Какво пише ли? Всичко, комари, животновъдство, фермерство, индианци, плантации... Всеки ден от живота им направо.

# 741
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Имам време и пуснах нова тема: http://old.bg-mamma.com/?topic=999509.new#new

Решила съм уикенда да изгледам всичко досега, доста изостанах.

Общи условия

Активация на акаунт