Смешки от форума - 24

  • 132 578
  • 761
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 11 536
Цитат
Аз исках такава но не се разминах.

 Thinking

# 61
  • Германия
  • Мнения: 1 072
Oт темата за модата в екскурзиите. Потребителката започва скромно:

Цитат
Малдиви, Сейшелски острови и Бора-Бора са традиционни места за сватбено пътешествие и са горе-долу от една категория. Всъщност, Бора-Бора отдавна изостава със сравнително стара и не особено луксозна база, но не се предава- реклама и цени винаги са на ниво.
Колкото до Дубай- той е транзитен пункт при дестинациите в Индийски океан и като такъв е често посешаван. Изключително атрактивен, предпочитам Дубай пред коя да е европейска столица.

И продължава:
Цитат
А Дубай си е точно транзитен пункт. За мен поне. Няма смисъл да ходиш до там специално след като и без това минаваш оттам постоянно на път за някоя почивка. Била съм там безброй пъти без да ми е бил цел.

Цитат
Сериозни курорти не правят отстъпки за количества закупени стаи.  Laughing Не знам де, в какви хотели ходиш, аз не ползвам хотели по-малко от 5*.
Не съм съгласна, че Бора-Бора е аналогична с Малдивите. Така се опитват да го рекламират, но не е. Хотелите там са устарели и нямат и половината от лукса на малдивските. Нямат вип-клиентите които имат частните строви на Малдивите, макар да се кичат с надписи кои холивудски звезди са били тук. Laughing Най-вероятно последните и хабер си нямат.

И при забележка от друга потребителка, че прекалява с изказванията:
Цитат
Не съм се изхвърляла, споменах го защото за десетки години през които съм обиколила света, не съм се сблъсквала с неща които споменаваш. Какви са тези хотели с представители от туристическа агенция, направо не ми го побира акъла. Laughing Турски долнопробни хотелчета.

Темата за самохвалството се появи точно навреме...

# 62
  • Мнения: 690
Цитат
Хем вижда, че не й е добре, и пак продължава да упорства, че не, нищо й няма. Вчера едвам говореше, но не, била си окей. Накрая ще ме накара да си взема болничен, за да съм сигурна, че ще си замъкне една част от тялото на лекар.
Ша ма прощавете, ама някои в стремежа си да станат оригинални в изказването си, чак стават смешни:lol: Laughing

Последна редакция: вт, 31 май 2016, 18:50 от Palmyra

# 63
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 300
а какво трябваше да напише?
"да си замъкне з@дник@ на лекар" ли?

опит за деликатност е, поне според мен Peace

# 64
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 232
Цитат
Лекарката ми каза че бебето било с седмица по голямо от последната ми менструация.

Това е велико!  Joy Joy Joy

# 65
  • София
  • Мнения: 11 536
И пак:

Цитат
Също те тревожа лекарката каза че бебо било по голямо с една седмица от последната ми менструация това какво значи и възможно ли е заради това да родя цезерово.

Същата потребителка:

Цитат
Да попитам в кой месец от разширяващата се матка някоя мама е изпитала болка

# 66
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 535
 Rolling Eyes
От един и същ потребител ли е написано?

# 67
  • София
  • Мнения: 11 536
Rolling Eyes
От един и същ потребител ли е написано?

Да, в 2 различни поста.

# 68
  • Мнения: 14 170
Не се ли намери някой да ѝ отговори, че матката всеки месец се разширява, да се подготви за страшни болки. А пък в осми-девети месец е неописуемо. Crazy hahaha
Не знае от коя част на тялото ще й излезе детето, ама тръгнала деца да прави. Tired

# 69
  • Мнения: 7 690
Може ли линк към въпросната тема?

# 70
  • София
  • Мнения: 11 536
Разбира се  Laughing

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=923835;topicrefid=19

Тя цялата от заглавието си е за тук.

# 71
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 535
Все си казвам, че нищо не може да ме учуди вече, но...... Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 7 690
Разбира се  Laughing

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=923835;topicrefid=19

Тя цялата от заглавието си е за тук.

Благодаря ти!

# 73
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 300
 Crazy и по-страшно имало  Crazy

Цитат
В кой месец си?  И на мен по едно време много ми къркореха,  поне така си мислех, но са били първите движения на плода:)))

 Rolling Eyes

# 74
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 300
Цитат
Аз бях обяснила в две теми но тъпите модератори са го затрили и сега трябва да пиша отново защото не получих отговор какъвто исках.

 ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт