На море в Турция - тема 44

  • 157 738
  • 787
  •   1
Отговори
# 645
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 759
Всъщност, аз отдавна търсех тази тема, за да си поговоря с вас, но предвид случващото се напоследък, виждам, че в нея се коментират други неща и това е съвсем нормално ...

Аз, обаче, искам да ви попитам нещо (тези, които тази година са били в Турция на екскурзии и-или почивка):
Имате ли усещането, че турците са влошили качеството на услугите си? Имам предвид - обслужващия персонал.Имате ли усещане, че порсоналът е променен и вече не толкова вежлив, като преди (което е ужасно нелогично, при факта, че в момента туристите се оттеглят от Турция и оставащите там клиенти трябва да се уважават). Имате ли усещане, че аниматорите се изживяват на Господ? Че чувстват хотелите едва ли не собствени, че досаждат на хората, че лиготиите им са предозирани?

Относно цените - на мен повечето неща там ВЕЧЕ са ми скъпи, а уж там беше по-евтино Sad - говоря за стоки, които да си пазаруваш на място.

Като цени за хотели, още нямат конкуренция  Peace

# 646
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 759
Днес си взех цялото капаро от Турс. Много коректни.
След мен имаше още хора, но не знам за какво.

Доколкото разбрах (ако е вярно това) турските хотели са казали, че ще си върнат на хората парите на 100%

# 647
  • Мнения: 7 605

Имате ли усещането, че турците са влошили качеството на услугите си? Имам предвид - обслужващия персонал.Имате ли усещане, че порсоналът е променен и вече не толкова вежлив, като преди (което е ужасно нелогично, при факта, че в момента туристите се оттеглят от Турция и оставащите там клиенти трябва да се уважават). Имате ли усещане, че аниматорите се изживяват на Господ? Че чувстват хотелите едва ли не собствени, че досаждат на хората, че лиготиите им са предозирани?

Ние още не сме ходили, но следя изкъсо хотелът във Фейсбук и мненията на завърнали се. Та в нашия хотел се престарават явно. Използват факта, че заетостта е ниска, за да направят неща които не са възможни при пълна заетост: някои вечери се провеждат около басейна, на плажа,.... Завърналите се туристи единодушно разказват че всичко било на по-високо ниво от изминалите години, например яденето. Всички отзиви са отлични, а през други години винаги е имало един-двама недоволни.

Ако персоналът вече не е толкова вежлив, това може да се дължи на пристеснението йм. Притесняват се за бъдещето йм, може-би друг член на семейството е загубил вече работата в туристическия сектор, политическата ситуация също може да ги притеснява....знае ли човек.  Thinking

# 648
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Ако някой тук ще почива в района на Кемер  от 20 Август . Обаждайте се - може да обсъдим  ситуацията на по кафе  Peace

# 649
  • Мнения: 2 787
Ние миналата седмица резервирахме спайса Белек за 30 септември, нямам търпение Grinning
Единственото ми притеснение е минаването на границата, и чакането.
На Татяна и на другите съфорумци, които пътуват пожелавам слънчева и спокойна почивка, на останалите също но на дестинациите, който са си избрали.

Последна редакция: пн, 18 юли 2016, 16:12 от Jane2013

# 650
  • Мнения: 4 500
Днес си взех цялото капаро от Турс. Много коректни.
След мен имаше още хора, но не знам за какво.

Доколкото разбрах (ако е вярно това) турските хотели са казали, че ще си върнат на хората парите на 100%
Не знам турските хотели какво са обещавали на агенциите.
Мен ме интересува ТА на мен да ми върне парите.
Спайса и аз го гледам  Crazy Crazy

# 651
  • гр. София
  • Мнения: 28
Здравейте,аз днес се обадих в Турс клуб значи от 4000 записали се за почивка в Турция са се отказали само 3 -ма ,този петък пак заминават 2 автобуса за турските курорти.И аз съм много раздвоена дали да се откажем или не. Снощи се прибраха наши приятели от Кушадасъ казаха, че там е много спокойно, минали са без много чакане границата. На 19.08 заминават наши познати за Айзелък с колите си, така че докато дойде 16.09 ще разбереме какво положението.

# 652
  • Мнения: 4 500
Няма как ТА да ти каже друго  Simple Smile Simple Smile

# 653
  • Мнения: 135
И аз така мисля,няма как ТА да каже нещо по различна. Убедена съм ,че тук и във ФБ  има със сигурност повече от трима клиенти на Турс  отказали се.

# 654
  • Мнения: 4 500
Много ми се ходи там отново, но не смея  Confused
Факт е, че всички търпят огромни загуби по веригата  Confused

# 655
  • Мнения: 135
Така е .
аз точно сведох избор на хотел до 3 бр и сега ще трябва да се откажа. Колкото и да не се страхувам,не ми се рискува с две малки деца.

# 656
  • София, България
  • Мнения: 5 609
Ако на някой не му връщат парите и има добра душа, съвсем доброволно мога да се възползвам от почивката.  Mr. Green

# 657
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Ако на някой не му връщат парите и има добра душа, съвсем доброволно мога да се възползвам от почивката.  Mr. Green
И аз така ....или хайде да не съм много нахална - срещу скромно заплащане  Wink  Laughing

# 658
  • София
  • Мнения: 180
Ако на някой не му връщат парите и има добра душа, съвсем доброволно мога да се възползвам от почивката.  Mr. Green
И аз така ....или хайде да не съм много нахална - срещу скромно заплащане  Wink  Laughing

Аз предлагам за Кушадасъ от 19.08 Simple Smile

# 659
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Ако на някой не му връщат парите и има добра душа, съвсем доброволно мога да се възползвам от почивката.  Mr. Green
И аз така ....или хайде да не съм много нахална - срещу скромно заплащане  Wink  Laughing
Аз предлагам за Кушадасъ от 19.08 Simple Smile
Започвай наддаването  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт