"Бисери" в учебния автомобил

  • 23 207
  • 88
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1
Аз понеже много силно сменях скоростите, инструктора един път не издържа и ми вика"ето така бе ,лекичко,нежничко, като ПЕДЕРАСТЧЕ"

# 61
  • Мнения: 14 490
Много зле бях аз, карам градско, на широка улица, но не съм се пристроила правилно, между двете платна съм. Някакъв ме изпреварва, смъква прозореца и почва да ме псува. Инструкторът и той си смъква прозореца и му вика: "Не мога да се оправя с нея, човек!"

По-късно вече с книжка, отиваме на гости с майка ми на нейна приятелка в едно близко село. Аз си карам спокойно, влизаме в селото и там едни хора си пресичат бавно улицата. Аз ги гледам, натискам си газта и им викам: "По-бързо бе, по-бързо!" Майка ми до мен: "Намали, те не те чуват" hahaha

# 62
  • Мнения: 2 143
"Ако се държа за ххх докато тръгваш, ще се ххххххх" ( получа оргазъм ). След тази реплика два часа тренирах потегляне от място и на наклон. Това беше мнооого отдавна

# 63
  • Мнения: 98
Бях на изпит пред КАТ преди много години.До мен-една жена на средна възраст се явява повторно на листовки.Отново не издържала,шефът на комисията се опитва да и обясни грешките:"Вижте,съгласно закона за движение по пътищата-........"А тя"Ами господин полицай,аз не съм съгласна напълно с тоя закон"

# 64
  • Мнения: 29 395
....,шефът на комисията се опитва да и обясни грешките:"Вижте,съгласно закона за движение по пътищата-........"А тя"Ами господин полицай,аз не съм съгласна напълно с тоя закон"

 Joy hahaha Това ми хареса!!!!! Mr. Green

# 65
  • София
  • Мнения: 4 548
Говорим си с инструктора за това, кой повече бърка посоките, за "другото ляво" и т.н. В това време наближаваме едно добре познато кръстовище, на което все наляво завиваме. Той ми казал надясно този път, но аз по инерция хоп пак наляво. А той се смее и ми вика "Е, другото ляво де." Друг път седя отзад, а ни вози една курсистка на второто й каране. Малее, побеляха ми косите. После като бяхме сами, го питам инструктора как ни търпи, а той "Ми, те колегите, затова са такива нерваци и си овикват курсистите за щяло и нещяло." Той самият беше супер спокоен човек.

# 66
  • Мнения: 1 153
Много време мина, ама ще се разпиша и аз!
Моят инструктор беше много свестен, лека му пръст, и много държеше на всичко да ни научи. Все обясняваше: "Така ще тръгваш, че ако си оставя тука чашата с уискито, да не ми я разлееш".
Имаше един случай с курсистка - аз се возя отзад, чакам ред, а тя притеснена, кара. И не слуша, обърква три поредни заявоя. Накрая приближава следващото кръстовише, инструкторът си мълчи и тя пита в паника: "На къде??", а бай Киро отговаря: "Абе карай където знаеш, то се е видяло:)".

# 67
  • Мнения: 677
Единия път возим момичето, което е карало преди мен. И тя слиза на един червен светофар, питайки Тука ли да сляза? Инструктора й казва - и аз ако можех бих слязъл с тебе.. Аз имах големи проблеми със спирачките, и  винаги много рязко спирах. Този, който беше отзад мъъъка..
Друг път- карам по оживен булевард, завивам надясно за квартална уличка, устетих се смених скоростите, плавен завой, кола до кала паркирани. И казвам-Да се помолим да няма никой на среща ни. И инструктора ми вика- ако си добра християнка, няма да имаш никой.
Супер спокоен, все ми викаше карай както си решила с тая спирачка.. Пък пътниците може и да им разбиеш носовете в седалките. Взех книжка на 34, останалите бяха на 18-20, чувствах се като баба

# 68
  • София
  • Мнения: 1 420
Преди 22 години, бях на 16 и се научих да карам. Беше доста трагично /за колата/. Качих се на Витоша на 1-ва. След това реших, че кола със скорости не е за мен и си взех автоматик Simple Smile Преди 6 години взех и книжка. Инструктора ми се караше че държа волана с една ръка и че забравям проклетите скорости. Един ден обаче му звънна брат му, че са го спрели полицай. Той ме погледна и каза "я сега покажи на новаците как се кара бързо".Като стигнахме до полицаите само каза "подсети ме да не ти давам да вдигаш повече от 40". На изпита кормуващия започна да обяснява за какво къса. След като го слушах 5 минути му обясних, че е по-лесно да изреди при какви условия не къса. Simple Smile На кормуването се опита да ме вкара в улица със знак "Забранено влизането" обясних му че ако много настоява ще му отстъпя шофьорското място и да влиза където и както иска. Много бързо ми приключи изпита.  hahaha

# 69
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 332
С моят инструктор не съм имала кой знае какви запомнящи се реплики,но на едно нещо съм се смяла много. Имаше голям наплив 2003г ,но човека си беше разпределил така времето,че часовете бяха винаги до 14ч ,аз лично веднъж го попитах дали може да сменим един час за късния следобед,а той ми вика "ми не мога,аз следобяд ходя да си паса кравата на село,да подишам въздух,че ще откача  Mr. Green Crazy

# 70
  • Мнения: 15 608
Диалог по време на шофиране:
- Вяра, дупка!
Туп колата /Лада/ в дупката. След малко пак:
- Вяра, дупка!
Туп колата в дупката. Трети път:
- Вяра дупка!
Туп колата в дупката.
- Вяра, аз ти казвам къде има дупки, за да ги избегнеш, а не за да ги целиш!
 Joy Joy Joy


Караме към кръговото на 4-ти километър - много, много го мразех.

- Вяра, дай мигач и се пристрой в дясно, за да влезеш в кръговото!
- Краси, моля те да не ходим там. Ще ти дам 5 лв.
- Вяра, пристрой се!
- Не Краси, моля те. Ще ти дам 10 лв.
- Вяра, казах пристрой се! - вече повишава тон.
Аз, обаче си продължих направо по Цариградско шосе.
- Вяра, дай ми сега 10 лв., щом така или иначе не влезе в околовръстното!
Ами дадох му ги хахаха

Последни инструкции преди изпита:
- Вяра, на изпита аз ще стоя отзад. Като седнеш на седалката слагаш коланите, оправяш страничното огледало, за да виждаш добре отстрани и нагласяш задното огледало така, че да ме виждаш мен! Когато тръгнеш за ляв завой се изнасяш леееекичко и когато ти ритна седалката спираш!

# 71
  • Мнения: X
Случката е броени дни, след като взех книжка. Голям срам брах. Embarassed
Не знам, къде му беше акъла на изпитващия да ми даде книжка. Беше един дебел чичка, който изля литри пот докато карах. С такъв тон и физиономия ми каза, че взимам книжка, че сякаш вършеше престъпление.
Тръгвам една сутрин, към болницата, опитвам се да паркирам на паркинга и уж задна, но не точно и блъснах колата пред мен. Слизам, гледам пораженията и ми се плаче. Чаках, чаках да се появи собственика, лепнах му една бележка с тел ми номер на стъклото му и отидох да си свърша работата. Връщам се, бележката си стои и решавам да чакам докато се появи собственика. Както си треперя в колата, виждам по паркинга да вее крачоли изпитващия и взех да се снишавам в колата, че да не ме види, какви съм ги свършила. Колкото повече се снишавам, толкова повече приближава.  Sick Е, познайте. Блъснала съм баш неговата кола.  Shocked Човека се хвана за главата и само повтаряше - Аз съм виновен, аз съм виновен!  Embarassed

# 72
  • Мнения: 832
Моят инструктор, първи учебен час - разучаваме колата.
,,
- И запомни когато светне нещо на таблото е лошо - спираш колата и не я караш повече.
- А когато светне ,,лампата на Аладин вече е много,много, по-лошо...,най-вероятно колата за нищо вече няма да става,гледай нищо да не свети....

- Как жена да сменя гума - Отваряш багажника ако можеш изваждаш резервната гума и се надяваш някой да спре да ти я смени... ,,
 Laughing Laughing Laughing

# 73
  • Варна
  • Мнения: 493
Случката е броени дни, след като взех книжка. Голям срам брах. Embarassed
Не знам, къде му беше акъла на изпитващия да ми даде книжка. Беше един дебел чичка, който изля литри пот докато карах. С такъв тон и физиономия ми каза, че взимам книжка, че сякаш вършеше престъпление.
Тръгвам една сутрин, към болницата, опитвам се да паркирам на паркинга и уж задна, но не точно и блъснах колата пред мен. Слизам, гледам пораженията и ми се плаче. Чаках, чаках да се появи собственика, лепнах му една бележка с тел ми номер на стъклото му и отидох да си свърша работата. Връщам се, бележката си стои и решавам да чакам докато се появи собственика. Както си треперя в колата, виждам по паркинга да вее крачоли изпитващия и взех да се снишавам в колата, че да не ме види, какви съм ги свършила. Колкото повече се снишавам, толкова повече приближава.  Sick Е, познайте. Блъснала съм баш неговата кола.  Shocked Човека се хвана за главата и само повтаряше - Аз съм виновен, аз съм виновен!  Embarassed

 Joy Ох, това искрено ме разсмя!

# 74
  • Мнения: 1 519
Много интересна и забавна темичка Grinning

Моят инструктор беше много голям шегаджия и със сигурност не съм запомнила всичките му изцепки.
Най-редовните бяха като влизам в дупките "Магоо,ако и твоята дупка я пазиш както тези,направо не знам"  Laughing Joy или другото беше "По-полека го хващай този лост бе,ако това е гаджето и го хванеш така,знаеш ли какво ще стане" hahaha hahaha
Когато завивах репликата беше "Върти,щот няма да се ожениш" Grinning


Е,години по-късно и се ожених и си опазвам дупката  smile3534 smile3521 Joy Joy Joy bowuu

Общи условия

Активация на акаунт