"Бисери" в учебния автомобил

  • 23 229
  • 88
  •   1
Отговори
# 30
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 682
Ох,Елида забавлявах се с твоя разказ  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 960
Доста се посмях и аз. Grinning
Относно темата за лелките.
Карам си аз и вече сме качили две девойчета на по 18-19г ,които ще карат след мен.
Приближаваме една сграда и инструктора ми казва да спра, ,че ще вземем една лелка.
Аз съм на 35+ Wink , а тя е на около 55+ години.
Питам го, тя като е лелка, аз минавам ли още за какичка?
И той- " Е, майтап си правя ." Laughing
След като прочетох толкова много бисерчета, тук ще ми е доста по-спокойно кормуването.
 Аз не знаех, че инструктора няма педал за газ. Embarassed
И се чудех защо само ми казва "газ, газ , газ бе момиче".
И един ден ми вика- " Виж сега, ако подадеш много газ мога да се намеся, ама без газ нищо не можем да направим." И аз- " Ама , нали си имате педал?" Той-" Не, нямам , само ти имаш." Laughing

Последна редакция: пн, 06 юни 2016, 06:41 от МАРИ77

# 32
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Ех че забавна тема  Heart Eyes
Освен че на един зелен светофар намалих да спирам и инструктора ми вика "Зелено е минавай. От това по-зелено не може да стане" хахаха.  Пък аз какво се бях замислила и объркала, но минах де.
МАРИ77 и аз май минавам за какичка по логиката на твоя инструктор  Mr. Green
Много късно се реших на курсове, сега съжалявам, че не се навих по-рано. Харесва ми и от ден на ден става все по-добре.

# 33
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Мен ме е питал дали го чакам да узрее Grinning

# 34
  • Варна
  • Мнения: 36 754
И мен са ме питали дали чакам да узрее ама други бисери нямах, та ми е супер забавно да ви чета тук.

А като карах курса за А категория, на полигона имаше едни оцветени колчета, с които правехме фигурите и аз ги бях потрошила до едно, та инструктора ми се заканваше гръмко, че след като приключим ще му дялкам нови.

# 35
  • Мнения: X
Понеже ужасно се панирах на изпита пред даяджията, за малко да ударя едно БМВ. След края на изпита той ми каза- " Ама вие нямате никакво управление върху автомобила !"  Mr. Green
Инструктора (Бог да го прости впрочем) беше позеленял, почервенял и за каквото друго се сетите от срам и яд.

# 36
  • Мнения: 559
Аз не съм шофьор. След изпита голямата ми дъщеря пристига вкъщи скъсана и бясна: "Аз си знам, че не мога да карам! Но защо трябва изпитващият да ме прецаква нарочно? Как да карам, като ту подаваше газ, ту я отнемаше? Да ме беше оставил- сама щях да си направя грешките!". Аз- съчувствам, успокоявам и също се ядосвам на катаджията. Прибира се съпругът ми (дългогодишен шофьор с професионална книжка) и вика: "А бе, то едно време в учебните автомобили нямаше втори педал за газта....Ама сега, знам ли." Та проучихме въпроса. Е, оказа се, че и сега нямало, ама на щерката кой знае как й се е тресял кракът от нерви по време на изпита.

# 37
  • Мнения: 718
 Joy Joy Joy Desi, Elida , ох, още се смея Simple Smile

Аз помня, че му казах, как не мога да го разбера тоя трамвай накъде ще върви и като го видя какво точно да направя. Взех книжка, когато спряха трамвая за ремонт около 1 месец и го замениха с автобус Simple Smile

# 38
  • Мнения: 5 892
И аз съм останала с впечатлението, че инструкторът имаше 3 педала... ooooh! newsm78

# 39
  • София
  • Мнения: 4 549
Моят инструктор ми разправяше много смешки от изпитите, ама съм запомнила само една. Кара някаква девойка и наближава пешеходна пътека. На тротоара стои лелка или бабка (вече не помня). Девойката спира и я чака да пресече. Да ама лелката си стои като колец побита и не помръдва. Девойката изключва от скорост, дърпа ръчната, слиза от колата и почва с любезно подръпване да приканва лелката да пресече Joy
А това за другото ляво и другото дясно и на мен ми се е случвало. Ама защото на въпросното кръстовище все в една и съща посока завивахме и ей ти изненада - оня път трябвало на другата Crazy

# 40
  • Мнения: 2 494
-Сега завиваме наляво.
-Аз давам десен мигач.
-Не това ляво, другото.  Simple Smile


Това го казваше и моят инструктор.  LaughingИначе беше много спокоен човек. Никога не е крещял.
Спомням си на едно кръстовище- чудя се аз накъде да завия (инструкторът нищо не ми казва) и въртя волана наляво, а той го хваща и го върти надясно.Аз се чудя защо прави така тоя човек Rolling Eyes, но съм упорита. Пак въртя наляво, той надясно...и така няколко пъти. Накрая забелязвам, че на улицата в ляво има знак забранено влизането. Laughing

# 41
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 682
Моят инструктор обичаше да ме кара да влизам в забранени улици с цел да види дали гледам знаците. Laughing Най голямата ми издънка беше,че засякох една полицейска кола  ooooh! На всичкото отгоре се възмутих тези пък какво са се разсвирили  Whistling

# 42
  • Мнения: 19 706
Моят инструктор обичаше да ме кара да влизам в забранени улици с цел да види дали гледам знаците. Laughing Най голямата ми издънка беше,че засякох една полицейска кола  ooooh! На всичкото отгоре се възмутих тези пък какво са се разсвирили  Whistling
Joy Joy Joy

# 43
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 683
Аз не знаех, че инструктора няма педал за газ. Embarassed
И се чудех защо само ми казва "газ, газ , газ бе момиче".
И един ден ми вика- " Виж сега, ако подадеш много газ мога да се намеся, ама без газ нищо не можем да направим." И аз- " Ама , нали си имате педал?" Той-" Не, нямам , само ти имаш." Laughing
Аз пък съм сигурна, че моя инструктор имаше педал за газ, дори се е случвало, да ми каже: "Пусни!" и аз вдигам ръце и крака  Simple Smile, а той ми вика: "Педалите пусни, волана си го дръж!"  Laughing

# 44
  • Русе/ София
  • Мнения: 695
Като подхванахте темата с педалите се сетих нещо, макар че автомобила не беше точно "учебен"Wink))
Това само ще илюстрира какъв пишман шофьор съм и че както се казва "от всяко дърво свирка не става"Wink
Миналото лято бяхме семейно в Морската градина на Бургас. Има лунапарк и една от атракциите са блъскащи се колички. Моите щерки естествено ми извадиха душата. Качваме се: аз с едното дете, ММ с другото и пускат количките.... Е да, ама моята..... не мърда. Въртя кормилото, вдигам безпомощно ръце, всички ни блъскат.... ние не отлепяме.  Thinking Момчето, което пускаше количките започва да ми ръкомаха и крещи от страни: "Педала.....Госпожо......... педала......Натиснете педала.....  госпожо!!!!" Напъхах си главата отдолу, за да видя, че има педал представете си, защото бях готова да споря с него.  Rolling Eyes Аз си мислех, че количките вървят сами - нали са закачени отгоре и бях готова гордо, гордо, като водач с книжка на повече от 15 години да управлявам детското возило. Такъв срам брах.....  Embarassed Друг път - никой път, както се казва;)))

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт