Нови придобивки и тенденции пролет-лято 2006 II

  • 46 402
  • 821
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 7 430
Страхотни попадения имате момичета - да си ги носите със здраве Hug...кога го чакам и аз този момент ooooh!

# 466
  • Бургас
  • Мнения: 6 356
Иренка,Сайонара - страхотни неща !!!
 Защо и мойто свеки няма такъв вкус  Close,Сайонара ако може горе-долу да кожеш поне в коя част на Несебър е магазина ?

Аз пък взех,че открих в Б-с един магазин за ишлемета,имаше дрихи от Бианка,Некст ,Риплей ,Еспри и то съвсем като оригинални - цените не са много ниски,но в сравнение с Бианка например са доста добре,а моделите все едно същите има и размери newsm44

# 467
  • Мнения: 612
Момичета благодаря ви за подкрепата  Laughing ще ги нося сандалите.
Galchen за кой магазин за ишлемета говориш?

# 468
  • Мнения: 4 371
Страхотни попадения имате момичета - да си ги носите със здраве Hug...кога го чакам и аз този момент ooooh!
Не се кахъри, още малко остана. Освен ако не правите трето Whistling newsm78
После бързо ще влезеш в крак с двама разбойника Mr. Green

# 469
  • Бургас
  • Мнения: 6 356
Момичета благодаря ви за подкрепата  Laughing ще ги нося сандалите.
Galchen за кой магазин за ишлемета говориш?

до у-ще Кирил и Методий ,малко магазинче,малко преди да завиеш за уличката ,където е задния вход на Макдоналдс

# 470
  • Мнения: 1 547

Полата е прекрасна! Искам точно такава, ама в БГ - нъцки. Не съм виждала никъде до момента такава.

Със здраве да си я носиш!  Hug

# 471
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз миналия месец и купих тези джапанбуйки за дънки и много им се кефя Laughing
супер удобни и намалени от 25 на 6 евро.

а тези си ги взех скоро и още не съм ги сефтосала
на крака
поглед отстрани

# 472
  • Мнения: 4 202
Скарлет , вторите чехли с цветчетата са невероятни просто, адски са сладрусрки   newsm10

# 473
  • Мнения: 160
Честито на всички, едно нещо, дето да не ми хареса не видях. А бялата рокля на Джуана е жестока.
И на Синеочка дънковото сако е разкошно.
Пиколина, магазини на Мат Стар на Илиенци има 3 броя, аз съм писала и по-назад. Не погледнах от къде си всъщност Embarassed

Дуци страшна рокля си закупила. Поздравления. Един страничен въпрос-дивана, който се вижда отзад от къде е и колко струва. Благодаря.
Дивана е от Еникон Н на Ломско шосе в Надежда, 1200 лв. струваше преди 1 година горе-долу.
В линка в подписа ми "Аз" има албум "Хол", там се вижда в цялата си прелест, че когато снимах роклята беше малко разхвърляно Laughing
Дуци благодаря ти за инфото. Имаш страхотна къща. Поздравления. Сега ще се разровя за саит на тази фирма, че София ми малко далече. Дано имат магазин в Бургас.

# 474
  • Варна
  • Мнения: 289
Аз имам на Мат Стар от миналата година и нищо им няма.
Haliotis, ти не се чуди за тези обувки, да не ти ги взема Mr. Green

 Laughing Ами какво да ти кажа, днес цял ден си обикалях с тях, даже и дъжда ме хвана навън, но са си ок, не са се разлепили Wink Само малко пришки ми правят....да се надяваме, няма да е задълго, че другата седмица заминаваме с мъжа ми на екскурзия до Хърватска и да не ме оставят някъде на пътя Rolling Eyes

# 475
  • София
  • Мнения: 365
Здравейте, и аз да се похваля... купх си обувки с висок ток newsm44
Смейте се:) аз с такива бях само на бала... сега посмъкнах някой и др. см, но пак не са платформи или кубинки, както досега Peace
Реших да подменям /от време на време/ метълския изгелд smile3521
Подкрепайте, момичета, че е трудно:)

# 476
  • Мнения: 4 371
Реших да подменям /от време на време/ метълския изгелд smile3521
Абсолютно съм ЗА  newsm10

# 477
# 478
  • Мнения: 4 371
С едни от многото ти дънки Laughing
Много са хубави, искам и аз блуза на раета, ама с къс ръкав.

# 479
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
С едни от многото ти дънки Laughing
Много са хубави, искам и аз блуза на раета, ама с къс ръкав.
За дънките ясно, ама под потника какво да сложа, много ниско ми висват презрамките не мога да се пусна така по плаца, търсих тениска ама те такъв цвят или близък до този просто няма.

Общи условия

Активация на акаунт