Нови придобивки и тенденции пролет-лято 2006 II

  • 46 362
  • 821
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 155
Ще ги снимам после и ще ги кача ...големите придобивки  hahaha

А червена чанта и потник нямам newsm78

# 91
  • Мнения: 7 430
Biby - оправих го Hug

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 6 336
Момичета, честито на всички за новите придобивки !

Трислон, впечатли ме - страхотни екипчета

ето нещо ново и от мен  http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=2086&AlbumId=49473

този хром нещо много "разтоварващо" взе да ми действа  Grinning

# 93
  • Мнения: 10 758
Ако някой има идея къде продават и за по-едри дами, да свирка - става въпрос за 44-46 европейски размер Hug
Аз си взех дънково сако, леко вталено, размер 46, подобно е като това на liu . От един магазин в търговския център срущу Билла - Младост.

# 94
  • Мнения: 140
Galchen ,и аз много искам такива дънки,ама не знам с какви обувки да ги комбинирам.ти с какви ги носиш?надявам се,не само с ботуш. Naughty

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 6 336
още не съм ги обличала,най-вероятно с някакви чехли

# 96
Момичета, честито на всички за новите придобивки !

Трислон, впечатли ме - страхотни екипчета

ето нещо ново и от мен  http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=2086&AlbumId=49473

този хром нещо много "разтоварващо" взе да ми действа  Grinning

Супер си, Галчен, много готини парцалки! Някакви маркови ли са! Откъде си ги взела тез всичките хубави неща!

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 6 336
някои<зелените блуза и панталон> са от Etere,от индийски магазин/бялата блуза/,дънките са от обикновен магазин ,нищо ,че пише Lee ,синята е от един аутлет на Мотор , а бялато с дантела от един магазин за по-пълни хора  във В.Търново

# 98
  • Мнения: 1 258
хмм,харесах я аз бялата блуза,ама нали си от Бургас,та не питам  Grinning

# 99
# 100
  • Бургас
  • Мнения: 6 336
хмм,харесах я аз бялата блуза,ама нали си от Бургас,та не питам  Grinning

явно и  ти като мен залиташ по такива блузки/ на мен са ми много удобни и практични/ , тази е купувана от В.Т.,но би могла да се намери из индийските  магазини в София предполагам

# 101
  • Мнения: 7 430

Мерси много - и двата чифта са готино - точно като за мен като заслабна Wink
Аз пък мислех, че на дупето ще ти ги видя newsm78
 Hug

# 102
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
хмм,харесах я аз бялата блуза,ама нали си от Бургас,та не питам  Grinning

явно и  ти като мен залиташ по такива блузки/ на мен са ми много удобни и практични/ , тази е купувана от В.Т.,но би могла да се намери из индийските  магазини в София предполагам



Аз редовно се обзавеждам с разни индийски боклучета. Ходя често в един магазин на Ботев, срещу Даная- та. Има страхотни дрешки. Купувала съм си панталони и блузки. И цените са много добри.

# 103
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Aйде и аз да направя сефтето като покажа какво си купих вчера.Толкова трудно ми се вижда качването на снимка,но ще тренирам  Laughing.Това е за начало:

# 104
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Aйде и аз да направя сефтето като покажа какво си купих вчера.Толкова трудно ми се вижда качването на снимка,но ще тренирам  Laughing.Това е за начало:


Справила си се удесно със снимката. Grinning  Хубава ти е чантата, със здраве да я ползваш. Wink

Общи условия

Активация на акаунт