Нови придобивки и тенденции пролет-лято 2006 II

  • 46 349
  • 821
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 952
На мен пък полара дънковата ми хареса ...., самоче обичам по-дълги .....много готина Flutter

# 331
  • Мнения: 899
Trislon, благодаря за информацията !

За съжаление ми идват малко скъпи   Sad

# 332
  • Мнения: 1 258
Trislon, благодаря за информацията !

За съжаление ми идват малко скъпи   Sad

Оооо,sorry!
За успокоение мога да ти кажа,че миналата година,като са излезли,са стрували 200. smile3538

# 333
  • Мнения: 899
Успокои ме много!  Mr. Green

Абе аз можеше да си ги взема, ако преди месец не си купих едни, дето се оказаха пълен провал - много сладки, ама за три дни носене се разшириха ужасно и понеже са на платформа, почнаха да ми хлопат и аз се пребих насред офиса..Та сега инвестиция в още едни обувки ми е малко трудна..
Ще плакна очи по твоите снимки, а ако те срещна някъде може и да те нападна  Party

# 334
  • Мнения: 1 258
Ще плакна очи по твоите снимки, а ако те срещна някъде може и да те нападна  Party

 Grinning дали да не взема да си сложа едни здрави връзки,че то знае ли човек къде може да те срещна  Joy

# 335
  • Мнения: 899
Ще плакна очи по твоите снимки, а ако те срещна някъде може и да те нападна  Party

 Grinning дали да не взема да си сложа едни здрави връзки,че то знае ли човек къде може да те срещна  Joy



Връзките няма да ме спрат! Може би само вериги Thinking Но! Пази се, след един час ще бъда около Попа, обещавам ако те срещна да те преследвам до край  Hug

# 336
  • Мнения: 2 379
Искам ей такива! Спешно!!!


Спаске, случайно попаднах на тези обувки в нета и се сетих за твоята спешност.
Не са толкова хубави, колкото тези на снимката, но и аз не знам какво точно търсиш Embarassed

 

Ето и линкът.

# 337
  • Мнения: 505
Момичета, някой поръчвал ли си е от нета нещо от Виктория Сикрет? Моля ако е така да ми кажете как става и колко е транспорта...абе всичко по процедурата. Много ви моля Praynig

# 338
  • Мнения: 2 596
Хайде пак да ви смая  с евтинийки!

жилетка ТСМ за 8,50 лв.
http://community.webshots.com/photo/407622305/2867289090067348878NiVsLq


Само не разбрах как си взе тази жилетка за 8,50 като в сайта им пише 22,00 лв. http://www.atrakcion.com/catalog/index.php/cPath/46_47_89

# 339
  • Мнения: 5 622
Момичета, някой поръчвал ли си е от нета нещо от Виктория Сикрет? Моля ако е така да ми кажете как става и колко е транспорта...абе всичко по процедурата. Много ви моля Praynig

До колкото знам никой не си е поръчвал дректно от там, да му го докарат тук.Всеки е поръчвал на някого и той после го е  пращал с куриер. Ако това те устройва и има на кого да поръчаш там, другото с избирането какво да е, е лесно  Wink

# 340
  • Мнения: 5 622

 И аз имам много нови придобивки, но не знам кога ще имам време да ги снимам и да ги кача. Иначе имам желание да се похваля  Blush

# 341
  • Мнения: 4 371

 И аз имам много нови придобивки, но не знам кога ще имам време да ги снимам и да ги кача. Иначе имам желание да се похваля  Blush
И аз така Simple Smile

# 342
  • Sofia
  • Мнения: 6 935

Само не разбрах как си взе тази жилетка за 8,50 като в сайта им пише 22,00 лв. http://www.atrakcion.com/catalog/index.php/cPath/46_47_89

Не само в www.atrakcion.com се продават стоки ТСМ.Цените са различни в различните магазини.
Жилетката ми е от склада в Младост 2 (последната спирка на 306)

# 343
  • Мнения: 5 622
 Ето някои от моите нови нещица, снимките са благодарение и с любезното съдействие на Дуци  Flutter
 Crazy


новите ми блузки В ролята на манекен до мен е Дуци, ма главата и не се вижда, щото снима  Joy

едната блузка от близо


къси дънки Използвам снимка, на която се виждат, не е правена специално заради тях. НАдявам се, че се виждат  Thinking

пак дънките


# 344
  • Мнения: 4 371
Ето  моите нови обувки.
Пак те.
И едно ново сако и кошница

Общи условия

Активация на акаунт