Нови придобивки и тенденции пролет-лято 2006 II

  • 46 385
  • 821
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 357
Благодаря ви много   bouquet тези дни ще пообиколя и дано си харесам нещо.
Купих си чехлички,сайалявам че няма с какжо да ги снимам и да пусна снимка.Малко се колебая с какво ще да е най-добре да ги нося.От пред са затворени с тапа муцунка(заоблени са) и отгоре имат една паяжинка с едно паяче.Паячето е метално.С ниско токче са.На мен ми се струват много сладурси,ама как го обясних само дали ме разбрахте.Та според вас такъв тип обувки с какво е подходящо да се носят най-вече.Къси панталонки.поли,роклички... Как нямам с какво да снимам та да ви се похваля и аз.Хайде поздрави на всички  Hug Heart Eyes

# 586
  • Мнения: 245
и аз,напълно отговаря на стила ми!А дали ще намеря в Пловдив някъде такава? newsm78
[/quote]

Със сигурност ще намериш, само отдели повече време до обиколиш.
[/quote]А бе ще плъзна по главната да злоупотребя с търпението на мъжа. PartyА би ли ми казала дали,вече са изкарали летни обувки и чехли? Praynig

# 587
  • Мнения: 2 596
и аз,напълно отговаря на стила ми!А дали ще намеря в Пловдив някъде такава? newsm78

Със сигурност ще намериш, само отдели повече време до обиколиш.
[/quote]А бе ще плъзна по главната да злоупотребя с търпението на мъжа. PartyА би ли ми казала дали,вече са изкарали летни обувки и чехли? Praynig
[/quote]

О, да, отдавна вече има летни чипички.

# 588
  • Бургас
  • Мнения: 6 347
В Бургас съм виждала,но май магазина от където го купих вече не за бански  newsm78 ,трябва да проверя

намираше се някъде до "Теди"/до стоматологията/

всъщност проверих - магазина си е там,където беше ,но е малко по-нагоре  "Теди" по посока стоматологията,до него се намира магазин Diva's и всички бански са на Feba



# 589
  • Мнения: 97
Цитат
всъщност проверих - магазина си е там,където беше ,но е малко по-нагоре  "Теди" по посока стоматологията,до него се намира магазин Diva's и всички бански са на Feba
И аз си купих от този магазин бански FEBA ,моят струва 12 лв пак е с електрикави цветове но и горницата и долницата рае.

# 590
  • София
  • Мнения: 4 966
malkata86, хубави маратонки има и в един спортен център, ох че му забравих името smile3555. Често имат намаления, дори преди 2 седмици моя приятелка купи Ле кок за 39 лв. Ще се опитам да го обясня мястото. На Хладилника от светофара, като се продължи напред към Драгалевци от лявата страна на около 1 км. На 2 или 3 етажа е, има дрехи и маратонки. "Ле кок" бяха много намалени, защото нямало вече те да ги внасят, но има и на други марки. От март още течаха намаления. Дано съм обяснила ясно, че не си спомням как се казваше тази улица Hug Има и детски размери, дори бебешки Grinning

Да не е на росиньол големия магазин.Ама той май не е на три етажа... newsm78Но пък по обясненията на там мяза.аko e tam,да мина да разгелдам.Изкушава ме цената.

# 591
  • Мнения: 952
Искам и аз такава рокличка, кажи от къде е и колко струва Praynig Praynig Praynig
Роклята я купих от Пазарджик за 52.00 лева.Имаше на различни шарки.
От Пазарджик ли?? newsm78 хмм.. всъщност що не, зачудих се защото фирмата е русенска и същата мацка/шефката всъщност/ направи бутик освен в Русе и в София но явно зареждат и от други градове. Тука в Русе наистина от този модел рокли има 100 цвята и също така костюми.Но цената на роклята при нас е 58 лв #Cussing out

# 592
  • София
  • Мнения: 6 803
Хайде покажете нещо де! две страници само обяснения....аз всеки път се точа да гледам и нищо.... Laughing

# 593
  • София
  • Мнения: 4 966
ЕЕе Милена,дано нещо е останало...

Аз си купи панталон,ще го покажа.

Моля ви момичета кажете от къде да си купя ризка с къс ръкав или блузка,ама не разтеглива,че ми подчертава коремчето.Навсякъде където пробвам-не ми стават в циците Embarassed....izдивявам.Харесах си в  тера нова ежстоки потничета-не стават:(

# 594
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Ето още мои придобивки  Simple Smile
снимка 1,
снимка 2,
снимка 3,
снимка 4

# 595
  • Мнения: 5 622
Искам да си купя джапанки и маратонки.Някоя от вас мами,фенка на спортните облекла може ли да ме посъветва къде има хубави маратонки,но и да не са чак толкова скъпи,искам нещо до към 70 лв.Хайде успех на всички.Пожелававам ви много парички,за да се пълни все повече темичката
Адидас също правят намаления на стари модели, може да си намериш сладурски матаронки за тия парички. Успех  smile3521

Тук има такъв магазин на Адидас- outlet store , или нещо подобно беше, където нещата са намалени. Явно са от стари колекции и единични бройки. В интерес на истината, аз не си харесах нищо  Rolling Eyes

# 596
  • Мнения: 5 622

Дънките са страшни  Peace

И потничето е сладурско  Grinning

# 597
  • Мнения: 680
Искам да си купя джапанки и маратонки.Някоя от вас мами,фенка на спортните облекла може ли да ме посъветва къде има хубави маратонки,но и да не са чак толкова скъпи,искам нещо до към 70 лв.Хайде успех на всички.Пожелававам ви много парички,за да се пълни все повече темичката



Адидас също правят намаления на стари модели, може да си намериш сладурски матаронки за тия парички. Успех  smile3521

Тук има такъв магазин на Адидас- outlet store , или нещо подобно беше, където нещата са намалени. Явно са от стари колекции и единични бройки. В интерес на истината, аз не си харесах нищо  Rolling Eyes


БУБЕ,за кой магазин говориш!

# 598
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Бубе, мерси  Wink.
Аз не съм Буба, ама магазина с намалените адидас-ки е след бинго Мустанг в посока към Чаталджа.

# 599
  • Мнения: 680
Бубе, мерси  Wink.
Аз не съм Буба, ама магазина с намалените адидас-ки е след бинго Мустанг в посока към Чаталджа.

знам го магазина,честичко си го посещавам Winkно не бях сигурна че ства дума за мего!
de3demonka,мерси   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт